Фотовраження лучанина від Антимайдану в Києві

Фотовраження лучанина від Антимайдану в Києві
У Києві кільканадцять днів діє Антимайдан, який більшість часу базується біля Верховної Ради.

Лише 14 грудня разом з звезеними з регіонів людьми вони влаштували мітинг на Європейській площі.

15 грудня мітинг відбувся біля парламенту. Час від часу тут транслювали промову Віктора Януковича. Окрім того, прийняли антимайданівці й резолюцію мітингу, - каже лучанин Антон Бугайчук.

Основною ідеєю заяви було те, що на Антимайдані – за Європу, але проти безладу.

Також на мітингу ПР заявляли, що влада веде країну у правильному напрямку. Мовляв, Україна обов’язково вступить в ЄС, але до цього треба йти поступово.

Закликали учасники Антимайдану й євромайданівців приєднуватися, супроводжуючи це словами "лише наш мітинг є справжнім". А на Євромайдані, мовляв, людей використовують опозиціонери у своїх інтересах.

Приблизно о 15:30 більшість присутніх на Антимайдані розійшлися.

"Станом на 16:00 частину мітингувальників Антимайдану побудували в колони за територіальною ознакою і почали роздавати гроші. Я бачив, як людям з табличкою "Феодосія" давали по 200 гривень", - розповідає лучанин.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З такими фейсами тільки у вольєрі сидіти і яника хвалити
Відповісти
....совок немитий, п* яна пролетарська орда.
Відповісти
А что ты имеешь против пролетариев? Или ты олигарх хренов?
Відповісти
Согласна с "принциповий", "совковое" пьяное убожество, хотя их просто жаль, они не хотят, потомучто не знают что можно жить лучше, так как никогда не жили по-другому - "печалька". В прошлом году отведала Донец, не дай Бог так любить "нищее остатки СССР"!
Відповісти
Ну й шо, ми не винні. Нас залякали. Ми не ви.
Відповісти
Якось однобоко, ви показуєте побачене. Якщо за яника - значить погане, потворне, і інші подібні синоніми. Може і не найкраще.
А якшо за "Еуропейський демократичний вибір" то все чисте як повітря в Карпатах?! Якщо ви журналіст незалежний і неупереджений то показуте обидві сторони. Але якщо ви сидите в "свободі" на зарплаті то все ясно. ... Наші сили в інтернеті, правда... Напишіть про те якими були засцяні прилеглі території до театрального майдану і гори пляшок по кущах і дворах! Ні не чули? З місцевими мешканцями поспілкуйтесь! Срамота!
Відповісти
Та що ти кажеш? Я тільки звідти. Нічого подібного не бачив, хоч центральну частину Києва всю обійшов. Безлад тільки на окремих барикадах, не тих, що зі снігу в мішках, але на те вони й барикади. Цікаво, де то ти шлявся, що такого надивився? Не на російських сайтах часом?
Відповісти
Мова про Театральний майдан у Луцьку, а не Майдан Незалежності у Києві, полішучня...
Відповісти
Тобі про театральну площу в Луцьку , а ти про київського дядька
Відповісти
Смітять усі, незалежно від майдану. такий вже в нас народ. але от ще річ у тім де нормальна організація, а де її немає!! я неодноразово чув заклики до волонтерів у Луцьку щоб ті прибирали!! і вони прибирали!! звісно ж не вгледиш за тим що робиться у провулках. так це вже треба лікувати тих людей які там смітять!! адже нормальна людина (ну нехай і захоче щось випити щоб зігрітись) візьме сміття та викинд у смітник.
Відповісти
... твоя біда в тому, що ти не хочеш іншого бачити і чути, а тільки тягнибакс і америкаголібаби. А чоловік правильно сказав.
Відповісти
засирають і перші і другі. Майдануйте дома...телебачення покаже.
Відповісти
бачив сьогодні двох які вийшли з антимайдану а назад не могли попасти)) непускали) було вельми кумедно))
Відповісти
таке, аби тільки з дерев позлазили. Атас !!!
Відповісти
Так было
Так есть
Так будет?
Відповісти
Треба вміти гарно організовувати, а не скликати людей і потім не знати ,що з ними робити,доречі на Євромайдані роздають по 100грн, і не треба лишньої мови)
Відповісти
На Євромайдані не роздають , а навпаки ще Євромайдану люди дають. Ти щось не так зрозуміла, мабуть погано чуєш і ще гірше бачиш.
Відповісти
дорогенька, я хочу спалити тебе на відкриому вогні за твої слова.
Відповісти