вхід реєстрація

Російська община Волині «жива», її очолив Кононович

Російська община Волині «жива», її очолив Кононович
Члени Російської общини Волині провели збори, під час яких засудили колишнього керівника та обрали нового.

Від 1 квітня організацію очолює один з лідерів волинських комуністів Олександр Кононович.

Нагадаємо, 22 березня екс-керівник організації Тетяна Дементьєва оголосила про розпуск.

А 1 квітня відбулося зібрання общини, де новим лідером обрали Олександра Кононовича.

Також члени організації засудили дії Дементьєвої, як дискримінаційні, та виключили її з лав общини.

Окрім того, зібрання розпустило Раду общини, на рішення якої й посилалася Дементьєва, коли говорила про розпуск.

На засіданні були присутні 27 людей.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Так кононовичи вроде из другой нацменшини - беларусы?
Відповісти
А ну-ка, с этого места поподробнее)
Відповісти
росіяни ми за вас
Відповісти
Це чудо і тут влізло, тьфу ти йопт...
Відповісти
Удачи тебе Саня!
Русские вперёд!!! Кононовичи русские люди, а ими могут быть и белорусы и украинцы!
Відповісти
Ускомирные?
Відповісти
Партизани російські. Збори першого квітня, а інформація в ЗМІ аж 15-го . Сируни кацапські
Відповісти
кононовичі-Ж И Д И!!!,а не білоруси.кононович,каганович,абрамович,рабінович чи ще продовжувати?
Відповісти
ну а шо зібралась вся община...всі 27
Відповісти
Цікаво ,кого та община підтримує,часом не фюрера путіна?,бо якщо так ,то дорога в рашку відкрита.
Відповісти
Сплив на поверхню Конановича лише підтверджує закони фізики і водночас дозволяє не розчаровуватись в самій общині: цілком можуть бути кристальної води люди.
Відповісти
Волинські росіяни - то уражені вірусом шовінізму індивіди. В карантин і на одужання - до москви, без права в'їзду в Україну. Поки чобіт путлера топче Крим - на Волині раші робити нема чого.
Відповісти
а де і коли збирається ця організація і чим вона займаєтся???
Відповісти
ніде, ніколи і нічим.
тому про них і не чули.
збирались тітоньки язиками почесати та чаю попити, от і вся організація.
Відповісти