У Луцьку буде ще один велетенський торгово-розважальний центр

У Луцьку буде ще один велетенський торгово-розважальний центр
У Луцьку на вулиці Архітектора Метельницького, 7 (колишня вул. Бринського) планується будiвництво чотирьох поверхового торгово-розважального центру "Лавина".

Загальна площа закладу становитиме 26 370 кв.м. Там розташуються: супермаркет продовольчих товарiв(3500 кв.м), магазини одягу, кафе, кiнотеатр на 3 зали, боулiнг на 12 доріжок, - повідомляє RetailStudio.org.

Передбачений і пiдземний паркiнг на 175 місць. Облаштувати там хочуть і відкриту стоянку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що за брєд??? В Луцьку не має вулиці Бринського.
Відповісти
дана вулиця зєднує Дубнівську і Глушець
Відповісти
Краще б вона і далі називалася звичною назвою "Бринського"
Ане те що перейменували на "Архітектора Якогось там" томущо фамілію ніхто неможе вимовити короче фігня то все))) А комплекс хай будують ато там одні корчі а так хоть щось буде
Відповісти
Що за брєд??? В Луцьку не має вулиці Бринського.
Відповісти
http://goo.gl/maps/zgbKH читай уважно У Луцьку на вулиці Архітектора Метельницького, 7
Відповісти
на гугл мепс, не найшов такої вулиці;((
де це?
Відповісти
Це вулиця як підніматися з Глущець до Авторемонтної, або якщо їхати від Київського Майдану, то на першому перехресті поворот на право - ось це і буде вулиця Бринського.
Відповісти
в тім то і біда у нас будується все крім спортивних майданчиків..., ось так і допомагають олігархи за нашіь гроші дегенерувати наших дітей !
Відповісти
цілком згідна!!!
Відповісти
повний абсурд.Краще завод чи лікарню побудуйте.магазини вони ліплять для лохів.
Відповісти
Тепер це моя вулиця, а не Бринського!
Відповісти
ЗАВІДОМО БАНКРУТ причини:

1) туди нічого з гром транспорту не ходить
2) не людне місце
3) погана і аварійна ділянка яку пішоходу важко пересікати
Відповісти
На перше місце постав відсутність в людей грошей!Добав подорожчання комунальних і всього іншого! інше можна не писати.
Відповісти
строять де місце виділили. там я так поняв була стоянка, то на її місці і має бути. але там місце і справді малолюдне, та на київському майдані взагалі малу тих людей. да портсіті повезли - вони відкрилися у спальному районі, і якраз і ж/д вокзал поруч і автовокзал. і спальний райок, і за тамтамом багато новий багатоповерхівок будується, так що там густонаселене місце.
Відповісти
Володя в боулінг на громадському транспорті не їздять.
Відповісти
подивись на контингент зефіра + порт сіті і прозрієш що їздять..... мама грошей передасть а вони шари катати :)))
Відповісти
Улица Брынского в Луцке находится,где 1-я поликлиника,Администрация и 7-й садик.Знать надо город,где живёшь
Відповісти
Та ладно вам критикувати! хай буде, дивись конкуренти ціни поскидають і ще якісь завлєкаловки придумають;)
Відповісти
питання - для чого і для кого? всі будуть в Порт-Сіті, на Варшавці, а туди добратися буде незручно! Вулиця Бринського - тепер Архітектора Метельницького:https://www.google.com/maps/place/вул.+Архітектора+Метельницького/@50.739875,25.358526,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47259a1ae101199f:0x303b69da3b88efc4
Відповісти
Бринського вул була від перехрестя з Глушець до перехрестя Дубнівської повздовж стоянки та 7 школи. На рахунок провальності питання спірне, Зефір там вже скільки років? А з центру по глушець взагалі доїхати зручніше, ніж в заторах по перемоги.
Відповісти
Блин, лучше бы какое-то высокотехнологичное производство. Наладили бы сборку бусов.Мэру лоху надо подымать жопу и ездить по Европам и Америкам, уговаривать коммерсов на инвестиции.
Відповісти
Нездале мiсто. Пiд Киiвською площею.
Вже лучче б на ГПЗ построiли.
Відповісти
вулиця бринського була у луцьку. це район київського майдану, як спускатися до вулиці Глушець.
Відповісти
Мда місце не дуже... Хоча можливо це і +. Наявних ТЦ наразі вистачає...
Відповісти
так багато "географів" в місті що аж дивно...не хочете вчити історію України то хоч вчіть історію міста...так лікарні і садочки це краще ніж торгові комплекси але для міста це поповнення бюджету податками та робочі місця для лучан..хоча з Володимиром багато в чому згідний
Відповісти
Ура!!! Будемо торгувати і розважатись.
Відповісти
луцьк малий!!! хто туда буде ходити
Відповісти
Читаю ті коменти і думаю-чи людям зайнятись нічим, щоб ото сидіти в тих ящиках і шпарити всяку непотріб-краще зайнялись би чимось корисним-а не хочете працювати, то просто погуляй на свіжому повітрі, як маєш там всякий брєд нести.
Відповісти
скажу з власного досвіду, у європі навіть у малих містах із населенням в 30-40 тис жителів є торгово-розважальний центр. нормальний, великий, як наш порт-сіті.
але я не можу уявити аналогічну споруду наприклад у горохові. луцьк може дозволити собі 3-4 ТРЦ без проблем.
Відповісти
Коли вже сміттєпереробний завод збудують?
Відповісти
А чому всі так переймаються тим що там будувати невигідно,ходити туди ніхто не буде тому що грошей в людей немає і т.д. ...Ті хто будують вони точно не "лохі", за них не хвилюйтесь, ті хлопці чудово все прораховують і в більшості випадків знають чого добиваються.....і ще будете мати трохи грошей "тоді будуйте лікарні,заводи і дитячі садочки" а то ви благодійники з пустими карманами!!!
Відповісти