У Луцьку готуються до «знищення попси». ФОТО

У Луцьку готуються до «знищення попси». ФОТО
Учні та викладачі луцької рок-школи готуються до проведення третього звітного концерту.

Фото процесу опубліковані в групі Rock School Garage. Lutsk. Ukraine у Facebook.

Нагадаємо, захід відбудеться 19 травня в клубі "Майдан".

Під час концерту звучатимуть поп-хіти в рок-обробці.

ДИВИТИСЯ ФОТО З ПЕРШОГО КОНЦЕРТУ

Також організатори влаштували акцію для охочих отримати 20% знижку на вхід.

"Знищуй попсу разом з Rock School GARAGE!!! Принеси диск з попсовою музикою на концерт у клуб "Майдан" і отримай знижку мінус 20% на вхід!!!!", - пишуть вони.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
да це і є убога попса, а душа хоче блеку,фюнералу, брутала і горграйнду
Відповісти
вся ця тусовка як ніхто ганяється за мейнстрімом
кето амарето і інші
попсу вони знищуватимуть
самі її плодять
роблячи не не те що йде з душі
а те що модне
Відповісти
Сламер, саме блеку, думу, дезу!!! геть тупу слизняву попсу!
Відповісти
Боже,про шо тут ви говорите? Хороший захід організовують люди.А якшо ви " мєталюгі з грязними головами " , тоді сходіть на якісь " обриган фест " і послемьтесь там собі ;)
Відповісти
ти підар брудний! скажи мені це в очі/грязна голова/
обриган фести в майдані,а я на концерти їжджу в євросоюз, від біди в Київське Бінго( тільки в цьому році -Shape of dispair, deicide, lacrimosa, swans, morning belowed)те що бачив за життя сторінки не вистачить,....і ти путо убоге , як кажуть вийми двльдо з своєї дупи і біжи на хороший захід
Відповісти
Ми щиро за вас раді, що маєте змогу поїздити по хорошим концертам!
Але у кожного свій смак!
Відповісти
PS/ before the rain - відкрив для себе сьогодні, поціновувачі справжньої важкої сцени оцініть
Відповісти
Розумієш,патлачу,тут діло таке.Вот люди діляться на різні категорії,тобто,різні поціновувачі музикі.Вот ти,патлач,я більш ніж впевненний,такий собі фрік,який бухає на Горького,і вибритий на вісках.А нормальні люди,ходять попити пива,послухати музику , вот наприклад як у Майдан той самий.Люди стараються,щось хочуть добитись,показати людям,розвинути якось культурний розвиток в плані музикі,у цьому Луцьку, а ти гадиш так. Поцілуй мене у гузло :)
Відповісти
я не п,ю )
я не ношу довге волосся)
нормальні люди не п,ють порошкову гидоту в майдано-караблях
а слухаю важку музику 24 роки)
і їжджу на концерти на машині за ціною квартири
а тобі - "полісся дрімуче пивне" з задоволенням відважив би на горіхи (п...юлей відвантажив би)
Відповісти
не п"єш +
те що не всі поціновувачі важкої музики мають довге волосся теж згідна
стосовно пива, люди, які його п"ють і самі знають, що воно не справжнє
за те що слухаєте 24 роки не попсу теж +
але не всі можуть дозволити їздити собі на концерти за кордон і не всі мають машини за ціною квартири !!!
і не порівнюйте їх з собою, я так розумію вам за 30 ! а вони ще учні і студенти ! їх треба навпаки не критикувати, а хвалити, що вони навчаються грати і не попсу, а гарну музику, вони вчаться і всі завжди починають з чогось маленького !!!!!
просто прийдіть і подивіться на їх виступи, а тоді кажіть що вони теж попсові, хоча попсоюв рок школі ніколи і не пахне ! бо вона не дарма називається рок школа !
Відповісти
знаєте чим славиться Луцьк? хе хе
вмінням все критикувати за чашечкою якогось напою. поссани
Відповісти
я не люблю критикувати, але поясни, друже, - як можна "знищувати попсу" попсою?????????
Відповісти
Вважаю, що дискусія даремна. Прийди і переконайся, що то попса. Тоді будемо особисто дискутувати! Я не проти поговорити на цю тему :)
Відповісти
Слемер, ти крутий чувак) Де тебе можна здибати? before the rain заціню)
Відповісти
А нащо взагалі знищувати попсу? "Запах чем хорош – не хочешь, чтоб пахло, отойди." Хай буде собі і попса, і рок, і кантрі, і блюз. Не треба чорного і білого. Хочу кольорів!
Відповісти