Російська община Волині «жива», її очолив Кононович

Російська община Волині «жива», її очолив Кононович
Члени Російської общини Волині провели збори, під час яких засудили колишнього керівника та обрали нового.

Від 1 квітня організацію очолює один з лідерів волинських комуністів Олександр Кононович.

Нагадаємо, 22 березня екс-керівник організації Тетяна Дементьєва оголосила про розпуск.

А 1 квітня відбулося зібрання общини, де новим лідером обрали Олександра Кононовича.

Також члени організації засудили дії Дементьєвої, як дискримінаційні, та виключили її з лав общини.

Окрім того, зібрання розпустило Раду общини, на рішення якої й посилалася Дементьєва, коли говорила про розпуск.

На засіданні були присутні 27 людей.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так кононовичи вроде из другой нацменшини - беларусы?
Відповісти
А ну-ка, с этого места поподробнее)
Відповісти
росіяни ми за вас
Відповісти
Це чудо і тут влізло, тьфу ти йопт...
Відповісти
Удачи тебе Саня!
Русские вперёд!!! Кононовичи русские люди, а ими могут быть и белорусы и украинцы!
Відповісти
Ускомирные?
Відповісти
Партизани російські. Збори першого квітня, а інформація в ЗМІ аж 15-го . Сируни кацапські
Відповісти
кононовичі-Ж И Д И!!!,а не білоруси.кононович,каганович,абрамович,рабінович чи ще продовжувати?
Відповісти
ну а шо зібралась вся община...всі 27
Відповісти
Цікаво ,кого та община підтримує,часом не фюрера путіна?,бо якщо так ,то дорога в рашку відкрита.
Відповісти
Сплив на поверхню Конановича лише підтверджує закони фізики і водночас дозволяє не розчаровуватись в самій общині: цілком можуть бути кристальної води люди.
Відповісти
Волинські росіяни - то уражені вірусом шовінізму індивіди. В карантин і на одужання - до москви, без права в'їзду в Україну. Поки чобіт путлера топче Крим - на Волині раші робити нема чого.
Відповісти
а де і коли збирається ця організація і чим вона займаєтся???
Відповісти
ніде, ніколи і нічим.
тому про них і не чули.
збирались тітоньки язиками почесати та чаю попити, от і вся організація.
Відповісти