Ковель виграв чемпіонат Волині з футболу

Ковельська команда - чемпіон Волині з футболу. В передостанньому турі чемпіонату вони переграли маневицьких опонентів.

У грі між юнаками було зафіксовано нічию - 0:0, - пише Проковель.

Матч основного складу пройшов зі значною перевагою ковельчан. Перший тайм завершився з рахунком 4:0 на користь МФК "Ковель-Волинь".

Після перерви на футбольному полі нічого не змінилося. Команда з міста залізничників весь час контролювала м’яч і агресивно атакувала ворота "Будівельника".

Суддя зафіксував переконливу перемогу ковельчан з рахунком 9:1. Голи за Ковель забивали: Петро Мороз, Дмитро Хвесь, Сергій Чапко. Двічі влучили у ворота суперників Віталій Кашуба, Павло Мороз,Іван Портянко.

Наші футболісти (юнаки та дорослі) за тур до завершення змагань стали чемпіонами Волині.

Наступну календарну гру ковельчани зіграють вдома на стадіоні «ВЕРЕС». Вони прийматимуть команду з«Шахтар» з Нововолинська.