Підприємці з ринків «взяли штурмом» Луцьку міськраду. ФОТО. ВІДЕО

Підприємці з ринків «взяли штурмом» Луцьку міськраду. ФОТО. ВІДЕО
Підприємці, які підтримують Волинську облспоживспілку в конфлікті з міськрадою, зірвали сесію ради.

Це сталося 30 квітня.

Нагадаємо, зранку "базарники" пікетували міську раду з вимогою підтримати проект депутата Євгенія Ткачука щодо скасування рішення про розірвання договору оренди землі із облспоживспілкою.

Однак, депутати за пропозицією депутата Юрія Веги зняли проект рішення з порядку денного.

Дізнавшись про це, "базарники" прорвалися в міську раду, відтіснивши правоохоронців та "самобооронівців".

Міський голова Микола Романюк оголосив перерву, а підприємці заповнили сесійну залу, хол та коридор біля зали.

Вони сперечаються з мером та депутатами.

Мер Луцька вийшов із зали у хол, аби поспілкуватися із людьми. Депутати повставали зі своїх місць, дехто намагається поспілкуватися з обуреними підприємцями. У сесійній залі стоїть гул.

Дехто із людей, які зайшли у залу, заявили, що будуть займати вільні місця у залі і спостерігати за роботою депутатів.

За станом на 10:55 сесія так і не відновила роботу.

О 10:58 сесія відновила роботу.

Депутати спробували повернути проект рішення Ткачука в порядок денний, але ця ініціатива не знайшла підтримки в обранців громади.

За пропозицією Ткачука представники фракцій "Свободи" та "Батьківщини" поспілкуються з підприємцям, щоб пояснити їм, чому не підтримують рішення про поновлення договору.







Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У Романюка сталеві нерви
Відповісти
актор.вже десяткі років
Відповісти
громадяне базарники. набийте ...ники тій "самообороні"... з мене літра...
Відповісти
в твєрі свєкольніца нормально..тут такого не пють ..рамси папутал по вашому..
Відповісти
На всіх волинських сайтах розмістили свою "пропозицію"?
Сильно в очі кидається
Відповісти
Яка мудра фраза: "За одного депутата Осіпова ми маємо страждати! На палю його"
Отож! Бо блін каламутить постійно воду.
Відповісти
страждаєш від любого напряга що каламутить вашу болотну воду в міськраді чи де там..пенсійні люди в 22 роки..
Відповісти
горгут привів сотню малограмотних які в нього працююють на роботі офіційно та беруть в аренду площу в приміщенні ринку (його власності)..а решту більше 2 тис. людей спокійно працювало на своїх(!) робочих миісцях з яких змушенні платити вже давно по 60 грн.за кв. в місяць просто так + побори просто так..біля 4 міліонів гривень чистими в місяць уходить дякуючи роману Романюку,евгену Ткачуку та меру комсомоьцю.до речі горгут тоже бувший головний ківерцовський комсомолець..да ще така гророхівська комсомолка катерина ващук тоже тянула массу за горгута..просто є більше двох тисяч людей тільки на одному ринку які змушенні платити прокладці між містом та собою бо це для сроманюка великий бізнес...і зароаз він час затягує в котрий раз.женя як там бабло?трохи вдорїш іще з тєми?вот хто в виграші!
Відповісти
усіх тих "перекупок" базарних і нехай воюють за свій базар. Хоча про що це я... Тамже основна маса саме і є москалі. Не захотіли на рідну тамбовщину повертатись після служби у Луцьку, тож і осіли на ринках прапорюги-ворюги та ахфіцери-злодюги. Перші валютники у Луцьку і пішли саме з військових, а точнішше з військоматівців. От тепер з хапспілкою знюхались. Два чоботи пара.
Відповісти
курим?чи страсті нагнєтаєм що без панів камсамольських нікуди?га?там всі працювали половина з 50-60 людей які прорвались кудись там не підприємці ..навіть є такі що в горгута на роботі не працюють..хто вони хай мєнти дивляться на другий раз.а то фдєд ще фаєр шоу устроїть гроші є і на депутатів і на це..
Відповісти
Ти що обкурився? Які москалі? Люди пішли на ринок не від доброї волі! Якщо на ринку так багато заробляють і так добре і в спеку і на морозі торгувати чому ж ти теж не торгуєш? На ринку є різні люди з різними професіями які після розпаду СРСР були не потрібні своїй країні от і були змушені шукати шляхи заробітку. Відповідай за свої слова! За таких як ти і тобі подібних говорить заздрість!!!
Відповісти
а що буде,якщо вийдуть на мітинг не вдоволені споживспілкою підприємці? горгут зі своїми проплаченими підприємцями і ткачуком будуть нервово курити в сторонці.
Відповісти
Щось не бачу базарників.Одні невідомі люди стоять,які проплатив Горгот.Це я точно знаю,на слідуючу сесію приведу тих людеи.
Відповісти
Цікаво,а що робив авто майдан і правий сектор сьогодні біля міськради.?Чиі інтереси вони захищали?а який їхній інтерес до справи між облспоживспілкою та міською владою.?!!!!!порядок підтримуе міліція ,яка й була присутня.
Відповісти
друг горгута вже років 20.ще по комсомольській лінії..той був в ківерцях а той в луцьку секретарями першими..робіть висновки чого міліція в зал не зайшла..чого на сходах не була.горгут тупо по новинах шоу зробив.на цей раз без петарт..і люди цікаві які не маають відношення до ринку активно двигали локтями.то сини чиїсь микола?"матєрєй" ваших?а міліція да була присутня..вона і по тій копірці з якої шоу присутня завжди..
Відповісти
Тобі ще далеко с.... до депутата Осіпова.Тебе вже горгон посадив на ПАЛЬ,
Відповісти
В Славянске вооруженные боевики от самопровозглашенной Донецкой народной республики захватили местный рынок и требуют от малого бизнеса плату за аренду торговых мест.

Об этом ТСН.ua рассказали местные предприниматели и жители. По словам очевидца-предпринимателя из Славянска, вооруженные боевики в зеленой форме появились на рынке сегодня в первой половине дня. Торговцы из соображений безопасности прекратили торговли и ушли с рынка. Нападающие в это время вынесли из помещения администрации офисную технику и коробки с документацией. Позже боевики так называемой "Донецкой республики" объявили предпринимателям, что теперь они контролируют рынок. Поэтому теперь они хотят, чтобы малый бизнес должен платить арендную плату за торговое место сепаратистам и приносить деньги в захваченное здание СБУ.
Відповісти
На мітингу точно були підприємці які відстоювали не Горгута чи облспоживспілку, а впевненість що завтра ринок не продасть міська рада (визнає його не рентабельним і т.і.) і гроші поділять між собою і знову побудують ще один нікому не потрібний ТЦ з "захмарною" орендою!
Відповісти
було пару штук а решту х..знає хто.вже не буде радянського союзу не буде добрих головів колгоспів.давно облспоживспілка приватне підприємство основний пакет акцій якої в одної людини.є договір аренди якій пропонує підписати горгут аж через 3(!) роки від терміну коли він обіцяв міськраді..там немає ніяких прав одні обовязки.немає привязки до плану ринку,площа може змінюватись як завгодно і коли завгодно.нумери як в конц лагері лише сталі.так само по ціні аренди на майбутнє.юридично то рабство.кращого він і не пропонував-навпаки хмимв навіть всім депутатам міськради на сесії посилаючись на приватні тайни великого підприємництва!в якому столітті живете панове?захмарну аренду що помішає йому зробити без побудови навіть тц?унітарне комунальне підприємство калинівський ринок діє вже 20 років.ставка аренди 40 грн.м кв. в нас 60 -5 років.що таке унітарне комунальне підприємство наберіть в гугл як не важко.без бумажкі ви как.. шкі і з тими бумажками що дає вам горгут тоже.а те що пліте іовенко то іовенко і буде тільки мати ..поки вас буде водити..в деталі вникайте смєрди.або на завод вже.
Відповісти
три працівника горгута серед людей десяти яких можна розгледіти.подивись як ти маєш відношення до того ти не можеш не знати тих людей.на відео завгосп з плакатом..бухгалтери..тож дурка..а половину мужиків це або якісь чоловіки і діти які за компанію прийшли покричати або ще хтось з дальніх родствєнніків що дупля не рубають що відбувається..сказали кричимо.глянь відео.
Відповісти
хвилина 11 секунда відео.це напарнік горгута по кідаловці людей .металоконструкцію треба купляти тільки в нього по тій ціні яку скаже.умова горгута обовязкова.мова йде про сотні тисяч лєвих вже получених..
Відповісти
6-7 секунда. верхнє відео.він доречі і організував "прорив".нижнє відео.сотню добру металоконструкцій вже реалізували.вітчизняний виробник-халявний два рази навар.але свій для горгута...такі послугі а це не 80 роки ..це зараз..
Відповісти
дає команду.платити-тобі
Відповісти
прийшли, а горгутівці і ТоРГАШІ.
Відповісти