Як билися подушками в Луцьку. ФОТО

Як билися подушками в Луцьку. ФОТО
Приблизно 50 хлопців та дівчат влаштували в Луцьку бійку подушками.

Захід відбувся 8 вересня біля входу в парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Акцію організувало об'єднання "Іскра" за підтримки СГО "Молодіжна платформа".

До слова, подушкова баталія за задумом організаторів мала відбутися на Театральній площі Луцька, але в міській раді заборонили захід на головному майдані обласного центру.

Загалом відбулося шість боїв. Спочатку під саундтрек фільму "Mortal Kombat" та пісню "Тартака" билися змішані команди. На третій і четвертий поєдинки вийшли "жіноча" і "чоловіча" команди.

П'ятий розпочався боєм дівчини та хлопця, а під час шостого хлопці брали дівчат "на барана" і влаштували "кінну баталію".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дівчина з 2 останніх фото-відзовись
Відповісти
Наша Саша ніколи не відзивається. Але можу дати її номер телефону.
Відповісти
Ого) Ну хто це такий друг, що мій номер на ліво, на право роздає?...а за комплімент дякую)
Відповісти
А хто прибирав парк після свята? Напевно лідери "Молодіжної платформи". Ось чому наші зусилля по прибиранню парку на екологічних акціях до одного місця.Краще б зробили ці бої біля колишньої Ротонди, а по закінченні прибрали б все сміття навколо в радіусі 100 метрів
Відповісти
Прибирали всі бажаючи(волонтери), а в більшості учасники громадської ініціативи "Іскра".
Відповісти
Реально було класно!Я навіть не очікувала, що така невинна, на перший погляд подія, принесе стільки приємних, нереально позитивних емоцій. Дякую організаторам! Супер))) (це я дівчина з останніх двох фото))
Відповісти
Пані,ви(як і ваші помаранчеві туфлі)-прекрасні
Відповісти
Дибіли,зробили б краще щось корисне
Відповісти
не розумію такої реакції.. Я, наприклад, зараз в іншому місті і дуже шкодую, що не змогла піти(( Я уявляю, яка там була атмосфера. Розважатися теж потрібно. А скільки людей там між собою перезнайомилися)І не думаю, що трохи пір"ячка завдасть шкоди місту.. Основну масу точно поприбирають.
Відповісти
пахати.як хазаров.чмошнік брєжнєвскій.20 ще нема напевно а вже туда ж..на помойці ще здохните крепкі гаспадарникі..
Відповісти
Наталіє,погоджуюсь!Всі проекти і заходи "Молодіжної платформи" круті і цікаві:починаючь від нічного кіно і завершуючи цими кумедними баталіями)Як-не-як,але зближує і об'єднує людей!Дякую організаторам)))
Відповісти
і шо,ніхто не допер покласти в подушку цеглину ?)))
Відповісти
Дааа, дівчина справді гарнюня!!!
Відповісти
По перше-головний організатор-це "Іскра"
По друге-все було прибрано силами організаторів.
Відповісти
іскра?а хіба не платформа?
Відповісти
іскра за підтримкою платформи!
Відповісти
все пройшло просто круто! маса адреналіну, дійсно нові знайомства та пір*я в носі, як і говорити організатори) всім дуже дякую!
Відповісти
Це було дуже круто! Я отримала масу позитивних емоцій! Дякуємо організаторам, дуже сподобався хлопець-ведучий і взагалі хлопці, вони поводились дуже толерантно, перші подушкою не били, більше захищалися. Всі учасники розуміли - це гра і має бути весело! Було дуже весело!!!!!!!
Відповісти
маса адреналіну це коли ти на одинці з парашутом на висоті 3000 метрів, і тоді все залежить тільки від тебе.
а це називається одним словом ІДЕОТИЗМ!!!
Відповісти
Я бачу, що десантура тобі мозок відбила, слово ІДІОТ пишеться чере і:)
Відповісти
Від слова ІДІОМА ))
Відповісти
В цієї школоти мозгів не прибавилося більше, на жаль. Краще б якесь спортивне змагання провели.
Відповісти
не вистачає..
Відповісти
У Саши велике майбутнє !
Відповісти
Головне знати під кого йти...
Відповісти
Хоча дівчина в зелених туфлях на кабулках як для мене гарніша і краща. Бо у оранжевих - більш ефектна.
Відповісти
Билися резиденти кафе "друзі в кукурудзі"?
Відповісти