Як «Волинь» грала в футбол у Маневичах. ФОТО

Луцька «Волинь» на виїзді розгромила маневицький «Будівельник».

Вболівальники на затишному маневичівському стадіоні «Колос» радо вітали гостей, - кажуть в прес-службі клубу.

Ще до початку гри маневиччани мали можливість поспілкуватися із гравцями «Волині» та їхнім головним тренером.

Утім, товариський характер матчу не завадив гостям з перших хвилин увімкнути максимальні швидкості. Першого голу довелося чекати п'ятнадцять хвилин (Шумахер), а далі вони посипалися з більшою швидкістю. Відзначилися Лопес, гравець, який перебуває у «Волині» на перегляді, та Ян Масло – звісно, ударом головою після подачі кутового.

У другому таймі лучани не збавили обертів і не дали сумувати вболівальникам. Тричі Дмитро Козьбан, а ще Віталій Гошкодеря, Дмитро Нємчанінов, Роман Годований та Віктор Хомченко засмутили голкіпера господарів. Крім того, хороші нагоди мав двічі Віталій Приндета, а також Ігор Скоба та Дмитро Задерецький. Кінцевий результат матчу – 11:0 на користь лучан.

Склад «Волині» у першому таймі: Неділько – Сімінін, Шершун, Масло, Шіш – Матей, Матуку – Бабатунде, Лопес, Шумахер – Гравець на перегляді.

Склад «Волині» у другому таймі: Шеліхов (Літовченко, 68) – Годований, Шиков, Приндета, Немчанінов – Скоба, Парцванія – Мемешев, Гошкодеря (Хомченко, 62), Задерецький – Козьбан.