Просять впізнати вандала, який повиламував ліхтарі у центральному парку. ВІДЕО

Просять впізнати вандала, який повиламував ліхтарі у центральному парку. ВІДЕО
У центральному парку Луцька молодий хлопець повиламував ліхтарі.

Відео, на якому зафіксовано акт вандалізму на своїй сторінці у facebook опублікувала муніципальна варта. Інспектори просять допомоги впізати хулігана.

"УВАГА!!!!!

ПРОСИМО ТЕРМІНОВО ДОПОМОГТИ ВПІЗНАТИ!!!!!

ОСОБА ПОШКОДИЛА КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО В ЦЕНТРАЛЬНОМУ ПАРКУ!!!

Хто знає цього молодика, просимо повідомити за телефоном 067 0000679", – зазначили муніципали в дописі.

З відео можна зрозуміти, що хлопця звати Богдан. За зовнішніми ознаками – хлопець у стані алкогольного сп'яніння.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тільки відстріл!
Відповісти
https://instagram.com/kozik_viktoria?utm_source=ig_profile_share&igshid=az1q4boukm1i
шукайте
Відповісти
Це Андрійчук
Відповісти
Вбив----би ган...дона.Саме нічого не створило ,а знищити герой. Ублюдок....нема слів ((
Відповісти
Бидло, просто бидло.
Відповісти
Отак новина. Кожний певно другий щось чудив та толку та. Засуджувати всі можуть!!
Відповісти
Що,вже Козік Вікторія сцикнула?????
Відчула,що відгрибе по повній,сцикуха!!!!
Тепер все залежить від поліції і їхнього бажання щось зробити)))
А покарати за таке сволочів потрібно обов'язково!!!
Відповісти
Треба всіх знайти і ту що знімала, хай знають лучани своїх героїв
Відповісти
А це хіба не пу.ін?
Відповісти
Мы велики! Мы свободны! Мы достойны восхищения! Достойны восхищения, как ни один народ в джунглях! Мы все так говорим — значит, это правда!
Відповісти
Шо ви до мене пристали всі???
Ну виламав і шо?
Тіпа ви такого не робили
А всі хто пишуть погане вичіслю і дам піз*ди
Відповісти
Каструвати, щоб такі не рождалися!
Відповісти
ми мавпами не прикидалися,щоб перед дівками бали заробляти.
Відповісти
Ты гамадрил Богдашка не кого ты не вычеслишь мусора тебя уже вычеслили
Відповісти
Ну нажрався малий, ну зламав ліхтар... адмінку складіть, хай збиток відшкодує і все тут. Або на соц роботу його запишіть, хай той ліхтар тепер сам вставляє.
Відповісти