Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Онопрієнко

Стильний Луцьк. Портрет дня: Андрій Онопрієнко
Андрій Онопрієнко, хіп-хоп танцюрист, 25 років

Андрій - відома особистість завдяки своєму заняттю: вуличним танцям.

Зустріли Андрія біля центру дозвілля «Сучасник» - хлопець саме йшов на тренування.

Андрій каже, що не надає переваги якимось певним брендам, бо все любить поєднувати. Зараз, коли відчуває, що стає дорослішим, намагається дотримуватися більш класичного стилю. Однак спортивний одяг і далі в пошані, адже дає свободу рухів.

«Завжди був звичним секонд-хенд. І тут немає нічого поганого, тим більше, що речі там хороші, яких ти не зможеш знайти десь інакше у Луцьку. Зараз є можливість їздити за межі Луцька і України, там відвідувати різні магазини – так і я роблю», - розповідає Андрій.

У час зустрічі Андрій був одягнений у куртку AIR JORDANіз яскравою підкладкою, джемпер BERSHKA, вільні джинси SELECTED та кросівки REEBOK. Речі, які ніс на тренування, склав у спортивну сумку NIKE.



Оцінка модельєра-дизайнера Анни Дідух:

"Повсякденний зручний образ, європейського зразка. Цікава куртка, завдяки яскравій червоній підкладці".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Як на мене, в цого дизайнера нема смаку!
Відповісти
А тобі все Дідух спокою не дає. Сидиш дома сиди! Дістала вже.
Відповісти
коли дивлюсь на Ваші фото, враження - потрібно окуляри купляти, а то різкість ніяк не наводиться...
Відповісти
кльова куртка і сумка і хлопчик нічогенький
Відповісти
Та то вже вобще нецiкаво - як титушка.
Відповісти
та ще й онопрієнко
Відповісти
таких стильних, як Анрій на фото, півміста ходить! Знаю його, в нього є речі і крутіші і модніші і стильніші! ))) мужчинку якогось красивого покажіть будь ласка! гарного і стильного)))
Відповісти
І шо в ньому цікавого? Звичайний рядовий одяг.
Відповісти
Гарний який)
Відповісти
І чим се оцей паТрубок відомий, перший раз його бачу, стильного нема ничого. так як він пів Луцька вдіто
Відповісти
давайте запровадимо рубрику "СИЛЬНИЙ ЛУЦЬК" , спортивних хлопців і дівчат показувати, приклад людям подавати краще, чім на шмоткі вибиватися
Відповісти
Чому мій комент видалили?
Відповісти
черговий гоп
Відповісти
Нічого особливого, звичайний одяг.
Відповісти
Розумію, що знайти цікавих і стильно одягнутих зараз важко, але сьогоднішній герой не вразив. Може пора зробити в рубриці паузу?
Відповісти
Не робiт нiяку павзу!!!
Буде нецiкаво!!!
Відповісти
Стильного мужчину 30+ в студію!
Відповісти
Гарний хлопець..
Що ви хотіли ,він на тренування йде.Зручний і стильний кежуал
Відповісти
непогано одягнений але дешево...
Відповісти
а я через прізвище зайшов глянуть...)
Відповісти
На вулиці вже пару тижнів болото, кросівки чистюсінькі.. Як так? Готуете фото?)
Відповісти
Стиля не вижу, обычный тип, каких миллион, только с фамилией маньяка :)
Відповісти
гарно одягнутий
Відповісти
Кросівки непогані.
Відповісти
За сильний Луцьк, показуйте красиве тіло, а не тряпкі.
Відповісти
посмішка пуста
Відповісти
дідух,не тямить в моді...я давно її знаю...5 років назад вона вдягла зимою під пальто..звичайнісінькі весільні рукавичи..і важала що так модно!!!я її не розумію..
Відповісти
Ребят,в Лу брат Дрейка? Drizzy один в один)
Відповісти