Автоінспектор на Волині заробляє трохи більше 2 тисяч гривень

Автоінспектор на Волині заробляє трохи більше 2 тисяч гривень
Рядовий волинський ДАІшник отримує трохи більше 2 тисяч гривень.

Про те, скільки заробляють працівники волинської ДАІ розповіли у п’ятницю, 21 березня, керівники міліцейської установи.

Так, старший начальницький склад отримує в середньому 5 тисяч гривень.

Середній начальницький склад, а це - командири взводу, старший інспектор, офіцер, в залежності від вислуги років, отримують в середньому 3,5 тисяч гривень.

І молодший начальницький склад, до якого відносяться інспектори ДПС отримують 2 400 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДАІ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В день?
Відповісти
Бл..ть, і їздять на БМВ 7 - 5 серії!
Відповісти
і ви їх звинувачуєте в корупції. у них сімї
самі порушуєте і самі платите.
одиниці-менти видумують порушення. а всі рядові і в дощ і в сніг і в день і в ночі - на дорозі+супровід автобусів дітей+ самостійно шукай бензин та ремонтуй службовий ваз-таз
я не працівник, але знаю їх службу
Відповісти
так всюди майже однаково на держслужбі.
але туди не за зарплатою люди йдуть, так лізуть на ті 2000 працювати, що черги стоять))
Відповісти
Це щоб народ сльозу пусти за бідних ДАІ і допоміг . Бідні а як раніше проживали що не доїдали Все за державу переживали а тепер кушать хочу Дороги ремонтувати там ще менше платять
Відповісти
і як за таку ЗП можна утриматись, щоб не взяти кожної зміни сотню-другу в карман?..
Відповісти
нету и таких зарплат
Відповісти
Пробачте, але є багато людей, заробітна плата яких менше 1500. Я не кажу, що це добре, але піднімати рівень життя потрібно усім, а не якимось окремим категоріям населення.
Відповісти
Зарплата в них трохи менша.Давайте почнем з того шо ми самі їх привчили,тількі зразу було 10 чи 20 грн що в принципі не сильно било по карману а зараз ???.Вони за свої гроші заправляють авто,ремонтують.Я маю багато знайомих в цій службі і повірте багато хто з них шукає іншу роботу.Я не стаю на їхню сторону але задайте кожен собі питання "Чи брав би я гроші на їхньому місці".Впевнений що відповідь "буду брати" буде якшо не в кожного 2 то в кожного 3.В нас така "натура" прийти до хорошої посади і забезпечити себе,дітей,внуків .....
Відповісти
А в 1-го заступника начальника УДСБЕЗ ШЕВЧУКА С.Л. "ЗАРОБІТОК" сягає понад 200 тисяч гривень в місяць,близько 4-5 квартир,1-будинок,будує ще один,6-8 земельних ділянок в м.Луцьку та на його окраїнах,в смт.Олика декілька,3-авто.І це все на одну "ЗАРПЛАТУ ЖИВЕ"БІДОЛАГА!
Відповісти
Підніміть ім зарплату так як у європі тоді питайте!!!
Відповісти