вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Яких вимог техніки безпеки потрібно дотримуватися при експлуатації електромагнітного газового клапану?*

Яких вимог техніки безпеки потрібно дотримуватися при експлуатації електромагнітного газового клапану?*
Задля безпечного та ефективного використання електромагнітного газового клапану варто купувати лише сертифікований пристрій, який пройшов усі необхідні перевірки. Саме такими є клапани для газотранспортних систем Madas – https://vest-m.com.ua/gazifikacyia/klapan-gazovyj-. Перед монтажем обов’язково ознайомтеся з інструкцією виробника.

Основні обмеження

При використанні клапанів електромагнітних забороняється наступне:

• Лишати пристрій в закритому положенні протягом тривалого часу. В нормальному робочому стані клапан повинен бути відкритим.
• Проводити зварювальні роботи поблизу газопроводу в безпосередній близькості від запірної арматури.
• Самостійно розбирати, ремонтувати, деформувати клапан. Ремонтом повинна займатися лише сертифікована сервісна організація. Попередньо необхідно повністю перекрити подачу газу та від’єднати пристрій від пульту керування.
• Допускати навантаження на клапан від ваги газопроводу.

Поради щодо експлуатації

Ознайомтеся з експлуатаційними обмеженнями для конкретного клапану в інструкції. Зокрема, потрібно забезпечити в приміщенні рекомендовану температуру та відносну вологість повітря, атмосферний тиск, не допускати перевищення максимальних параметрів вібрації та вмісту корозійно-активних компонентів у повітрі. Умови експлуатації для кожного клапану є різними, в залежності від його матеріалів, конструкції та особливостей застосування.
Для захисту клапану від засмічення рекомендується встановити на газопровід з вхідного боку фільтр з шириною вічка сітки до 1,5 мм. Перед монтажем також варто очистити трубопровід від сміття, води, бруду тощо.

Інші рекомендації:

• Для огляду, чистки, демонтажу забезпечте вільний доступ до клапану.
• Якщо герметичність пристрою перевіряється мильною емульсією, не допускається її потрапляння на контакти клапану.
• Технічне обслуговування (з плановою перевіркою та позаплановими ремонтними роботами) проводиться щороку. При транспортуванні біогазу – двічі на рік (рекомендовано).
• Захищайте пристрій від ударів, механічних пошкоджень, сильної вібрації.
• Хоча корпус клапану захищений від вологи, все ж бажано уникати прямого контакту з водою. Це дозволить знизити ймовірність розвитку корозії.
• Періодично відкривайте та закривайте клапан вручну для перевірки його справності.

Не дозволяється використання несправного клапану. У разі недотримання вимог, вказаних виробником, останній лишає за собою право відмовитися від виконання гарантійних зобов’язань.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Теги: скло
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Яких вимог техніки безпеки потрібно дотримуватися при експлуатації електромагнітного газового клапану?*
17 січень, 2020, 11:35