Стильний Луцьк. Портрет дня: Дарина Глушенко

Стильний Луцьк. Портрет дня: Дарина Глушенко
Дарина Глушенко, студентка, 18 років

У нашій рубриці - зручний і буденний стиль. Представляє його сьогодні студентка Дарина. Дівчина навчається на першому курсі Східноєвропейського національного університету. Окрім того, займається спортом, співає, грає на гітарі та вчиться грі на барабанах у рок-школі.

Каже, носить зручний, іноді мішкуватий одяг. Улюблений елемент гардеробу – кеди, які інколи поєднує із сукнями та спідницями.

За словами нашої героїні, зараз її стиль переходить із зручного «хлопчачого» до більш жіночного.

«У кожного свій смак, тим і відрізняються люди між собою. Але зараз пішла така хіпстерська хвиля, тому багато людей ходять одягнені практично однаково», - розповідає Дарина.

Дівчина купує одяг у різних магазинах, зокрема і на секонд-хендах. Мовляв, раніше недооцінювала секонди, адже там можна знайти багато чого цікавого.

На фото дівчина одягнена у кофту, футболку, джинси ASOS, кеди. Образ доповнює сумка із песиком Снупі та браслет.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дівчинка мила, симпатична, гарна. А от образ не стильний. Футболка не є модною, адже виглядає, ніби розтягнута і замаленька. Якби вона була вкорочена – було б значно краще. Сумка-торбинка поєднується із браслетом.

Джинси звичайні, взуття зручне, кофта хороша. Навіть не можна сказати, що це стріт-стайл – звичайний одяг.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Виставляти пузо вже давно не модно
Відповісти
ну воно і видно,що все з секонда!
Відповісти
І це стильно ?? жах
Відповісти
"Краткость - сестра таланта!"
А.П. Чехов.
Відповісти
Дуже гарна дівчинка, мила. Вдіта видно, що дуже зручно, а кожен день. Правда я не бачу тут нічого особливо стильного, для цієї рубрики. Дивлячись на дівчину відразу подумала, що з таким личком потрібно носити платтячка в квіточки)
Відповісти
Файна дівчина. Один з небагатьох випадків, коли герой рубрики чудово виглядає.
Відповісти
Дівчинка справді мила. Одяг її не підкреслює. Не виділяє. Не характеризує. Але й не знецінює. Людина не одягом важлива, але примітна.
Відповісти
В неї склонність до повноти(((
Відповісти
ходячи з голим пузом вона не думає про здоров,я своїх майбутніх дітей.
Відповісти
Люди Звідки у вас Стільки Гавна???
Звідки ви знаєте чи цей одяг із секонд хенда?
Склонна до повноти ))) ти що бабка ведуня ?
напевно просто ідіот!!!
"ходячи з голим пузом вона не думає про здоров,я своїх майбутніх дітей " просто брєд!!! це напевно писала людина яка літом ходить в шубііііііііі!! помойму на дворі не -40
малюк залишайся такою як є і не звертай на всю цю херню уваги
Відповісти
ну не будьте ханжами, проста, прикольна дівка, все акуратно і як слід, не тошніть, шановні коментатори, благаю
Відповісти
Дуже гарна дівка, вродлива. З лиця - хоч води напийся. Неха приїжджає до мене в село, я навчу її корову доїти, свиней годувати, гній від тварин відкидати, картоплю в "мундирах" варити. Куплю тухлі на підборах і гарну сукенку.
Відповісти
Спершу купи собі мозги,а вже тоді мрій про гарних і вродливих дівчат.
Відповісти
Ну шо ви за люди блін? Більшість коментаторів просто чіпляються ні до чого! Нормальна дівчина! Нормально одягнута!А які ви всі розумні на рахунок секонду!!! Не всі в змозі собі купувати нові речі! Давно були на ринку? Бачили що скільки коштує? А ще подивіться, які люди ходять по магазинах секонд-хенду, та на старому ринку на секонді!!
Відповісти
дівчина дійсно вродлива , а вас жаба душить))))
Відповісти
Вже би давно назвали рубрику "Шукаю партнера" :)
Відповісти
Все супер, дівка теж.
Лоходранці-коментатори - випийте холодної води.
Відповісти
Дівчинка дуууже мила, просто лапочка і чуло... Але не бійся одягатися у більш яскраві кольори, тобі пасує!!! А все в цілому класно, буденно, просто, нічого зайвого! Молодець;)) скромна напевно*
Відповісти
та така скромна як і ти, мімімі
Відповісти
Шкода, що я вже не студент :_(
Відповісти
Та добре все у дівчини. А от коменти- трешеві. Боня, бери певно 0,5.
Відповісти
Так, каву з попкорном попили кльово, переходимо на щось міцніше.
Відповісти
Все геніальне - просто. Стиль дівчини простий і легкий, " по американьски". Вона така як є, нічого з себе не вдає. Без фальши і реклами. Те, чого у наш час так не вистачає!
Відповісти
Класні джинси, білесенька футболочка, така випрасувана акуратна. Класна сумка з снупі))) Кофта я так думаю мягенька та приємна до тіла. Молодець дівчина!
Ну хто з нас не одягається так подібно хочаб іноді? Хто не носить джинси?
Відповісти
Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Дівчинка мила, симпатична, гарна. А от образ не стильний. Футболка не є модною, адже виглядає, ніби розтягнута і замаленька. Якби вона була вкорочена – було б значно краще. Сумка-торбинка поєднується із браслетом.

Джинси звичайні, взуття зручне, кофта хороша. Навіть не можна сказати, що це стріт-стайл – звичайний одяг.

А ТРЕБА ЩОБ БУЛО НЕЗВИЧАЙНЕ?))) МОЖЛИВО, ЩОБ ВИ ПОШИЛИ?ЩОБ ДІДУХ СКАЗАЛА,ЩО ЦЕ "ЗВИЧАЙНЕ"))))
Відповісти