У мерії Луцька пропонують нове місце для Центрального ринку

У мерії Луцька пропонують нове місце для Центрального ринку
Заступник луцького міського голови Лариса Соколовська вважає, що Центральний ринок варто забрати із території, прилеглої до замку Любарта, та розмістити поблизу вулиць Володимирської та Червоного Хреста.

Про це вона розповіла під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства у четвер, 19 червня.

За її словами, ринок планували перенести ще у 2007 році, однак через економічну кризу 2008-2009 років відклали.

Соколовська пояснила, що зручне місце для ринку можна знайти поблизу вулиць Володимирської та Червоного хреста на території колишньої військової частини.

Лариса Соколовська вважає, що ринок «там би прижився», оскільки ця територія недалеко від центру міста і має зручне транспортне сполучення.4

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тож на тій території мали будувати студмістечко? І проект показували з новими корпусами, жилими багатоповерхівками і т.п.!!!
Відповісти
та соколовська отрабативают заказ горгута по схемі варшавки..хочете покинути осс то взагалі втратите все..тільки горгут може все рішити..без нього нічого не буде..а те що доять і прижимають ну то краще так чим без нічого..тільки рік який зараз?і бюджету міста 4 міліона в місяць з варшавки та трохи менше зі старого не теба?романюк знов другу помагає показуючи що тих пару тисяч людей ніщо,доводячи їх до стану невизначенності та страху..таким чином заганяючи в колхоз до горгута з своїми засобами виробництва ..все по лєніну все по камсамольські..а ви дивуєтесь східним областям..тут в вас те саме творять ті самі!
Відповісти
Давно пора, ато в центрі міста гора сміття цигани хачики лазять, і пробки постійно
Відповісти
Ну то хоть в центрі, а туди за Красне як базар пернесуть то вобще хочь не потикайся - зроблят хачь-циган-таун.
Відповісти
такій комітєт коштує?десятка?
Відповісти
Якщо Соколовська забула, то колишню військову частину віддали Коцану під студмістечко :)
Відповісти
На цю земельну ділянку В СНУ ім. Лесі Українки є Державний акт на землю
Відповісти
то продайте знов договір аренди за суми від пару тисяч баксів пару тисячам підприємців..
Відповісти
Молодець Сколовська - БРАВО !!!Тільки нехай вона повністью несе відповідальність за реалізацію проєкту...
Відповісти
і Романюк візьме і євген ткачук і всі хто там по комісіях за горгута массу тянуть..а доїти буде горгут вєчно..
Відповісти
зараз ринок дуже портить старе місто
Відповісти
просто скідаєш стрєлкі..соколовска,горгут,романюк-вот хазяєва тисяґч людей.вот революція гідності в луцьку!хоч одна справа порушенна за попередні шалості мера і рішали в юбці?спитай в міськраді в любого працівника що робила соколовська останніх десять років там..а ти чи наїний чи подосланний..
Відповісти
темних портить все що не савєтскє..
Відповісти
Старого міста вже давно немає. Це спекуляції. Кілька свалок, між якими рясніє самобуд, над якими возвишається колишній будинок Пузин - нині карикатура на старовину.
Луцький замок простояв кілька століть, а тепер розвалюється через безкінечні фестивалі - бо децибели перевищують норму.
Відповісти
З XIV століття - це кілька століть? І не розвалюється
він, а замку приділють увагу! Який він був раніше
а який зараз велика різниця! Отак пишете аби щось
писати . Звичайно, роботи в старій частині міста ще
вистачає і кошти теж треба!
Відповісти
компетентність пані вражає! це територія студмістечка СНУ
Відповісти
Наївна ЛУЧАНКА, та Соколовська про це дуже добре знає
і не треба тут говорити про некомпетентність! Ви думаєте що заст. мера не знає що де лежить? Це ж не рядовий виконавець! Питання тут іншій площині лежить.
Намір розташувати там ринок був У Кривицького А.Ф., ще задовго до цього так званого студмістечка. Це було ще на початку 90-х. А раніше там була військова частина. Ну звісно, Армія Україні нашим "керувателям"
держави не потрібна була і роздербанили частину території, але ангари і ще деякі сховища для техніки
існують, а також і казарма. До речі ця казарма і при
поляках була і війну пережила, а в нас "хороший" час
дерибана почала зенепадати без ремонту.Ось такі у нас
"хазяї" місцевого та державного розливу!
Відповісти