У селі на Волині освятили московську церкву. ФОТО

У селі на Волині освятили московську церкву. ФОТО
У селі Діброва Ківерцівського району освятили храм на честь преподобного Серафима Саровського.

Урочистості очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, - повідомили у прес-службі Волинської єпархії УПЦ (МП).

Владиці співслужили секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк, настоятель храму священик Віктор Обдар та інші запрошені священнослужителі. З духовенством радість урочистостей розділили віряни, які прибули цього дня на свято.

"Наприкінці урочистостей владика Нафанаїл нагородив найактивніших парафіян храму медалями “Волинської ікони Божої Матері” та благословенними грамотами. Архіпастир подякував трудівникам, відзначивши їхній особливий внесок у справу будівництва Дому Божого. У свою чергу отець Віктор Обдар подякував владиці за візит та радість спільної молитви в новоосвяченому храмі", - йдеться у повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слів нема.
Відповісти
що не так, людочко? в зобу диханьє спьорло?)
Відповісти
Тепер громаді треба зібратись і перейти до ПЦУ.
Відповісти
Боже який ми убогий і тупий народ! Поки не вимре покоління долбо*обів провета не будет во има свяяятагоооо духа аминь!
Відповісти
Росія захопила території незалежної країни, а вони будують церкви в яких підносять Кіріла.
Відповісти
Нафаня освятив думаючи що церква так і залишиться в кацапських сектантів-розкольників.Нічого...Пересвятимо :)))
Відповісти
Люди побійтеся Бога,не мішайте політику та духовність. Не пишіть дурного.
Відповісти
Щось прихожан не густо, 6-7 сімей з дітьми, попів навіть більше.
Доведеться рпц вкладати бабло і утримувати агента кремля в рясі.
Відповісти
І Слава Богу, що освятили, що поганого в тому що будуть прославляти Бога! Не потрібно обсуджувати. Нехай милість Божа буде зі всіма нами!
Відповісти
Їм тре томос показати, як прочитають, то моментально до турків попруть?
Відповісти
Слава Богу за все!
Відповісти
Слава Богу за все!
Відповісти
Сайт ВолиньРоnоs знову бреше :Не московську а УПЦ. Невже тяжко вивчити?
Відповісти
Волинь Пост на кого служите?
Відповісти
Ну що за бидло ,наші воіни гинуть з осв'ячених цими сатанинськими кацапськими попами автоматів і гармат,а вони відкривають храми іхнього путінського патріархату .Люди схаменіться ,чи ви вже геть совість загубили ,кому ви збираєтесь брудні лапи цілувати .Ви повна фанатична мерзота ,інакше вас не назвеш .
Відповісти
Хіба здурівши в раскол іти,єресь проклята!
Відповісти
Прекрасна подія -слава Богу що освятили храм а не відкрили гральні автомати чи бар. А волинь Посту не треба так брехати -освятили не московську церкву, А БОЖИЙ ХРАМ!!!
Відповісти