Відомо, хто може очолити райдержадміністрації на Волині

Відомо, хто може очолити райдержадміністрації на Волині
Близько половини райдержадміністрацій на Волині можуть очолити представники «Батьківщини».

18 березня виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов звільнив 15 із шістнадцяти голів РДА на Волині, - пише IA ZIK.

У розпорядження IA ZIK потрапив перелік претендентів на ці посади.

Зокрема керівниками райдержадміністрацій можуть стати:

Горохівська РДА – представник від громадських середовищ Сергій Годлевський

Іваничівська РДА – Андрій Бадзюнь, вірогідно за квотою «Свободи»

Рожищенська РДА – Олександр Дулюк

Володимир-Волинська РДА – Савчук

Локачинська РДА – Ольга Лінник, вірогідно за квотою «Свободи»

Любомльська РДА – Ігор Торба, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Турійська РДА – представник «Свободи», прізвище невідоме

Ковельська РДА – депутат райради від «Свободи» Юрій Поліщук

Старовижівська РДА – Анатолій Лавренюк, вірогідно за квотою «Свободи»

Маневицька РДА – депутат Волиньради Людмила Кирда, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Камінь-Каширська РДА – Сергій Дмитрук, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Ківерцівська РДА – депутат облради Ігор Лех. Але наразі ще не звільнений нинішній керівник райадміністрації Зиновій Колісник.

Любешівська РДА – Олег Кух, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Шацька РДА – Олександр Кусько, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Луцька РДА – представник громадських організацій, підприємець Юрій Цейко

Ратнівська РДА – Лариса Цепух, вірогідно за квотою «Батьківщини»

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
цейко дуже толковий і це депутат Луцької райради, причім - з досвідом) У НЬОГО ХОРОШЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЛЮДЯМ ПЛАТИТЬ ДОБРЕ І СТАВИТЬСЯ ДО НИХ СУМЛІННО. І НА МАЙДАНІ У СТОЛИЦІ СТОЯВ ТРИВАЛИЙ ЧАС)ДОСТОЙНА ЗАМІНА ДЕМЧУКУ)
Відповісти
Це певно сам Цейко пише ! Знаєм ми добре що це хапуга і син мажор і податки не платить!
Відповісти
Цейко - від "батьківщини". не нарадуєтесь ще
Відповісти
Слухай ти йолоп, піди в понеділок зранку і глянеш як син мажор загружає вручну тони продукції, і податки платить наша фірма усі, і люди усі офіційно влашовані,і за 8 років поки я там ще не один не пішов сам, а на роботу лудей така черга, як на базарі перед пасхою. Шановні, не знаєте - краще не пишіть брехні
Відповісти
Який ігор торба - ЛЮБОМЛЬСЬКА БАТЬКІВЩИНА, одумайтесь - це "пристосуванець", куди вітер туди й він , ГАНЬБА !!!
Відповісти
Це повний капець! Свобода пропхнула Лінникову жінку!Бо сам великий свободівець не має вищої освіти та колишній алкаш! Які квоти, фахівці повинні працювати на таких посадах!А БЮТ як завжди наробив в штани!
Відповісти
Це повний капець! Свобода пропхнула Лінникову жінку!Бо сам великий свободівець не має вищої освіти та колишній алкаш! Які квоти, фахівці повинні працювати на таких посадах!А БЮТ як завжди наробив в штани!
Відповісти
Ха ха наркоман обізвався тоже колишній, а Ольга Костянтинівна вам ще покаже там як потрібно працювати, а то попривикали тільки красти....все хлопчики увірвалося вам , чумадан вокзал Расея, і то вже ....бо не стигнете і моргнути....Ха ха ха
Відповісти
Ще та жінка виведе там всіх на чисту воду.Посадовці "ригівські" пишіть заяви на звільнення і втікайте швиденько, разом за вашим ідолом Януковичем
Відповісти
Свобода правильно зробила
Відповісти
Модератор, тут порушено Правила.
Відповісти
А чому переважна більшість претендентів - за квотою тієї чи іншої парламентської партії? Хіба Майдан стояв і гинув за ці партії? Він стояв за розумних, чесних, гідних українців, що здатні "перти плуга"!
Відповісти
Скільки можна призначати по квотах, знову ПР під прикриттям "СВОБОДИ" призначаються до влади.
Відповісти
Знаю Цепух Лариску. Працювала на митниці в свій час - вигнали. Працювала в РДА начальником відділу молоді і спорту - показала значні досягнення - мені аж смішно. Як і всім Ратнівчанам, але й соромно за такого представника влади на Ратнівщині. Пане Пустовіт, Ви ще номінуйте на посади заступників Цепух - Наталку Габрильчук (псевдонім Дона Бейджа) і Валентина Муковоза(дуже активний опозиціонер - возив людей в Київ на Віче - обіцяв за поїздку по 200 грн, по приїзду видав по 70 грн, решту сказав проїли, відомо з достовірних джерел) . Трійця - Супер!!! Тоді незабаром і Вам буде соромно. Більше не має слів.
Відповісти
Володимир-Савчук.Хто така???
Відповісти
Кирда в Маневичах аж не віриться, гіршої кандидатури і бути не може. Якби провели в районі опитування, то мабуть одиниці підтримали б її кандидатуру.
Відповісти
Шановний, такий як Ви і ваші однодумці( їх не багато) ніяк не можете змиритись з тим, що Кирда займе заслужену посаду і всім доведе на що вона здатна зробити порядок в районі. А вам раджу виконувати вашу роботу( чи щось інше) і не писати дурниці від імені всього району .
Відповісти
У нас в районі і так порядок.А от про.....ток , таких як Веремчук і Кирда нам точно не треба.
Відповісти
З неї голова району буде точно ніяка
Відповісти
Кирда добре.Люди за нею.
Відповісти
а депутатом до облради вона як стала, теж одиниці голосували. Запропонуйте конкретну альтернативу тоді можна про щось говорити.
Відповісти
шановний захыдняк от за неї Кирду якраз маневичани і голосували. добрий вибір я за.
Відповісти
Дулюка звати ВАДИМ
Відповісти
Володимир-Волинська РДА – Савчук, - чи не Олег часом??? Покидьок останній,який завлив Рожищенський район!!! В кадрових питаннях ви дотримуєтеся принципів протекціонізму!!! Геть НОВУ владу!
Відповісти
Пані Ілона звати мене Володя або Володимир Олександрович Савчук за підтримку дякую Почитав цю сторінку і мені стало моторошно чим живуть Українці Хотівби побачити пораду як вийти з ситуації яка склалась, чому уділити увагу щоб збудувати нове суспільство, яку допомогу можете надати Ви. Дякую
Відповісти
вона вже була привладі
Відповісти
хто висунув цейка - жодна громадська організація не причетна, вже ходить на наради та позориться своїми виспупами
Відповісти
Хто такий Олександр Дулюк
Відповісти
чудо продажне,місця за гроші купував,людей за ніщо мав,пороху і близько не нюхав....щей дтп в пяному стані зробив!!!
Відповісти
призначений Саня Дулюк,а чомусь на посаді його брат ВАДИМ!!!!
Вадик звільни місце,хватить вже похизувався!!!!!Це місце не для малих...з тебе сміються люди!!!
Відповісти
Нехай Цейко покаже свій диплом про вищу освіту, ганьба партіі Батьківщина, ще в теперішнього голови ради Гвоздецького також проблема з дипломом, не пройшов спецперевірки
Відповісти
Якщо я не помиляюся то Лех під час призиденства Януковича вийшов з фракції "Батьківщина" в Волиньраді. Тушок знову ставлять на посади
Відповісти
Дулюк О. гонщик машин в Рожищах
Відповісти
хахаха Кирда Голова. Це мабуть анєкдот. Хоча бар має той районом може керувати.
Відповісти
В Шацьку НОРМАЛЬНИЙ ЧОЛОВІК!!!!!
Відповісти
123 ти помиляєшся!!! Кирда в Маневичах супер!!! Слава Богу що не Линдюк.Ти не забувай вона два рази детутатом була.Люди якраз і за нею.
Відповісти
Нехай Кирда спочатку скаже як гроші крала.
Відповісти
Галя ви піддаєте розумінню про що написали ? Кирда будь якого відношення щодо розподілу державних коштів не мала. Ваші слова - вітер, так як і ваша думка вцілому. Кирда наш голова!!!
Відповісти
Жаба душить,що Кирда з села, з багатодітної родини добилась всього сама, мае голову і розум.
Дай боже їй сили і духу відкинути весь бруд і працювати на благо України. Люда, дякуємо, що нас одягла і взула в голодні 90-і. Вперед!
Відповісти
Людмилу Кирду в районі знають добре.Всього досягла сама, з багатодітної сільської родини,
жаба може кого душить?Дякуємо Люда , що в 90-х не дала пропасти.Вперед, все буде добре!
Відповісти
В Іваничах буде патріот України. Це по нашому!
Відповісти
невже ми дочекаємось того моменту коли районом керуватимуть нормальні люди і спеціаліти, а не всякі там шавки ригівські...Слава Україні!!!!!!!!!

Відповісти
Пустовіт в партію приймає одне сміття,перебіжчиків.Хто з ним буде нормально працювати.Ківерцям кидає зрадника.Де люстрація? Він має бізнес.
Відповісти
Ольга Лінник хороший кандидат на цю посаду. А що краще ставити політичних перевертнів на зразок пана Усіка? Який був при всіх владах.
Відповісти
цейко носив найбільший букет на день народження регіонала волошенюка, якого правий секстор скрутив та змусив написати заяву, крім того цейко просив регіонала волошенюка обрати заступником голови ради гвоздецького, так тримати григорій!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти