вхід реєстрація

Під Луцьком розмалювали ще один в’їзний знак. ФОТО

Під Луцьком розмалювали ще один в’їзний знак. ФОТО
Ще один знак при в’їзді до Луцька розмалювали ентузіасти: великі бетонні букви «ЛУЦЬК» стали різнокольоровими на в’їзді у місто з боку міста Ківерці.

Про ентузіасти повідомили ВолиньPost у листі на редакційну скриньку.

«Цей знак був у поганому стані, стара фарба відлущувалася, тому покреативити не вдалося. Зізнаємося, що хотіли зробити візерунок на буквах», - йдеться у листі, що не був ніяк підписаний.

Також ентузіасти розповіли в анонімному листі, що щоразу витрачають на фарбу та інструменти близько 300 гривень, тому хочуть, щоб місто оцінило їхню діяльність.

Нагадаємо, кілька днів тому розмалювали такий же знак на в’їзді у Луцьк з боку Ковеля.

Луцький міський голова Микола Романюк назвав цю акцію «хуліганством, хоч і гарним»: «Я бачив фото лише в інтернеті. Мені подобається сам підхід. Але я вважаю, що це хуліганство. Все треба робити з дозволу, а не так, як кому збреде в голову. Сам підхід гарний, немає питань. Але можна було звернутися до міської ради і сказати, що у нас є така пропозиція», - зазначив Романюк.

«Не вважаємо це хуліганством... Це флеш-моб, акція, але не хуліганство... На жаль, у нашій бюрократичній країні по-іншому не можна», - заявили після цього ініціатори акції з розмальовки луцьких в’їзних знаків.

В’їзний знак на Ківерцівській
В’їзний знак на Ківерцівській
В’їзний знак на Ковельській
В’їзний знак на Ковельській


Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
класно) головне - не сваритися меру і малювальникам
Відповісти
Ну, лучше бы Коля денег пацан на краску дал, пра?)))
Відповісти
ПОРОЗМАЛЬОВУЙТЕ ЩЕ ДОРОГИ З ЯМАМИ, ЩОБ ГАРНІШІ БУЛИ!
В НОЧІ МАЛЮЮТЬ, УДЕНЬ БОЯТЬСЯ БЮРОКРАТІВ І МЕРА!
Відповісти
Ото дожилисі - при совєтах вночі ходили красти, а при зеках - працювати бо ж робота для тих хто "в законі" то западло.

Ще на Дубнівській і в Струмівці непокрасили букви Луцьк - "Молоді регіони" мо` й засаду зроблють ноччю, мо` й з гаїшниками й Держахбуднаглядом - запротоколюють, оштрафують і в буцю "підпільників".
Відповісти
В пятницю біля 23.20 проїзджав там,якраз фарбували.Прикольно,ніяке це не хуліганство.
Відповісти
Колян, змінив думку?)
Відповісти
Це я малював, можете арештувати мене тупі бюрократи!!!!!!!!
Відповісти
На Рівненському в*їзді давайте з вишиванкою кожну літеру!!!
Відповісти
От мер щось інколи смішне як скаже, що хоч стій, хоч падай. Якби ентузіасти подали таку ідею, то: а) якийсь там клірик (другий замісник третього заступника начальника відділу) подумав би, що навіщо йому той гемор треба (а що, ЗП йде, премії теж регулярно не залежно від того - працює він чи в "Одноклансиках"), тому щоразу "забувався" б про це звернення; б) якщо той-таки клірик виявиться поліщуком тямущим, то видав би це за свою ідею перед мером)))). І тоді (па-рам-пам) - додаткова премія!!!
Відповісти
Я не в курсі як воно там все відбувається, але я придумаю і обіллю всіх брудом. А ще, а ще злі чиновники п'ють кров християнських немовлят. Так бісять коментарі таких "свідомих". Дуже зручно стояти з синім носом на базарі і спекулювати ціною в 7-10 разів, при цьому говорити про свідомість і моральність держслужби.
Відповісти
мэр не заметил, что это еще радуга, то есть и пропаганда гомосексуализма. надо подать идею, мэрия рванулась закрашивать.
Відповісти
Кому шо а хворому своя болячка
Відповісти
"SARCASM", Васек.
Відповісти
ахахаха))) точно-точно
Відповісти
Оце дурдом. Малював http://vk.com/but_gusaimvova. Молодець!!!!! Це ж була акція
Відповісти
ЖКГ "запроцентує" роботу відповідними актами - спишуть фарбу і за роботу бабосики поділять!!!!! :)))))))
Відповісти
А що, мені подобається, скільки ще в"їздів залишилось не розмальованих?
Відповісти
Ще б в парку сміття прибрали таємно вночі
Відповісти
За хорошу ініціативу не наказують. Молодці.Круто вийшло.
Відповісти
КРАСІВО!!!
Відповісти
Перший гарніший, але і цей супер)))
Відповісти
Все треба робити з дозволу міської ради і МЕРА, ібо якби попросили дозволу, то мер би потім ходив і розказував "я такий хороший і мудрий, я от взяв і дозволив", а так розмалювали без дозволу, що ніхто й не піарнувся.
Відповісти
не хочу нікого ображати, але мені гарніше розмальовано на Ковельській...
Відповісти
Як толерантно пан Романюк сказав, що грошей не дасть ))
Відповісти