Стильний Луцьк. Портрет дня: Діма Азо та Юля Тів

Стильний Луцьк. Портрет дня: Діма Азо та Юля Тів
Діма Азо, 26 років, художник та Юля Тів, 23 роки, студентка.

Вони прискіпливо стежать за тим, що одягають, а художнє бачення і безперечне відчуття смаку допомагають не помилитись у виборі. Таке мінімалістичне і водночас стильне вбрання легко виділити з натовпу. Це і робить їх особливими.

Діма Азо


«Ще коли я жив у Києві, там був чудовий магазин ‒ Helen Marlen. Причому їх було два, один знаходився на Хрещатику, а був ще backstage-магазин. Коли я бачив у магазині на Хрещатику сорочку за 4500 грн., то через місяць уже міг знайти її у backstage-магазині за дві тисячі гривень. Це був той самий одяг, який просто не продався на Хрещатику. Власне, там я любив купувати речі. Інколи замовляю одяг в інтернеті на сайті еBay.

Мені ніколи не вдається сплановано купити певний одяг в магазині. Тому, коли знаходжу щось цікаве, то купую.

Серед моїх улюблених брендів: Allsaints, Gsussindustries, Pringle, Ysl, Fenchurch, Atticus, Cheap Monday. Ці фірми досить розумно сформували собі сегмент людей, які купують їхні речі, бо фактично залежні фетишом. Також подобається туристичний одяг, наприклад, речі від однієї швейцарської марки. Хоча вони коштують шалену купу грошей, по можливості десь знаходжу їх і купую.

Зараз літо якесь дуже спекотне, тому зазвичай одягаю шорти, капці і футболку. Загалом, в чому зручно і не так спекотно. В таких умовах менше думаєш за естетику, більш важливий все-таки комфорт.

В межах одного дня я можу ходити в одязі, який носять робітники або мисливці, і в колекційному джемпері від Cerruti1881 чи Gucci.

Найдорожча моя покупка ‒ це обовʼязково якийсь аксесуар. У межах чотирьохсот доларів».

Секрет оригінального стилю: «Потрібно розуміти, що слід одягати у ті чи інші місця, і правильно підбирати речі».


На фото: сорочка ‒ Gsussindustries, футболка ‒ no name, пасок ‒ Gsussindustries, годинник ‒ Julius, шорти ‒ Paul&Shark, взуття ‒ Toms.


Юля Тів

«Якогось конкретного місця для покупок речей немає, все залежить від самого одягу. Потрібні мені речі можуть знаходитись, де завгодно, незалежно від назви магазину чи бірки на тій чи іншій одежині. Кожна з моїх речей улюблена і незамінна. Не сприймаю процес купівлі одягу як ритуал, а швидше як необхідність. У мене не дуже багато речей, але кожна з тих, що є ‒ особлива і відіграє для мене певну роль. Одним із визначальних чинників підбору одягу є погода, від цього багато чого залежить. Настрій мало що вирішує в моєму випадку. Якби кожен з нас знав якийсь секрет оригінального стилю – це вже не було б секретом».

Оцінює дизайнер одягу Анна Дідух:


Головний герой одягнений стильно і всі речі у нього підібрані дуже вдало. Довжина сорочки і шортів теж обрані правильно. Футболка з дуже гарним принтом. Помітно, що Дмитро проявив у зовнішньому вигляді свій художній смак. Єдиний невеликий мінус ‒ шорти ідеально сюди підійшли б, якби були більш завуженими. Це все-таки не пляжні шорти, швидше за все ‒ вони з цупкої котонової тканини, тому їх сміливо можна завужувати. Діма ‒ один з героїв, у якого на руці найстильніший годинник. І в дівчини, і в хлопця модна сьогодні форма окулярів. До вбрання дівчини пасував би хрест на довгому ланцюжку нижче грудей. Він перегукувався б з принтом на футболці хлопця.



Рубрику веде Сергій НЕСКАЖУ
Фото Олександра КОТИСА

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 65
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Покатит)))))
Відповісти
видно перукар дівчини перепив в переддень стрижки судячи з " челки")
Відповісти
ты глупая, и этим все сказанно!
Відповісти
мацай лоба!
Відповісти
Стрижка в панянки дуже цікава.
Відповісти
Зарах, найбільше сподобався - пасок!
Відповісти
Стильно
Відповісти
Бідоття ((
Відповісти
Нарешті, щось більш - менш нормальне. Хлопець сподобався. Напевно кидає їй палок добряче)
Відповісти
ДМИТРО ти так сказав що тобі хлопець сподобався???ти що заздриш дівці що він їй кидає палки а не тобі чи як????)))))
Відповісти
Хлопець сподобався - бо гарний. А якщо у Вас Воєнком проблеми із гомофобією - то це Ваші негаразди) а в мене все ок)
Відповісти
совет да любовь, пусть кидает...
Відповісти
ДАВАЙТЕ щось інше придумуйте втрачає рубрика клієнтів)))щось може гарна дупа чи найбільші цицьки))))
Відповісти
ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!!!!
Досить нам вже тих бомжів.........
Відповісти
мацай лоба!
Відповісти
Стидоття)))
Відповісти
Тут пані теж без бюстгалтела, але її ніхто так не розбомбив, як художницю у круглих окулярах...А взагалі нормально люди одягнені, чому бомжі відразу?але рубрика ваша все одно гуАно.
Відповісти
А бомжі тому що вони вдягають найкращий свій одяг і йдуть до свого корєша Сергія Нескажу пафоткатсяі папіарітся в нєті!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
а я чомусь думала, що це відбувається так: іде собі по вулиці Сірожка в пошуках матеріалу, озирається по сторонам , хто як одягнений, ловить людей за руки і пропонує написати про них... От дура я наівна((((А якщо люди заздалегідь готуються-це тупо. Видно дівчина вчора підстриглася, бо ще відчутний свіжий дотик лез ножиць на її чубі)
Відповісти
Бывало и такое)))
Відповісти
Подивись що більшість героїв рубрики, то друзі Сергія Нескажу!!!
http://vk.com/s.neskazhu
Відповісти
Дійсно.
Мене весь час дивувало,чому в цій рубриці так багато художників, дизайнерів і просто студентів... а це виявляється все корєша, в одній компашці тусуються, типу креативні.
Відповісти
тільки він перед тим або курить або бухає.
Відповісти
не хочу навіть коментувати
Відповісти
мені сподобалось вбрання і аксесуари хлопця, але розглядаючи все окремо. зачіска в дівчини креативна, але їй не личить. Плаття-просте,на кожен день,нічим не вразило.
Відповісти
купувати речі за 2000 тисячі - це тупо) закрийте цю рубрику, вона мене харить
Відповісти
Мине харють знимки ззадi,
а цих вопще лицем до стiнки поставили... )))
Відповісти
жлобська парочка
Відповісти
Але ж і строгий фотограф!!! Хоч би дав мешти перед зйомкою повитирати ...
Відповісти
Стильно, гарон, зі смаком! Варте уваги!!! Дмитро - дизайнер, має свій стиль.
Юля - гарненька
Відповісти
Хлопак стильний, а ле мрачний як президент.

А кубiта файна.
Відповісти
А Чому Сергій Нескажу не хоче сюди виложити свої фото?)

П.С.,


Дівчина в цьому платті і з цією стрижкою на прибульця схожа))))


Відповісти
А мені стрижка дівчини схожа на стрижку монаха середньовіччя)))
П,С, Є ,Сірожка,(автор всього цього безглуздя) до тебе пропозиція: візьми інтерв"ю у Гальки Конах! Про неї на Волинь пості часто згадують, вона шиє речі собі сама(воно і видно) іі називає себе дизайнерам. Її стиль я називаю "Дадим старым шторам вторую жизнь".Візьми,весело буде))))
Відповісти
Ну вот, уже лучше... Фамилии редкие правда у героев :))
Відповісти
Це не прізвища, а клички!!!
Відповісти
Як у зекiв погоняли.

А чо' пацанчик Дiма?
Вiн кацап?
Відповісти
Клички, як в собак! )))
Відповісти
І ТИ ПОВІРИВ, ЩО ЦЕ СПРАВЖНІ ПРІЗВИЩА?
Відповісти
Порівнюючи з вчорашнім екземпляром-ікони стилю.
Відповісти
Шановні, знали би ви Дімона так би не казали, особисто з ним знайоми працювали колись разом, він завжди одягаеться з своїм смаком і не тільки в бренди за 2000 і більше, а і на секонді полазити і купити багато чого стильного купляє. Цікава людина і дизайнер хороший, незвичайний. +100500.

П.С. А от пані я незнаю.
Відповісти
ВІн хороший дизайнер, і гарний і стильний, з ним є про що поспілкуватися, він особистітсть, мабуть я йому дам.
Відповісти
Чувак, ты однако, очкуешь.
Расслабься, желающих принять твое предложение море.
Відповісти
Дівчина сподобалася. Просто і файно :)
Відповісти
Годиник в Дімона зачьот!!!!
Відповісти
Це вона в такому ходить по місту?
Відповісти
Нє, то корову доїть у такому платТі
Відповісти
Ну то ж не свиням iсти носить.

Могу тiко уявить вчому вина ходе по подвiр'ю.
Відповісти
Я так розумію, що на сайті одне село рулить!
Відповісти
Люко Дашвар, "Село не люди".
Відповісти
А вона таки права....
Відповісти
Одяг кльовий в пацика. Базара нєма! Але сам стиль... НІКАКОЙ! Імхо!
Відповісти
смеюсь с коментов. ну хоть настроение поднялось.
Відповісти
плаття дівчини - просто супер!
Відповісти
Вибачте, але це несмак. В дівчини жахливе плаття і зачіска. Вбрання хлопця також не сподобалось. Жах тай годі((((
Відповісти
Ну і де адміни? Чого не видаляєте коменти, як у Іри Мельник?
Відповісти
стиль мажорних безсмакових показушників.
Відповісти
лолшто
Відповісти
"Я не 100 баксів, щоб всім подобатись" сказав би Дімон
Відповісти
чуваааааак, люблю тебя искренне, и это не обсуждается, и телечка у тебя "кунфетка"!
Відповісти
не подобаються висновки дизайнера, таке враження що вона пише аби писати, а сама толком нічого не розбирає в красі зовнішнього одягу. чорні шорти у хлопця ріжуть око. а сукня дівчини просто жахіття.

але як то кажуть "на вкус и цвет ..."
Відповісти
Пишу не тому що знаю Діму і його подругу, навіть не тому що одяг чувак підбирає дійсно стильний - просто кумарить опис упирів і селюків полішуків. Добра половина тих які оставили зверху свої пости чмирі і лахабани в капцях китайських на носок і шмотті з чиргістана - ТО СКАЖІТЬ ЯКЕ БЛЯ ви маєте право обливати брудом скромну в житті людину- і пафоса вам кажу тут ніякого нема шо типу речі дорогі?
Відповісти
good-good-good! однозначно!
Відповісти