вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Список кращих країн для імміграції українців

Список кращих країн для імміграції українців
ЗМІ склали ТОП-13 країн, куди простіше, дешевше і комфортніше іммігрувати українцю

Німеччина, США, Іспанія і навіть Домінікана увійшли у десятку кращих, - пише ТСН.

1.США

США - найпопулярніша країна серед жителів України для імміграції. Отримавши дозвіл на проживання (green card), ви отримуєте ті ж права, що й громадяни США, окрім виборчого права.

Найпростіший спосіб отримати вид на проживання - це участь у розіграші лотереї, яка проходить щоосені. Заповнити анкету можна безкоштовно на офіційному сайті;

•родинні зв'язки з громадянами США: або за народженням, або шлюб з іноземцем;

•навчання в США - довгий процес, але після закінчення вишу можна претендувати на робочу візу, а потім і на вид на проживання;

•отримання політичного притулку - для цього необхідні вагомі підстави і докази;

•отримання робочої візи;

•відкриття власного бізнесу тощо.

2.Канада

Отримати вид на проживання в Канаді можна кількома способами: одружитися з громадянином цієї країни, попросити політичного притулку, приїхати за програмою професійної імміграції тощо. Найпопулярніший варіант - професійна імміграція.

Кандидат повинен мати вищу освіту, досвід роботи за фахом, добре знати англійську або французьку мови. Освіта і досвід роботи доводяться копіями диплома та трудової книжки. Знання мови - результатами іспитів IELTS або DELF.

Оцінити свої шанси можна на сайті канадської імміграційної служби. За кожні кілька років трудового та освітнього стажу вам нараховують певну кількість балів: 25 - за вищу освіту з науковим ступенем, 4 - за вільне володіння англійською, 21 - за чотирирічний робочий стаж тощо. Якщо сума 67 або більше, ви проходите. Якщо менше, можете заощадити час і пошукати щастя в іншій країні.

3. Великобританія

Великобританія - одна з найбільш стабільних і благополучних країн світу. За останні півтора десятиліття до цієї країни перебралися понад 200 тисяч вихідців з країн колишнього СРСР.

Кандидату, який відбувся в професійному плані, найбільш реально переїхати за однією зі спеціальних програм. Молоді є сенс подумати про отримання освіти у Великобританії.

Наразі діють спеціальні умови в'їзду для:

•осіб, які працюють за наймом (для запрошених висококласних фахівців);

•одноосібних представників зарубіжної компанії (при відкритті дочірніх підприємств);

•забезпечених підприємців;

•представників творчих професій - композиторів, письменників, художників (це стосується лише діячів мистецтва, які досягли світового визнання і налаштованих надалі заробляти винятково улюбленою справою).

У всіх згаданих випадках людина може отримати вид на проживання, проживши в країні чотири роки. Ще через рік з'явиться шанс розраховувати на громадянство.

4. Австралія

Існують різні способи переїзду до цієї країни. Найбільш прийнятним варіантом для людини, що не володіє мільйонними капіталами і не має родичів за кордоном, є незалежна професійна імміграція.

За освітою і біографічними даними кандидат повинен відповідати декільком критеріям:

•працездатний і молодий вік (до 44 років);

•затребувана професія, що входить до списку професій (Skilled Occupation List) - це затверджений урядом Австралії список спеціальностей, володарі яких можуть претендувати на участь в австралійській програмі професійної імміграції;

•відповідну освіту і наявність хоча б мінімального стажу роботи за фахом (у багатьох випадках стаж важливіший, обов'язково працювати за спеціальністю 12 місяців за останні 2 роки);

•знання англійської мови, яке визначається за тестом IELTS;

•відсутність важких і дорогих в лікуванні хвороб;

•відсутність судимостей.

Також буде потрібно пред'явити доказ матеріальної спроможності.

5. Німеччина

Німеччина - одна з найбільш багатих і благополучних держав, значно випереджає за рівнем життя настільки популярні центри притягання іммігрантів, як Чехія і Словаччина.

Для Німеччини характерні свої специфічні способи отримання виду на проживання:

•отримання вищої освіти - найбільш універсальний варіант отримання виду на проживання, тим більше що навчання в Німеччині безкоштовне;

•підтвердження німецьких чи єврейських коренів - досить тривалий процес, пов'язаний зі збором доказів. Однак після оформлення всіх паперів і прийняття позитивного рішення громадянство дають одразу;

•робоча віза. Німеччина збільшила квоту з прийняття фахівців медичного профілю. Але це актуально для видатних фахівців і вчених.

6. Іспанія

Одним з найпопулярніших способів імміграції є придбання нерухомості. Тому, якщо у вас є гроші, то дорога до Іспанії вам відкрита. Цього року уряд планує видавати посвідку на проживання іноземцям, які придбають нерухомість в країні вартістю понад 160 тисяч євро.

Через п'ять років після здійснення покупки власник нерухомості отримує право на постійний вид на проживання, а через 10 років - на іспанське громадянство. До речі, для підтримки виду на проживання необхідно проводити в країні шість місяців на рік, після чого власник нерухомості набуває статусу податкового резидента.

7. Чехія

Чехія завжди користувалася популярністю в якості вибору нового місця проживання. І вона має право лідирувати через: безкоштовну вищу освіту, легку для вивчення чеську мову, досить високий рівень життя.

Варто виділити кілька способів для імміграції:

•найбільш поширеним видом бізнес-імміграції до Чехії є відкриття там юридичної особи - s.r.o., що є аналогом товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Також посвідка на проживання іноземцю надається і в разі ведення ним підприємницької діяльності без утворення юридичної особи. Процедура реєстрації фірми має свої "підводні камені", але в цілому не відрізняється надмірною складністю.

•Отримання вищої освіти. Якщо ви шукаєте недорогий варіант навчання в якій-небудь країні Європи, Чехія буде оптимальним варіантом. Навчання в держустановах чеською мовою безкоштовне і для громадян країни, і для іноземців. Оплачуються тільки додаткові послуги, на які потрібна скромна сума.

8. Латвія

Латвія дає хороші можливості отримати посвідку на проживання, а потім і громадянство. Саме там найнижчий мінімальний поріг вартості нерухомості, при покупці якої видається дозвіл на проживання. При цьому в Ризі і столичному регіоні, Юрмалі і великих містах він становить 140 тисяч євро, а за межами цих територій всього 72 тисячі євро.

Вид на проживання видається інвестору і членам його сім'ї строком на п'ять років. Якщо після закінчення цього терміну нерухомість все ще залишається у його власника, то вид на проживання продовжується на невизначений термін. Це дозволяє вільне переміщення територією країн-учасниць Шенгенської угоди. Громадянство Латвії видається через 10 років після здійснення покупки без необхідності постійного перебування в країні.

Найпопулярнішим варіантом інвестицій в нерухомість Латвії вважається покупка для здачі в оренду. Інша частина нерезидентів купує нерухомість, розглядаючи таку угоду, як довгострокові інвестиції для збереження своїх заощаджень від інфляції.

9. Ізраїль

Протягом багатьох років в Ізраїлі діє "Закон про повернення". Наразі уряд прийшов до єдиного компромісного визначення поняття "єврей": "Євреєм вважається той, хто народжений від матері-єврейки і не перейшов до іншого віросповідання, а також особа, яка прийняла іудаїзм". На практиці найчастіше достатньо, щоб один з дідів або бабусь (за материнською лінією) був євреєм.

Решта важливих факторів, що становлять основу для імміграції:

•Наявність повного пакету документів (свідоцтва про народження - особисте, а також батьків і дідусів з бабусями);

•відсутність судимості;

•виразне і чесне розуміння і обґрунтування мотивів переїзду (знадобиться на співбесіді). Цілком припустимо пояснити, що ви хочете жити в розвиненій країні, чесно платити податки і одержувати якісні державні послуги натомість.

Якщо підтвердження отримано, приймаюча країна оплачує переліт, провезення значного багажу і дає підйомні.

10.Польща

Дедалі більше українців хочуть отримати "карту поляка" і виїхати жити до сусідів. За даними польського МЗС, українці лідирують серед всіх іноземців за кількістю отриманих карт з моменту їхнього введення в 2008 році.

Інтерес пояснюється просто: документ дає право легально працювати в Польщі без дозволу, бути підприємцем на тих же умовах, що і поляки, мати 37% знижки на залізничний транспорт, право на безкоштовне навчання, відвідування музеїв і навіть екстрену меддопомогу.

Для отримання карти поляка необхідно подати в консульство копію паспорта (внутрішнього або закордонного), фотографію (3,5 x4,5 см), а також оригінали і копії документів, що підтверджують польське походження.

Серед таких документів можуть бути видані Польщею документи, що підтверджують особу; акти сімейного стану або виписки з них, свідоцтво про народження, хрещення, шкільні дипломи; документи, що підтверджують службу в польській армії. Всі документи повинні бути перекладені польською.

11.Угорщина

Отримання угорського громадянства дуже затребуване серед жителів України. Частина українців, які проживають на кордоні з Угорщиною, можуть стати громадянами цієї країни "за правом крові". Відповідна норма міститься в новій угорській Конституції, яка в 2011 році була прийнята парламентом країни і підписана президентом.

Формальних вимог до претендентів на отримання паспорта всього три: володіння угорською мовою, відсутність судимості та угорське походження (з останнім у прикордонних регіонах проблем практично не виникає - треба тільки знайти родича угорця або довести, що хтось з твоїх предків був громадянином Угорщини/Австро-Угорщини до 1920 року або в період Другої світової війни).

12.Домініканська Республіка

Якщо ви забезпечена людина, то існує спосіб прискорити процес отримання громадянства. Інвестиції в економіку країни дозволяють стати "резидентом-інвестором", а він, у свою чергу, стає своєрідним дозволом на отримання громадянства. Для цього необхідно вкласти від 200 тисяч доларів.

При цьому гроші можуть бути вкладені в акції місцевих фірм або в нерухомість.

Після того, як така інвестиція підтверджується, ви отримуєте новий статус. Громадянство Домініканської Республіки дає право безвізового в'їзду в 100 країн світу (включаючи Великобританію) і полегшене отримання статусу резидента в Іспанії, Мексиці, Колумбії та інших країнах.

13.Кіпр

У цій країні сприятливий імміграційний клімат. Отримати вид на проживання в Кіпрі не так вже й складно, достатньо виконати деякі вимоги.

Легко дають посвідку на проживання на Кіпрі на строк до п'яти років, якщо ви приїжджаєте отримувати освіту на острові. Вартість навчання невисока, але якість освіти хороша. Після отримання диплома ви зможете претендувати на роботу, не виїжджаючи з країни, і отримати вид на проживання на більш довгий час.

Також можна купити нерухомість.Володіючи нерухомістю, великим банківським депозитом (близько 20 000 євро буде достатньо) і постійними прибутковими операціями, можна розраховувати на позитивне рішення про отримання посвідки на проживання.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 4
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Перші заворушення, а вИ шакали ВолиньПосту вже народ на еміграцію мотивуєте! ГАНЬБА ВАМ!!!
Відповісти
Люди! бежите!
Відповісти
Доречна стаття! Дякую )
Відповісти
Ахахах... Та в половину цих країн щоб потрапити, то треба свій родовід розповісти до 5-го коліна, і по 100 тис. баксів на особистих рахунках мати.
Відповісти