Майданівці висунули опозиції ультиматум

Майданівці висунули опозиції ультиматум
Представники Громадської ради Майдану оголосили про свої вимоги до опозиції, зокрема висунути єдиного кандидата на президентські вибори.

У разі, якщо представники «Батьківщини», «Свободи» та «УДАРу» не зможуть розпочати блокування Верховної Ради з першого дня зимової сесії та домогтися розпуску парламенту, то представники Майдану вимагають від них скласти свій 151 мандат, ‒ повідомляє ТСН.

Також на вимогу громадських активістів опозиція має якнайшвидше визначитися з єдиним кандидатом на вибори президента.

«Ми розуміємо аргументацію, що, коли висунути єдиного кандидата від опозиції, то існує небезпека, що його можуть отруїти або щось інше зробити. Але повірте нам, є механізми, які убезпечують від цього настільки, наскільки це можливо. Для чого потрібен єдиний кандидат? Для того щоб громадськість перед тим зробила аудит того кандидата, для того, щоб його підтримати», ‒ зазначив член Громадської ради Павло Жовніренко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
За що боролись на те й напоролись:)))Яйця курку почали вчити.
Відповісти
Ото ви гарно вставили тих гетьманів трійко!!! Респект і уважуха!!!
Відповісти
От за що я люблю наш Майдан! без копромісів, без бабла, все чотко і ясно! НАРОД - це і є влада!
Відповісти
Рагуль это почти как быдло. Но быдло не обязательно является рагулями, а вот рагули всегда стопроцентное быдло. Но на самом деле всё чуть сложнее…
Если вникнуть в детали, то рагули — единственная нация, не признающая своего существования. Типичный рагуль (рог) это провинциал, который пас коров и гусей, пахал на поле, этим же занимались все его предки, и тут он ВНЕЗАПНО оказалсяв областном центре.Рагуль, понаехавший в город, имеет зашкаливающий уровень ЧСВ, среди непонаехавших рагулей считается элитой, а среди коренных горожан (русских и украинцев (не любой украинец — рагуль)) считается соответственно рагулём и быдлом, хотя сам рагуль это в большинстве случаев отрицает. Отличительной чертой поведения рагулей является именно деревенско-провинциальное поведение и традиции, которым не место в городе. Рагуль говорит на украинском (зачастую далеко не литературном) языке.
Самок рагулей с раннего детства учат, что главное в жизни — выйти замуж и сидеть на шее у мужа, а не тратить время на образование и работу. Потому типичная рагулиха выходит замуж в 18 лет и тогда же рожает, ибо зачастую женитьба происходит «по залёту», а в 21 год разводится, ибо быстро надоедает «счастливому» мужу, после чего быстро, решительно ищет престарелых «папиков» и толстосумов, очаровывая своей деревенской красотой. Важнейшим событием в жизни рагулей является так называемое «вэсилле», что переводится с их диалекта как свадьба. Вторым по важности являются поминки. Плодятся рагули как цыгане, потому нередко можно наблюдать выводки из 3-5 детей, с которыми мамочки-рагулихи таскаются по магазинам, создавая толпу на пустом месте, корованами переходят дороги, из-за чего возникают пробки. Причины, по которым хотя бы часть потомства нельзя оставить дома, остаются неведомыми даже британским учёным. Рагуля легко отличить по характерной морде лица (глаза на переносице, перекошенное недовольное лицо, рога), по говору («Я си нині після прачі робив сі на городі а на рано буду їхав до кулєги на забаву на село») и по запаху (рагулям неведомо такое благо цивилизации, как дезодорант). Рагули почти необразованы, читать всё-таки умеют, по-украински пишут с ошибками, а по-русски с дичайшими ошибками, которым позавидуют даже падонки. Рагулизм во Львове неизлечим без применения крайних мер. Хотя всё же есть один способ-утопия. А именно: выселить всех рагулей обратно в колхозы.
Відповісти
Ну то шо ты тупой то понятна, тока нафига стока букаф ненужных, напиши просто, Янык зек. Банду воров власти нах..
Відповісти
где ты был с17-00 до 22-00,почему пропустил вахту, на колядках у климчука-наверное- тот в голубых лосинах и зеленой куртке.как говорится poh пидару колготки.
Відповісти
для лiкаря
Відповісти
лікував хворих таких як ти
Відповісти
Майдану не потрібні ідоли Яники чи Яцики. Майдану потрібна вільна сильна Україна без бандитів!
Відповісти
Їм-бомжам взагалі ніхто не потрібен. Їсти є що. Спати є. Лафа, та й годі. Будемо стояти до повної побєди. ( а її не буде ніколи)
Відповісти
іди проспись бомж, від тебе ригами смердить
Відповісти
Відповісти
ви?з мордви пишете?кисельва і слухалі і чітілі!він вас там зараз указом путіна вже пару тисяч джурналістів курірує.а так ацстой як чєловєк.фентезі тіпу всєх спасьот путін на істребітелє на каком он хфашистов по сталінградом мочіл.у вас своя цивілізація-савєтскій народ .унікальне явище.з люмпенськими традиціями та моральними цінностями.унікальне тільки кількісттю відмороженних мізками...поучайте американців (традиційно) .вони про вас традиційне кіно знімуть а весь світ традиційно буде сміятись та дивуватись..які міста крім Львова та Києва ВАМ ПРЕПОДАЮТ?
Відповісти
ОБОРОНА-тебе інакше як козлом драним назвати, язик не повертається,а ти ще шось про бидло пишеш ,подивись в зеркало і там той бидляк висвітиться\.
Відповісти
Вся ця не прихована, відверта і цинічна агресія Януковича-Путіна: бандитські напади і побиття активістів та нардепів, підпали авто, переслідування, залякування, арешти, бесчинства ДАІшників, саботаж КМДА і т.д. - це ознака їхнього страху і паніки! Вони - не адекватні! Сцять! Так діють тільки справжні боягузи, злочинці, що не здатні реально оцінювати ситуацію, що склалася в країні. Вони розуміють, що їхній крах неминучий і він наближається, це лише питання часу. Тому, під страхом внутрішніх репресій, кремлівська хунта в Україні змушує підллеглих виконувати злочинні накази і доручення по адміністративінй лінії, на всіх рівнях. Для владних бандитів зрозуміло, що Майдан надовго і вони з різних сторін, усілякими ганебними засобами та брудними технологіями намагаються нас знищити.
Відповісти
О ёпт тебя заменили за профнепригодность,исчезли ошибки и проклятия,появилась связанность речи-или у климчука конфеты и горилка особые.А климчук красава,подавил авторитетом-у окружающих раболепие в глазах.
Відповісти
подавилка в нього ще не виросла, обложився ментами від страху перед колядниками
Відповісти
ПРОВОКАЦІЯ !
Відповісти
Але повірте нам, є механізми, які убезпечують від цього настільки, наскільки це можливо - файно так сказано. Хах...вони тільки проснулись, і тепер потрішки розуміють, що весь той майданос, і всі ті люди є для апазіції ніщо інше як механізм для досягнення триголових корисливих цілей. Люди, починайте Європу з себе, і йдіть нарешті працювати задля своєї родини і їй на благо.
Відповісти
Тягнибок зробив багато і вньго люди вірять він настоящий президент а Яценюк те саме щой Ющенко А Кличко ніхто в політиці
Відповісти
Тягнибок занадто радикальний, за нього більшість не проголосує. ІМХО, Кличко найкращий варіант. Він нейтральна особа, за нього будуть і на Сході і на Півдні голосувати. Йому нема сенсу красти, а на міжнародній арені до нього ставитимуться з повагою, адже авторитет він вже заробив, хай в спорті, але це йому лише в плюс.
Відповісти
по радянські все .тільки час упущєн..все не нейтрально буде для вас..цей раз пр..зідента ющенка-2 не буде.договорняка знов також.нейтральні...сміх
Відповісти
Ото народ тупий. Ото буде вам на другий термін Янукович і буде як в тій приказці: "Чого бідні, бо дурні, чого дурні, бо бідні"
Відповісти
Сташний ультиматум! Так і тхне з ВО....
Відповісти
джурналіст кісельов чекають.луганскій обком тоже..можна й мочнути за місяць в аварії..варіантів багато..а от загальна програма змін.чітка і ясна треба зараз дійсно
Відповісти
Средь Киева Майдан родился,
Лохов полно в бедламе том,
И днём и ночью бандерЛОХИ,
Всё ходют, ходют - срут кругом,
Идут направо - гимн заводят,
Налево- бредни говорят.
Там чудеса-там Эштон бродит,
Руслана изрыгает яд.
Там на Обгаженных дорожках,
Следы от Захидных Зверей,
Луценко там с больною Дупой,
Трындит и радует чмырей,
Там Парк, Подол видений полны,
Там на Днепре прихлынут волны,
На берег Засранный - пустой,
И тридцать Вуек безобразных,
Відповісти
Щось дуже активізувались тролики на волинських сайтах . Смішно від ваших віршичків і не більше. Дарма стараєтесь
Відповісти
від кількості вісяків гроші платять.він те 100 раз розпише от і 50 гривень.на область не дивиться..самі себе топлять ті ригінали..
Відповісти
Анну Мороз відпустили з психушки недавно і в неї
розпочалося загострення шизофренії.Висновок-недолікували!
Відповісти
Молодець, Анно!!! В саму точку віршик...
Відповісти
ну с антимайном все проще вышло) https://www.youtube.com/watch?v=lR-sxsxaomo
Відповісти
на ВП только один жирный троль 123лiкарсемен.
Відповісти
Зрозуміло одне, що цей типчик "123" це проплачена тролятина яка інколи змінює нік і цілодобово сує свого носа у всі коменти на ВП і ВН! Висновок - воно ніде не працює і якщо і отримує щось на підтримку кальсонів, то чи від редакції ВП(може і сам працівник цього ресурсу)або рідкісний нероба щоб так проводити цілими днями!:)
проста людина зайде. почитає, може щось прокоментує, ну навідатись може через годину-дві... А це створіння щохвилини комент строчить, людей ображає і ніхто його не банить, а у статтях де модерація і промодерація, його коменти одними з перших з'являються, то про що це говорить? І воно тут про щось мукає? Повний ігнор и ганьба ВП!!!
Відповісти
то тонкій гумор фсб?
Відповісти
не скігли, бери лопату і работай!
Відповісти
а ти худий тролль , буга-га-га))
Відповісти
Яка опозиція, який единий кандидат?:) Да вони рвуть у різні боки все і вся! Он депутати з БЮТу питання Кличку задають з приводу його громадянства Німеччини та США! А тут що? "розумник" "123" поливає брудом Яценюка з Кличком и вихваляє Тягнибока! Про що ви говорите? Чекаємо на відповідь від опозиції 10 завтра...!!!:) Що тоді заспівають...
Відповісти
то ти?да кандідат має бути один.чоткій з рукою як в лєніна..що смердов баламутити..все повинно бути чотко.партія одна.будущє покращення,чудо("економіка" для лохів).нарорд савєтскій він должен знать свій вибор ще до пахода на дойницю..
Відповісти
Читати більше треба, а не зациклюватись на одному!:)
Відповісти
Найкращий кандидат Кличко
Відповісти
напевно вже сіржант,умний тіпа..
Відповісти
До "Гражданська оборона".Дебіл дебілом. Більше додати нічого. "Дурне поїхало в турне"
Відповісти
* "Тату, тату, лізе чорт у хату" - "Дарма, аби не москаль".
* Коли чорт та москаль що вкрали, то поминай як звали.
* На вовка промовка, а москаль кобилу вкрав.
* З москалем дружи, а камінь за пазухою держи.
* Варив чорт з москалем пиво, та й солоду відрікся.
* Казав москаль право, та й збрехав браво.
* Хоч убий москаля, то він зуби вискаля.
* На грош амуніції, на десять амбіції.
* Москаль на сльози не вдаря.
* Москаль як ворона, та хитріший за чорта.
* Чорзнащо в лаптях, та й то москаль.
* Москаль ликом чванится й кожному під ніс з ним пхається.
* Москва на злиднях збудована, та й злиднями годована.
* Хоч добрий чоловік, та москаль.
* Не впадає москаля дядьком звати, а все дядюшка.
* Московський час, як жидівський зараз.
Відповісти
Гражданской обороне. Рагуль--это не национальность, а состояние души, что как раз в полной мере соответствует таким, как вы!!!
Відповісти
Ну от і побачимо "героїв" майдану, хто перший виконає волю майдану. Бо дехто для себе піар непоганий вигадав, що майдан там когось-то делегував у міські депутати.. А тутечки майдан хоче щось відібрати.. Ну-ну..
Відповісти
проміжні місцеві вибори показали авторитет ти апазіціанєрів, які у сво чергу почали лаяти про фальсифікації.
Відповісти