Стильний Луцьк. Портрет дня: Віктор Дембицький

Стильний Луцьк. Портрет дня: Віктор Дембицький
Віктор Дембицький, 37 років, художник

Без винятку всі художники мають надзвичайно багату фантазією та уяву. Така вже у них професія. Внутрішнє багатство, звичайно, проявляється у зовнішньому вигляді. Так, Віктору подобається виглядати незвично та оригінально, іноді навіть екстравагантно.

«Загалом я ставлюсь до одягу, як до зовнішнього прояву себе. Не завжди виходить сказати всім те, що хочеться. А одяг це такий момент маніпуляції для зовнішнього простору. Коли хочеться здаватись диваком чи циркачем, одягаєш щось яскраве. А коли хочеш зрівнятись з масою, то одягаєш прості речі, які можна побачити щодня на вулиці.

Дещо я купую в Луцьку. Дещо мені дарують друзі і знайомі. Якщо доводиться бувати за кордоном, теж щось купую. Взагалі, я не надаю уваги тому, де знаходжу ті чи інші речі. Не вичитую, що пишеться на лейбах.

Не хочеться здаватись банальним, але я беру те, що мені підходить, і те, що подобається зараз. Звісно, ціна і якість теж мають значення. Не дозволяю собі купувати зовсім божевільні речі. Взагалі у мене немає бажання витрачати великі суми на речі, на ганчірʼя. Воно того не варте. Адже, якщо людина без харизми, без настрою, то ніякий одяг, ніякий аксесуар не допоможе їй це приховати.

Через мій художній смак і, мабуть, просто бажання виділитись, зазвичай, я виглядаю досить незвично.

Настрій, звичайно, впливає на зовнішній вигляд. Є таке поняття як соціальний авантюризм. Це коли у тебе, наприклад, поганий настрій, ти одягаєш щось веселіше. Люди звертають на тебе увагу, посміхаються, повертають услід голову, тоді ти відчуваєш себе у центрі уваги і настрій покращується. Іноді ж навпаки хочеться бути непомітним і злитись з натовпом.

Купую одяг за трьома чинниками: настроєм, можливістю і потребою. Зараз одягу у мене стільки, що потреби у новому немає. Буває потреба хіба що у білизні. Все інше купується за настроєм і при нагоді.

Улюблені речі часто змінюються. Зараз це лляна сорочка з певними цікавими мені знаками. Її я придбав у Кракові за досить смішні гроші, здається, за шість євро. Є ще перстень, який зі мною вже сім років. Це був подарунок товариша.

Найдешевша річ, напевно, та, яку мені подарували, адже платити за неї не доводилось. Найдорожча ‒ теж подарована».

Секрет оригінального стилю: «Перш за все, слід виховувати у собі позитивний внутрішній настрій і світогляд. Тоді цей позитив буде виливатись на одяг, міміку, тобто він проявлятиметься у різних галузях життєдіяльності».



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
такі вже потішні сандалики) і джинсовий кепик, як щойно від бабуні з пиріжками у сумці *на, потім зголоднієш!*

а інтерв"ю одне з найадекватніших, приємний у розмові чолов"яга, за самоіронію +
Відповісти
В мене тож такі були сандалі, в 2 роки я блатувау у них.
Відповісти
розтоптана у вас ніжка була в 2 роки)
Відповісти
да, і плавав тоді вже по ванній без ласт
Відповісти
Х У Д О Ж Н И К и этим все сказано. Прикольненький, молодец.
Відповісти
Так, iм можна все.
Відповісти
нє, ну я так не іграю. дядько кльовий, шо й не носки не хочеться коментувати(
Відповісти
Сандалети :)
Відповісти
Гарний взірець стилю "сирітський будинок"
Відповісти
петре, давно у нас не були) гріша лагерфельд та костя кляйн тільки вас чекають на закритий показ нових колекцій)
Відповісти
Круті мешти) зачьот)
Відповісти
Дуже добре що зробили опитування!
Відповісти
А в сорочці застібка жіноча
Відповісти
Вітьок! Не обуйся! Знаю я тебе! Ти спочатку намалюй, що хочеш, а тоді хочи, що намалюєш.
Відповісти
на останній фотці летючий телефон!) 0-О
Відповісти
чьо це він летючий??
Відповісти
науці не вдалося це вияснити.
Відповісти
дуже цікава людина, гарні думки вголос, адекватний образ. Стильно, оригінально, зручно!
Відповісти
Зверху дорнизу - одяг штукатура на спекотну погоду. Художникам, зазвичай, притаманно мати дещо кращий смак. Щодо останнього коментаря ("Ех, була б молодша на 40 років знайшлаб його і трахнула..."), то це тисячний раз показує, що сукупна моральна вага суспільства дуже "полегшена" метастазами його маргінальної частини, яка своєю дотепністю вище свого псевдоніму "Пріська" ніколи не підніметься.
Відповісти
ахаха, лох.
Відповісти
Че Гевара в юности...
Відповісти
втомилась дивитись на незрозумілих чудернадських персонажів. хочеться елегантності та стилю.
Відповісти
Виктор секси!
Відповісти
Класний хлопець.
Ніщо в його образі не бентежить. Можливо є огріхи, але все загалом
сприймається дуже природньо.
Звернула увагу, що заміна одного аксесуару міняє весь образ вцілому.
У капелюсі і окулярах - ботан,
у джинсовій шапочці - хуліган.
на останній фотці - мачо.
Відповісти
Нарешті!! Нарешті щось дійсно цікаве та оригінальне! Класно, дуже сподобалось!
Відповісти
Знаючи Вiктора, завжди цiнувала його не акторство. Вiн нiколи не грае, вiн такий е. Це - свобода особистостi, в цьому е сенс. Мудра , вiдверта людина, яка прагне розворушити мiстечко Луцьк. Скептично думаемо - нащо? А потiм чого б то i нi. Стиль людини може в поеднаннi гармонiйному думок та одягу, що не протирiчать один одному.
Відповісти
наступним стилягою буде бомж?
Відповісти
воу, я прям розчарувалась в луцьких стілягах-коментаторах! а де ж їдкі коментарі про короткі штанці, недолугі шкарпетки і дебільні сандалі? аж дивно. а від себе скажу, що цікаво, неординарно і гарно. звісно, не все там гармонійно і в "тєму", але взагалі сподобалось. та й треба вважати, що то художник, а такі люди не вписуються в загальноприйняті рамки
Відповісти
Обговорювати чи критикувати цього хлопця тільки марна трата часу, він митець, це майже як діагноз, йому можна гумову шапочку для купання вдягнути і всі скажуть, що то такий образ митця!
Відповісти
Сумка з взуттям РІЗНОГО кольору. Це головне.
Відповісти
Ох і дотепні ж у нас коментатори... лише заради цього варто рубрику перечитувати. Ухахатуюсь просто)))
Відповісти
а як мене, то одягнутий цей МИТЕЦЬ як маляр-штукатур. а сандалі то взагалі кошмар. не личить зрілому мужчині ходити у дитячих тапках.
Відповісти
Ну так себе.. Если бы без носков было бы интереснее...
Відповісти
Треба було якогось звичайного художника стилягу взяти до рубрики, а тож про цього колдуна-мольфара знову
Відповісти
Вітя, жгі!
Для справжнього художника та неординарної особистості все можна.Тут дійсно немає меж ніяких. Мені подобається ідея впливу одягу на реакцію людей. Навіщо? Та просто так, щоб жити було веселіше. Може як для стильного Луцьку і заголосно сказано, судячи з коментарів пересічних вишуканих лучан, але в житті ця людина завжди випромінює позитив та якусь добру спокійну енергетику. Йому можна хоч сарафан і ласти. І якщо б він то і вдягнув, то не через хвору психіку і неадекватнійсть, а лише заради того, щоб підняти настрій чи зловити усмішки на чиємусь обличчі.
Вперьод екстраваганщіну!
Відповісти
чудовісчє
Відповісти
якщо зняти шкарпетки і обрізати бріджи було б непогано.
Відповісти