«Волинь» – «Металург» 2:0. ВІДЕО

Луцька "Волинь" обіграла запорізький "Металург".

Матч 17 туру Прем'єр-ліги України відбувся 1 грудня в Луцьку.

Зауважимо, що грі передував марш фанів "хрестоносців".

Цей матч був останньою офіційною грою клубу в 2013 році і гравці луцької команди свої вболівальників потішили перемогою.

Традиційно "волиняни" розпочали активніше і на 19 хвилині забили.

"Червоно-білий" Редван Мемешев з лівого флангу "вирізав" м'яч у штрафний майданчик гостей, а Ерік Бікфалві вдало підставив ногу, підправивши круглого у ближній кут - 1:0.

Відео з групи ФК "Волинь" в соцмережі "Вконтакте"

Гол трохи заспокоїв "хрестоносців" і команди решту тайму провели спокійно, більшість часу витрачали на боротьбу за м'яч.

У перерві Віталій Кварцяний, мабуть, пояснив своїм підопічним, що одного гола недостатньо і гравці "Волині" забили через 5 хвилин після виходу на поле.

Ерік Бікфалві зачепився за м'яч в центрі поля і закинув його вперед, новачок "Волині" Селін, обігравши воротаря, спокійно пробив у порожні ворота - 2:0.

"Металург" відповів гострою контратакою, яка ледь не завершилася голом.

Натомість "Волинь" ще щонайменше двічі могла забити, але Селіну та Дмитро Нємчанінов пробили двічі.

Тож, лучани завершують 2013 рік на мажорній ноті.