вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Луцький депутат розповів, як розпочав свій бізнес

Луцький депутат розповів, як розпочав свій бізнес
Депутат Луцької міської ради Євгеній Ткачук каже, що свій бізнес розпочав, коли розвалився кооператив, в якому він працював.

"Все починалося з роботи автослюсарем, хоча і мав тоді дві вищі освіти. На той момент була криза, роботи не вистачало, а сім’ю годувати було потрібно. Згодом кооператив, у якому працював, розвалився, і я залишився один", - розповів він Волинському інформаційному порталу.

"Тут був один бокс, тож вирішив спробувати власні сили. Так і з’явилось підприємство "Автоцентр Плюс". Ми добудовували бокси, переробляли усе під нові технології. Тож працюємо вже понад двадцять років", - додав депутат.

Також він розповів, що автомобілі любить з дитинства, а його першою автівкою був "Москвич".

"Автомобілі я, як і більшість хлопців, любив з дитинства. В юності у мене були мопеди і мотоцикли, на яких я їздив і які сам лагодив. Тож, напевне, все почалось ще тоді. А згодом я зробив це своєю професією", - розповів обранець громади.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Теги: Ткачук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
..а хотите я расскажу как он начал свой бизнес.так вот.в 90-х годах это парень справно перебивал номера с краденых машин которые давали ему фабриканти тима заля и др.персоналии..потом ему помогал сбывать ворованые авто сам рогов знакомы всем как РВ_ПОЛ..а потом он хорошо женился....друг его по кличке чапа.который продавал номера с бех и мерсов женился плохо .а рогов чухнул с новой женой..а он стал типа уважаемый челавек...
Відповісти
Я знаю його дуже давно ! І те щоти митеш при дурок ! Просто брєд!
Відповісти
ти линник?ти сина його знаєш...дітя земель під павільйони ваші
Відповісти
кусочок парку біля сапалаївки 12 сотих(одна з 1 га виділенного міськрадою для блатних) то пакращення вигляду міста?інвестіція в женю щоб спокійно работав?
Відповісти
теж повна правда
Відповісти
повна правда
Відповісти
та лінійка де вони з яручиком дарять два прінтера на школу по 60 у.о.купленних в самого яручика.а директор робить цілу лінійку...що мав директор?відомий друг горгута який разом з миколою сроманюком притормажує перехід завокзального до власника-міськради тим самим забираючи в міста 3-4 млн.грн в місяць.зрозуміло що те він робить просто так.вибирайте дальше "бізнесменів"..як легко лапшу сприймає пересчний,простий як двері лучанин.штани в дудочку,блискуа посмішка,блискуча зачіска -таінствінне слово бізнесьор і всі тають..лохторат
Відповісти
хотівби я подивитись на рило цього опіума що так багато знає про перебиті номери.можи ти там також брав участь раз так базариш.
Відповісти
тоді секретами не було весь луцьк знав.як і зараз.тільки масштаби побільше..як і тоді для багатьох це підприємницька діяльність,віте,грамотні зразу бачать статусного..зайди на авторинок про ті часи розкажуть ого ого..і хто за викуп крав і куди потім машини дівались хто не платив...поцікався..ментам тоді не цікаво було..декого кожний день на роблоті бачили
Відповісти
за зелені маму рідну продасть. Щас до сесії напару з іовенко карлючок у малограмотних зберуть і кому безоплатне місце а кому і "поощрєніє" реальне.
Відповісти
улибка..хоч в когось
Відповісти
ми очень ради за тебя женя.....ну и о чем новость../.
Відповісти
Парень.это еще раз говорю....приезжал к зале и тиме предлагал перебивать номера и автомобили ворованные предлагал.а еще хотел быть рекетером но его в бандиты ни кто не записал.вот и остался мазутой.....был бы заля живой он бы многое рассказал..и про мерс его от куда он и где взялся.....чапа.товарищь которого он кинул..потом повыбивали зубы от такой работы.слава волынскому гавну..а если ему сосот в парке хуй девки и пишт что знают то это ваши проблемы.у нас много гомна вместе с мером гомняным.гамно от дерьма не далеко воняет.123.
Відповісти