Вночі «Беркут» піде на штурм мерії Києва, - «Свобода»

Вночі «Беркут» піде на штурм мерії Києва, - «Свобода»
У ВО "Свобода" кажуть, що володіють інформацією про ймовірний штурм Київської міськдержадміністрації силовиками.

8 січня до комендатури Київради надійшло два повідомлення про штурм будинку, - кажуть в прес-службі партії.

Напад має відбутися вночі.

Почнеться проникненням групи "Беркуту" через підземні ходи до підвалів будинку.

"Інформація про штурм сприймається як ймовірна. Мітингувальники попереджені. Відомості про це також передано до центрального штабу Майдану. Навіть якщо це дезінформація, то мітингувальники проведуть додаткове тренування із самооборони. Режим таки точно хоче бійні. Народ готовий битися!" – прокоментував УНН черговий комендант Київради "свободівець" Юрій Ноєвий.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Раді Бога, що той беркут зробить, пукне хіба від страху))
Відповісти
Хотілося б, щоб вас розігнали, але на жаль, ваше припущення - це ШИЗОФРЕНІЯ...
Відповісти
в беркутятах одні сцикуни і слабаки, хворі люди яким не везе в житті, ось і йдуть самоудовлєтворятись кийками
Відповісти
приходь розумнику до нас, маєм троха лишнього для тебе тягла
Відповісти
тяглай своє тягло сам, боягуз з гумовим патичком
Відповісти
Опять 25-ть!:( Скільки можна?! Да розженіть вже нарешті і копняка "123" дайте, а то ну не вгамується ніяк!:) Ну потерпимо, з понеділка вже у школу піде...!:)
Відповісти
служба в кабінетику кінчиться і ти підеш додому, і стане тихо))
Відповісти
якщо здравомисляча думка, тобто комент появився, то "123" відразу ж пише - кабінети, влада і т.п. Та не смішіть людей. Ти 123 напевно на гузяку арбайтен. Краще йди влаштуйся на роботу і працюй. Не бери за приклад лінтяїв як от твої шиби гузі і ко.
Відповісти
з таких ліньтяїв як ти, я приклад не беру. а ти краще йди працювати, а то сидиш цілими днями в інтернетах
Відповісти
Так-так. І мені таке білочка на хвості принесла.
Відповісти
Не пий багато.
Відповісти
Зрозуміло одне, що цей типчик "123" це проплачена тролятина яка інколи змінює нік і цілодобово сує свого носа у всі коменти на ВП і ВН! Висновок - воно ніде не працює і якщо і отримує щось на підтримку кальсонів, то чи від редакції ВП(може і сам працівник цього ресурсу)або рідкісний нероба щоб так проводити цілими днями!:)
проста людина зайде. почитає, може щось прокоментує, ну навідатись може через годину-дві... А це створіння щохвилини комент строчить, людей ображає і ніхто його не банить, а у статтях де модерація і промодерація, його коменти одними з перших з'являються, то про що це говорить? І воно тут про щось мукає? Повний ігнор и ганьба ВП!!!
Відповісти
а ти худий тролль , буга-га-га))не скігли, бери лопату і работай!
Відповісти
Миколо це ти - буга-га-га))? кумедний)))
Відповісти