Луцький Меморіал хочуть перейменувати

Луцький Меморіал хочуть перейменувати
Луцький Меморіал Вічної Слави можуть назвати Меморіалом Скорботи і Примирення.

Про це йшлося 16 травня під час засідання комісії з питань духовності, культури, релігій, ЗМІ облради, - пише Під прицілом.

Зокрема, ця назва була запропонована ще комісією попереднього скликання ради, однак, справа так і не зрушила з місця.

За словами голови обласного осередку Асоціації народних депутатів України Андрія Бондарчука, на Меморіалі знаходяться не лише пам'ятники жертвам війни, але й чорнобильцям та афганцям.

«Потрібно увічнювати всіх, заради суспільного миру та злагоди», - висловив він стосовно перейменування Меморіалу.

Таким чином, члени комісії вирішили звернутися до Луцької міськради з рекомендацією перейменувати Меморіал «Вічна Слава» у Меморіал «Скорботи і Примирення».

Нагадаємо, в 2007 році об'єкт перейменували в Меморіал Пам'яті, але це рішення опротестувала прокуратура. В квітні 2012 року депутат Луцької міської ради створили комісію, яка зайнялася питання перейменування Меморіалу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
давно пора!
Відповісти
Волинська влада затягує з перейменуванням Луцуького Меморіалу на догоду "старшому брату..."
Відповісти
А що зміниться-то від перейменування??
Відповісти
А що від цього зміниться??? Чи подвиг бійців, які захищали свою Батьківщину, тих, хто ліквідував наслідки аварії на ЧАЕС не є Славним?? Не розумію резону? Знову ВО Свобода і її спільники щось вигадують!! Замість того, щоб се підряд перейменовувати, краще б чимось корисним зайнялись! Поробіть-но ремонти у дворах!! А то після дощу ні пройти ні проїхати! Ще дуже смішно буде, коли на це перейменування треба буде тисяч з 500 грн., як це воно завжди буває!
Відповісти
Все правильно сказав Андрій Бондарук, на Меморіалі знаходяться не лише пам'ятники жертвам війни, але й чорнобильцям та афганцям.
Відповісти
хірня, а не аргумент!!!!
Відповісти
Відверте акцентування української історії на трагічність і скорботу сприяє тому, що її ніхто не хоче вчити і знати.

На мою думку це неправильно.
Відповісти
пора болванам дать метлы в руки и на мемориал - листья сгребать. а то инициативы одна хлеще другой.
там уже столько памятников разного типа, что пора бы уже и отвязаться.
те мболее что наша чморада ни фига сама перименовать не может: мемориал (если не путаю) на учете памяток в Киеве.
гы :-) это с Азаровым говорить придется
Відповісти
а чим це не подобається????????????????????? хіба немає чим зайнятись, чи йому це приснилось зп*яну??????? це грубо дебільно і неправильно, мозок зупинився в розвитку в ініціатора!!!!!! героїв потрібно пам*ятати і славити!!!!
Відповісти
Мене вже це нацистське коріння з...
Відповісти
народ, у якого коротка історична память, не має мабутнього...
Відповісти
Головна проблема міста (області? Обласна рада?), інших немає.
Відповісти