Центр Луцька перекриють через ходу вірян Московського патріархату

Центр Луцька перекриють через ходу вірян Московського патріархату
У Луцьку тимчасово перекриють рух транспорту центральною частиною міста.

Про це йдеться у розпорядженні, яке підписав секретар Луцькради Григорій Пустовіт.

Так, 28 лютого відбудеться хода Волинської єпархії УПЦ (МП).

Управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції НП України та Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області 28 лютого доручили з 10:00 організувати супровід, забезпечити громадський порядок та призупинити рух транспорту однією смугою проїжджої частини під час проходження колони учасників Хресного ходу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку прихильники УПЦ (МП) вийдуть на майдан відстояти свої права

Віряни ітимуть за маршрутом: вулиця Данила Галицького, майдан Братський міст, вулиця Лесі Українки, Театральний майдан, проспект Волі, Київський майдан.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В автозаки і в росію
Відповісти
Овва! А не зажирно буде таке дозволяти антидержавній структурі? В нас тут що, "Волинская губєрнія" рашки?
Відповісти
невже в расєю зібрались? невже назавжди?
Відповісти
при чому тут Росія? Моляться до Бога ! Це всі громадяни України і Луцька які так як і всі мають право відстоювати своє право і думку!! То штундам і т д скажіть хай їдуть в США чи Ватикан до Папи- от їх грн йдуть саме туди !
Відповісти
пустовіт - посібник рпц? очевидно що так...
спочатку не може 2 слова зв*язати і подивитись в очі воїнам АТО, саботує їх підтримку, а тут заради рпц дороги перекриває!
ось воно істинне лице укропу - лижуть окупантам жо..
Відповісти
Головні окупанти сидять у Верховній раді- заради того щоб зберегти життя людям можна переступити через гордість і мирно закінчити війну! Але вони її не закінчать ще довго бо навчились заробляти на цьому гроші. А вся історія світу це одна країна завойовує другу то окупантам нема чого дивуватися. А от що роблять брати
Відповісти
Головні окупанти сидять у Верховній раді- заради того щоб зберегти життя людям можна переступити через гордість і мирно закінчити війну! Але вони її не закінчать ще довго бо навчились заробляти на цьому гроші. А вся історія світу це одна країна завойовує другу то окупантам нема чого дивуватися. А от що роблять брати
Відповісти
Я іду на хресний хід. І Вас запрошую
Відповісти
позор Волинянам,які дозволяють таке
Відповісти
Нехай в полі собі ходять.То так завтра всі снктанти схочуть ходити,і саідки єгови я кришнаїти і інші.Їдьте в срасію і там ходіть собі кругом красної площаді.ще каже що молитися вони будуть.похоже ваш Бог вас тільки з дороги чує і бачить,з інших місць ніяк?Цими походами ви нормальних людей ще більше проти себе налаштовуєте
Відповісти
А які інтереси відстоює МП? Нас благословили і Нам надав Вселенський Патріарх Томос для об‘єднання всіх вірян, ПЦУ підпорядковується Вселенському Патріархату, Кіріл підпорядковується Вселенському Патріархату, то що попи московські хочуть, і за що боряться в державі Украіна?? Чи вони, можливо, хочуть призвати російських зелених чоловічків, щоб захищали іх інтереси в нашій державі?
Відповісти
Це буде не хресна хода, а молитвинне стояння біля облради.
А вас диванних генералів запрошую подивитьсь скільки буде люду, а не потім захлинатись слиною в коментарях.
Відповісти
Це буде не хресна хода, а молитвинне стояння біля облради.
А вас диванних генералів запрошую подивитьсь скільки буде люду, а не потім захлинатись слиною в коментарях.
Відповісти
я б їм проклав інший маршрут Київський майдан-Залізничний вокзал, там якраз поїзд на маскву в 12:30, якраз доплентають))
Відповісти
я б їм проклав інший маршрут Київський майдан-Залізничний вокзал, там якраз поїзд на маскву в 12:30, якраз доплентають))
Відповісти