вхід реєстрація

Дітей із родин учасників АТО обіцяють звільнити від сплати за навчання

Дітей із родин учасників АТО обіцяють звільнити від сплати за навчання
Депутати Волинської облради планують звільнити дітей із сімей учасників АТО від сплати за навчання у ДНЗ, школах та вишах.

Таке рішення ухвалили під час сесії облради у п’ятницю, 29 серпня.

Йдеться про членів родин учасників АТО дитячого віку.

Обіцяють звільнити від спати як дітей із сімей загиблих, так і живих бійців.

Депутати своїм рішенням доручили управлінню освіти сформувати найближчим часом конкретні списки дітей, а департаменту фінансів - розробити проект змін до бюджету.

Також рекомендували районним, міським радам та керівникам приватних закладів також звільнити дітей із родин бійців від сплати.
Теги: АТО, освіта
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 4
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це питання включали до порядку денного щоб "знизити градус" напруги?
Ініціатори не повною мірою самі розуміли, що ініціювали. Навчання в садочках та школах є й так безкоштовним, можливо мали на увазі стовідсоткове бюджетне фінансування харчування цих дітей?
В області залишились одиниці "вмшів" підпорядкованих обласній раді, а решта "чхали" на рішення обласної ради?
Відповісти
це якщо шлюб зареєстрований і діти законні... і тд. А якщо живуть в громадянському шлюбі, то .... паперова фікція, а не пільга.
Відповісти
Розумію усе це як пересічна громадянка. Аде нормативний документ? Прийде КРУ і хто буде відповідати? ДИректор і головний бухгалтер!!!
Відповісти
Є ряд закладів у яких батьки сплачують плату за перебування їхніх дітей.Як приклад Постанова МОН 667 "Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах".
Прошу також звернути увагу на п.3.13 Засновники (власники) інтернатних навчальних закладів
можуть у виняткових випадках звільняти батьків від плати за утримання дітей у цих інтернатних навчальних закладах повністю або частково (до 50 відсотків) у межах 25 відсотків від загальної кількості вихованців, які мають батьків.
Звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних навчальних закладах проводиться щорічно, але не більше ніж на навчальний рік.
В даному випадку Обласна рада має право прийняти таке рішення - відповідно проблем із ДФІ (КРУ) не буде.
З повагою
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час