У Луцьку ледь не побили «мажора» на авто. ФОТО

У Луцьку ледь не побили «мажора» на авто. ФОТО
У Луцьку на переході біля ЦУМу на вулиці Винниченка «мажор» на дорогому авто ледь не збив людей, а ті накинулися на нього і зчинили бійку.

Інцидент трапився 19 лютого приблизно о 15:00.

Як розповіли очевидці, авто ледь не збило людей на переході. Ті зчинили галас, водій вийшов і зчинилася бійка. Потім водій сів у авто і хотів утекти, але на вулиці Винниченка його перепинив натовп.

З авто вийшов інший чоловік і просив натовп заспокоїтися, бо в авто – дитина. Очевидці вважають, що водій був у стані наркотичного сп’яніння. Той другий чоловік сказав, що він сам сяде за кермо і поїде.

Люди цим вдовольнилися і відпустили авто.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Опять Долгов засветился.
Відповісти
Почалося... Анархія - мать порядка? Хочеш файну тачку - відбирай, не сподобалося що сусід багатше живе - треба відібрати. Куди ж Україна котиться з своїм правим сектором? Пипец.....
Відповісти
Долгова Вову захищаєш? Це ж тачка не його, а кралі яку він розводить , а вона прокурор. Нікому чуже не потрібно, а от хамом не гарно бути.
Відповісти
Причому тут Правий сектор?
Цікаво було б почути ваш варіант виходу з сьогоднішньої ситуації?
Відповісти
Ты бы не гнал бы на Правый сектор.....вполне адекватные, в МВД областном не захватили оружие. а только "поросили" ментов покинуть здание.....а то, что на ул.Винниченка: НЕХ ехать туда, где эскалация конфликта и дорога перекрыта......машина цела, мажор отпущен, ребёнок в безопасности........понты в сторону
Відповісти
а ти і на далі спостерігай з кущів,то й матимеш ,,щастя,,...
Відповісти
Правила дорожного руху написаі для того ,щоб іх виконували всі і насрать чи ти міністр ,мажор ,чи простий роботяга.
Відповісти
Ви там були? Я була. І люди досить цивілізовано авто затримали - заблокували - пояснили...і організували коридор. Хоча вигуки лунали досить агресивні. Ми все таки цивілізовані люди. Пишаюся!
Відповісти
На жаль Ви праві...
Відповісти
ось такому бидлу і добре жити за режиму вялянковича
Відповісти
Ни лиц ни машины ни номеров - ничего не видно. Браво ВП!
Відповісти
Нікого він не збивав, а лише посигналив одному з "революціонерів", що очманів від безкарності та тикав середнім пальцем. Я був свідком даного інциденту на розі Волі - Винниченка.
Водій правильно зробив - в рило і спокій
Відповісти
машет руками, создает ситуации и калечит людей, а потом бабки в суд несет. И решает свои проблемы.
Причем не свои бабки, а одолженные у всех кентов и у девушек своих. Альфонс хрен*в!
Так называемый господин *НИКТО*
Відповісти
Я не буду коментувати всіх "співчуваючих", бо люди, чиї коменти вище написані не були присутні, і взагалі, здається що революція вдарила їм в голову. А от журналісти ВП пишуть про неперевірені факти. До речі, "Під прицілом" написало, що вадій був п'яний. то п'яний чи під дією наркотиків? В машині була дитина, а батько п'яний чи під дією наркотиків. Долгов тут до чого? До чого його кохані? Люди, схолоньте!!!
Відповісти
Люди, про що ви тут пишете????!!!! В нашій країні війна, люди помирають, міста руйнуються!!!! А ви тут про Долгова плітки розводите!!!!
Відповісти