У Центрі туризму прокоментували заяву волинських революціонерів

У Центрі туризму прокоментували заяву волинських революціонерів
У Центрі туризму, спорту та екскурсій управління освіти Волинської ОДА відреагували на заяву представників революційних організацій, які пропонують реорганізувати роботу Центру.

Також вони ініціювала перепрофілювання дитячого табору "Сонячний", який знаходиться на балансі Центру, в Центр спортивної та військової підготовки майбутніх військовослужбовців Збройних сил та добровольців батальйонів територіальної оборони.

Директор установи Леонід Толстіхін прокоментував цю заяву революційних організацій.

Так, він обурюється тим, що в "дітей треба забрати табір" через те, що знищили військові частини.

"То ремонтуйте казарми… Готове забирати дуже просто. Я сказав би революційно, а головне, як на мене, то це "псевдопатріотично", - каже він.

Водночас посадовець пригадав, що в березні табір передав військовим 140 наборів матраців, ковдр і подушок.

"Нас про це просто попросили. Перевірте данні у облдержадміністрації… Шкодую про слабку обізнаність заявників з дійсним станом справ щодо однієї з найбільших позашкільних організацій в області", - мовив він.

Також Толстіхін звертає увагу на "нестиковки" в заяві революціонерів.

"Зверніть увагу хоча б та такі дивні речі, про які йдеться в заяві: "маловідомість установи" і разом з тим про "досвідченість і професіоналізм колективу" - тож як ви про це взнали…???" - пише він.

"Сподіваюся, що заявники – Активісти Волині (як підписалися) не відмовляться від зустрічі на прес-конференції або у прямому ефірі обласного телебачення.
Сподіваюся, що серед членів згаданих організацій, і не тільки, є багато людей, які виховувалися у дитячому туризмі Волинської області. А, можливо, під загальним підписом заяви люди, які входять в дані організації, не мають поняття про таке звернення?" - зауважив директор.

"Розраховую на обговорення теми в широкому форматі. Мені і нашому колективу є що сказати, а тим більше продемонструвати…", - додав Толстіхін.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Справжні РЕВОЛЮЦІОНЕРИ на Сході УКРАЇНИ, а купка "патріотів" на Волині воює з дітьми. Візьміть стару військ. част. доведіть до ладу, на готове і дурний може прийти, якщо потрібно, інструктори Центру Туризму нададуть відповідні навики. Я думаю можна налагодити співпрацю.
Відповісти
В дитячий оздоровчий табір запросимо "патріотів" та колишніх 12 Волинських ДАЇшників. Будуть один одного вчити як жити.
Відповісти
З інтерв'ю видно пану директору потрібно повчитися толераниності, можливо працівники і професійні, зате директора міняти треба. Тримайтесь хлопці (революціонери). Ви робите правильні висновки. І з вашої заяви видно, що в дітей табір ніхто не забирає, а навпаки розширює, про заклад справді мало відомо. Можливо варто директору піти на пенсію заслужену, бо він тягне колектив назад.
Відповісти
як не знає, що сказати, то хай краще не коментує. Геть толерантності немає...
Відповісти
А в чем собственно "нестыковка"? В том, что о работе Центра не знают сотни тысяч Волынян, а о колективе знают несколько бывших работников? Так оно так и есть. Леонид, вы же советский человек, не говорите глупостей. "Забрать у детей?". Вы же хотели сказать: "забрать у меня?". Потому что все советские люди, которые больше 30-ти лет работают на одной должности не воспринимают имущество, которое находится на балансе организации как государственное. ОНО МОЕ!!!!! ОНИ ХОТЯТ УКРАСТЬ ЕГО У МЕНЯ!!!!!
Відповісти
Ви праві 100%. Немає що додати, об'єктивно, без образ, конструктивно!!!
Відповісти
Анатолію, певне ви по собі судите ;)
Не міряйте своє мірило на всіх
Відповісти
Ух, ти! Толстіхі ще в строю, та й ще в якій формі! Я ще дитиною була, займалася туризмом, він вже тоді був на "Великим і ужасним". Тепер в мене дорослі діти, а Толстіхін досі директор. При всій повазі, я вважаю, що стільки часу сидіти людині на одному місці, це шкідливо для здоровья. Який може бути прогресс в будь-який організації, без залучення "свіжої крові" та мізків.
Відповісти
Так працює. До речі в нього немає друзів які дарують "Лексуси", "Звання". А справу робить чесно. Я був при передачі табору у 2011 році і який він зараз - ще б хто так піклувався про справу. А "свіжу кров" ми бачимо - розбиті вікна, приміщення, знята бруківка і т.д. Такої участі для організації не побажаєш навіть і для самого запеклого ворога.
Відповісти
В тому, який табір зараз заслуга простих працівників Центру і органів державної влади (які виділяють і перерозподіляють кошти), які координують роботу, лише через те, що саме ВОНИ роблять справи чесно заклад і табір тримаються, незважаючи на погану організацію роботи директором і ненадежну матеріально-технічну базу.
Відповісти
Ага повізка їде сама без коней. Незважаючи на перешкоди які були табір все ж таки працює завдяки вмілому керівнику.
Відповісти
Якщо не подобається Толстіхін, то діти тут ні до чого. Роботу центру і директора оцінюю позитивно.
Відповісти
В чому позитивність? В плісняві на стінах?
Відповісти
Якщо не подобається Толстіхін, то діти тут ні до чого. Роботу центру і директора оцінюю позитивно.
Відповісти
Хто туди пускає дітей? Алкоголіки? Туди зайти страшно!!!
Відповісти
Чим туризм кращий за СЕКС
Займатись туризмом можна не стидаючись чоловіка, дружини, дітей.
Від занять з туризму не можливо завагітніти.
Для занять туризмом вам не обов’язково потрібно купувати дорогу білизну.
Перед заняттям з туризму не потрібно себе пічкати таблетками, спіральками і т.п.
Для занять туризмом не потрібно запасатись презервативами.
Заняття з туризму не стане причиною розлучення або одруження.
Займатись туризмом можна будучи імпотентом.
Під час занять з туризму не потрібно пестити свої груди, фальшиво стогнати, зображуючи оргазм і т.п.
Під час занять з туризму не потрібно підкладати під сідниці маленьку подушку.
До занять з туризму, або після не обов’язково приймати душ.
Від занять туризмом не отримаєш ніяких венеричних хвороб.
Займатись туризмом можна в критичні дні і при клімаксі.
Коли перший раз у своєму житті займаєшся туризмом, то нічого нічим не забрудниш.
Тренер ніколи не скаже Я КІНЧИВ, а скаже КОНТРОЛЬНИЙ ЧАС.
Для занять з туризму не потрібно переживати, що у вас маленькі сідниці, груди, член.
Під час занять з туризму тренера не подразнює ваша триденна небритість.
Для занять з туризму не потрібно робити депіляцію.
Перед заняттям з туризму не потрібно робити собі клізму.
Під час занять з туризму не можливо втратити невинність.
Книги і журнали з туризму не потрібно ховати від мами та дітей.
Полуниці, вершки можна з’їсти з тарілки, а не з живота тренера.
Занять з туризму по телефону або віртуального туризму не буває.
Після занять з туризму не потрібно робити аборт.
Туризм є пішохідний, велосипедний, водний, а анального і орального туризму не має.
Коли в’яжеш вузли, то не варто боятись, що несподівано зайде мама чи діти.
Займатись туризмом можна і з дітьми, які не досягли 16-літнього віку.
Після занять з туризму не потрібно бігти в аптеку за тестом на вагітність.
Після занять з туризму, тренер ніколи не засинає, повертаючись до стіни.
Після занять з туризму тренеру, як порядній людині, не обовязково з вами одружуватись.
Туризм є велосипедний, водний, пішохідний. Анального, орального туризму немає.
Відповісти
ОТ ТАКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РІВЕНЬ.. РОБІТЬ ВИСНОВКИ ПАНОВЕ. ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ РЕВОЛЮЦІОНЕРИ.
Відповісти
...ІНТЕЛЕКТ ЗАШКАЛЮЄ... Фу Хто туди дітей водить? Ви працівник Центру?
Відповісти
Сходи за адресою Луцький район, с.Лище, Психиатрична лікарня, я вже домовився Вас приймуть без черги, як збочинця. Це жах яка збочена уява. Ну нехай вона (ця хвора уява) хоча б тут виллється, а не на ділі.
Відповісти
Мелимука Віка ти хвора на всю голову.
Відповісти
ООО це та що з нової "молодої команди", ну не дивно вони там усі хворі. Це та команда, яка мала на меті керувати ЦТСЕ, та вони і місяця не протягнули б вс*алися.
Відповісти
Інтернет і папір все витримає, а тим більше не видно того хто надсилає повідомлення. Ще не було такого позору і "безпредєлу" як за теперішньої влади. Можна все - громити, красти, захоплювати, бити, нищити, обливати брудом... Про який розвиток справи може йти мова. Нема з ким і про що говорити. Надія одна - скоро все закінчиться, революціонери звільнять крісла для нормальних людей, які будуть врешті-решт працювати. Крикуни вдавляться від безсилля. і все стане на свої місця. Стільки уваги навколо Центру туризму - означає про його популярність. А раз хочуть відібрати - значить воно цінне і бажане для інших котрі хочуть ним заволодіти. Якщо б було розрушене - таких приміщень є багато, то за таке не воюють. А обілляти брудом - звичне діло!
Відповісти
Бійтесь людей, чий Бог живе на небі... Життя бумеранг і т.д. А взагалі - без коментарів знайдіть спочатку колоду у власних очах.
Відповісти
А про Карпюка Р.В. правда він що дійсно вкрав 10 млн. Знову мабуть будуть зміни його скоріш за все знімуть.
Відповісти