Комсомольці Волині грозять Гузю і Данильчуку «фізічєскім устранєнієм»

Волинський обласний комітет Ленінського комуністичного союзу молоді заявив, що в разі незаконних дій праворадикальних організацій "залишає за собою право "физического устранения" лідера "Правого сектора" на Волині Павла Данильчука та заступника голови Волинської обласної ради Ігоря Гузя.

Про це йдеться у заяві Волинського обласного комітету Ленінського комуністичного союзу молоді, яку він опублікував на сайті волинських комуністів "Червона Волинь".

У заяві, опублікованій 21 березня, йдеться:

"Молния! Официальное обращение комсомола Волыни.

В случае незаконных действий праворадикальных оранизаций, действующих на территории Волынской области и Украины, в случае физического устранения русскоязычных и русскоговорящих граждан Украины Волынский областной комитет Ленинского коммунистического союза молодёжи оставляет за собой право защищать честь и достоинство, Устав КПУ и ЛКСМУ с оружием в руках.

Волынский ОК ЛКСМУ признает целостность Украины, но никому не даёт права глумиться над лидерами объединения и его членами.

В случае физического устранения лидеров волынских коммунистов мы оставляем за собой право физического устранения лидеров незаконных групп и формирований на Волыни, в частности Павла Данильчука и Игоря Гузя. В случае устранения лидеров нашей организации действуем согласно оперативной обстановке.

Сбор актива комсомола Волыни".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
круто...и смело!!!так держать
Відповісти
А в чем разница между русскоязычными и русскоговорящими гражданами? ))) Кононовичи разьясните. )
Відповісти
сьогодні лише 21 березня. До першого квітня ще купа часу.
Відповісти
Комуняки ніяк не виздихають
Відповісти
Довбані провокатори. Якщо ви відгамселите один одного по пяні, що з вами робити? Російськомовних у Луцьку ніхто не чіпає. КПУ скоро заборонять і всі ваші ниття вже будуть путотою. Я за соціал-демократію у Європейському зразку! А для кращої вашої безпеки вас би непогано розмістити під охороною у СІЗО!
Відповісти
Волинський обласний комітет Ленінського комуністичного союзу молоді - то, шо за х... Якби моя дитина туди вступила сам би вбив
Відповісти
а що значить "физического устранения"? це типу один одного переб*ють?
(чухаю лоба)
треба хлопцям лікаря!
Відповісти
Комуністи погрожують після свого "устранєнія" перетворитися на зомбі і загризти Гузя? Путін вам трави прислав свіжої чи шо?
Відповісти
Невже винайшли "машину часу" і до нас поналазило потвор з минулого?
Відповісти
"Запіски сумашєдшєго"
Відповісти
Пацани я розумію що ви у минулому переконані атеїсти але за підбурювання до самогубства до раю не попадете таких не відспівують )))))))))))))))
Відповісти
Де логіка? Або вас усунуть, або ж ви залишаєте за собою право...
Відповісти
маньякальна шизофренія
Відповісти
Вось він піпєц прийшов Данильчуку і Гузю
Відповісти
Молодці, хоть хтось знайшовся ( про пащенко не забудьте)
Відповісти
щось слова розходяться із статутом комсомольської організації...чи вони його не читали?!
там немає таких завдань та цілей)))
Відповісти
ці падлюки-тітушки ще відкривають роти. дограєтесь, що таки люди вас "заборонять".
Відповісти
Молодцы! Уважаю!
Відповісти
Уявіть собі, що Романюк і горгут теж колишні комсомольці !!! Як же ви, хлопці, їм всім заважаєте !
Відповісти
Заберіть карабін в дебіла Кононовича і посадіть його у в`язницю за погрози.
Відповісти
Приговарюється Данильчук до смертної казні через повішення на центральній площі міста,Гузь на електричний стілець,Перванчук,Москвич,Собуцький до привселюдного позору обісьцяти їм всім голови,всім іншим розстріл. хай знають як людей дурить і на крові людській до влади йти...Шакали
Відповісти
Раніше думав вони просто кумедні дурачки, але чим далі то більше переконуюсь що вони хворі на голову, в прямому значенні цього слова.

Вони ж реально неадекватні, живуть у якомусь паралельному, видуманому ними самими світі... До речі, а ті карабіни з яких вони колись стріляли по портретах Шухевича у них легальні? Якщо так то як вони психіатра і нарколога пройщли, за скільки, цікаво, справки купили?
Відповісти
а вони не задумувались, яким чиномо вони працюють в ВНУ і що про це скоро всі дізнаються ? що нас більше, і можливо саме їх і чекає фізічіскає устранєніє?
Відповісти
Почула від кума, що ці два "херої" заявили у міліцію про погрози!!!Ха-ха-ха!!!А самим слабо порятунку шукати!!!До "корупціонерів" звернулися по допомогу? Якось не патріотично, хлопці! Будьте послідовні!А взагалі:це тількт початок!!!
Відповісти