Петро Порошенко привезе Томос до Луцька

Петро Порошенко привезе Томос до Луцька
У Луцьку з візитом перебуватиме Президент України Петро Порошенко.

Про це повідомили у прес-службі Волинської єпархії УПЦ КП.

Нагадаємо, візит Президента запланований на вівторок, 15 січня.

Зазначають, що об 11:30 у кафедральному соборі Святої Трійці відбудеться молитва за Україну, в якій також братиме участь глава держави.

Під час відправи виставлять для огляду патріарший і синодальний Томос надання автокефального церковного устрою Православній Церкві України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хліба пенсіонерам хай би привіз
Відповісти
Кому той Томос треба..
Відповісти
Томос треба Україні, щоб вас фсбєшних гундяєвських шавок позбутись!
Відповісти
Нарешті!!!
Відповісти
Якби ще тим Томосом комуналку можна було оплачувати і зарплата піднялась...
Відповісти
хай би краще пару пачок презервативів привіз і роздав молодим, тоді б точно на виборах підтримали!
Відповісти
порушення конституціїтУкраїни зловживання Порошенком службового становища ст.106 Конституції
Відповісти
нам хліба не треба - нам токмас давай!
Відповісти
Я за Порошенка! Порошенко наш Президент!
Відповісти
тур томоса по Україні
Відповісти
Якщо будемо патріотами своєї країни,людьми відповідальними за свої вчинки та діла,то буде в нас і зарплата, і достаток,і президента ми будемо поважати.
Відповісти
Це хороша новина. дратує вона крємлєботів, укропців і юлькіних посіпак.
Простими словами, Порошенко робить все, щоб Україна стала державою, на відміну від пізд@болів, тіпа тимошенки, яка путіна цілує в дупло і рахує людей за біомусор.
Подивіться на представників бюту - пустоцвіт, брат шахрая, козюра, син злодюги і т.д.
Відповісти
Не прийду. Політика влізла до церкви, хоча вони розділені і не повинні влазити в справи одне одного.
Забрали останнє святе, що було. Так ще й хизуються цим
Відповісти