Економія газу лише збільшує його споживання

Економія газу лише збільшує його споживання
Через економію блакитного палива його споживання палива лише росте – українці гріють воду газом.

Гарячої води у містах України не буде до середини жовтня, однак наші люди і тут знайшли вихід, - повідомляють Подробности.

Влада економить. Мовляв, газ, яким зазвичай підігрівали воду влітку, - піде на опалювальний сезон.

Проте, на практиці виходить, що споживання палива лише росте – українці гріють воду газом, який бережуть для зими.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А у нас усе через зад...
Відповісти
бред!!! посчитайте потери в теплосистеме водоснабжения,потери в воде в трубах, потери тепла в трубах, кпд ТЕЦ и поймете что економия при нагреве воды в домашних условиях ОЧЕВИДНАЯ
Відповісти
мозгами пошуршите!!! в украинской тепловодосистеме потери 50% а потери тепла тоже 60% КПД котлов , 0,3/0,4 так что стаття бред!!
Відповісти
Так цэ ж пэрэмога! Скоро весь оккупантский газ сожжем и не будет больше духу москальского!
Відповісти
просто это вопрос цены. самая страшная мысль о том, что Украина- это южная республика, и у нас практически нет альтернативной энергетики. Ее нужно было года 3 назад создавать, тогда все было бы ок.
Відповісти
есть электроводонагреватели КПД-80-96%
Відповісти
є але і є слабка мережа яка не витримає цієї навали бойлерів і нших приладів. Ми щей без світла будемо.
Відповісти
Ну не скажіть. тещо люди почали в каструлях гріти воду це не значить що вони будуть витрачати стільки газу як котельня. Пояснюю чому, фактично люди гріють воду коли їм скажемо потрібно помити посуд чи самим помитися, вода нагрілася газ вимкнули. Котельня постійно споживає газ йдуть теплові втрати при транспортуванні води і для підтримання її температури на виході з неї газ споживається цілодобово. Але вночі населення в основній частині спить і їм не потрібна гаряча вода. І в цей період ніхто не гріє каструлів з водою бо всі сплять. Єкономія є!
Відповісти
А проводка(не квартирная и даже не домовая) выдержит бойлер в каждой хате?
Відповісти
А можете навести розрахунки?
Чи знову лише пуста маячня?!
Відповісти
питання не в бойлерах!! проводка конечно не видержить але питання в статты поставилось про економыю газу....плюс треба врахувати той факт що частина людей воду грыють не газом а електроенергыэю яка на 100 %украънська
Відповісти
розрахунків навіть не потрібно лиш тому що все очевидно втрати на транспортування тепла та втрати самої теплої води на трасі +втрати на котлах в тец в результаті набагато більшими є ніж втрати того ж газу в домашніх умовах по місцю КАЖУ ЯК ІНЖЕНЕР ЕНЕРГЕТИК
Відповісти
От такими "новинами" тільки й підбурюють населення.
Відповісти
Треба економити газ - значить посидимо без гарячої води. Україна переможе!
Відповісти