Голосування на Волині: опрацювали 100% протоколів

Голосування на Волині: опрацювали 100% протоколів
Станом на 10:31 на Волині опрацювали 100% протоколів.

Відомі результати голосування виборців в межах одномандатних виборчих округів, - повідомляє ЦВК.

В окрузі №19 (міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони) переміг Ігор Гузь (30.69%), на другій позиції - Костянтин Зінкевич (17.13%).

В окрузі №20 (Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони) на першому місці Сергій Мартиняк (35.24%), за ним - Володимир Бондар (20.53%).

Округ №21 (місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони): переміг Степан Івахів (63.49%), на другому місці - Сергій Дружинович (14.12%).

У Луцьку (округ №22) переміг Ігор Лапін. Він випередив Ірину Констанкевич на 28 голосів.

В окрузі №23 (Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони) на першому місці Ігор Єремеєв (40.90%), за ним - Людмила Кирда (22.17%).

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скільки ще дебілів і лохів,як на Волині,так і в Луцьку.
Лучани,скажіть,яке відношення має Лапін до Луцька?Таке саме,як і до космонавтики.Вибрали,тіштеся,він вам навіть і не подякує, і більше ви його в Луцьку не побачите.
Відповісти
Назагал, згоден. Особливо гидко, що пройшли ці "гречкосії" - мартиняки, єремеї, івахіви. І пройшли навіть зі значним відривом. Це пояснюється лише однією обставиною: на Волині переважає лінива, байдужа і тупа бидлота, якій абсолютно байдуже за долю країни. Особливо страшно те, що навіть в далекій перспективі це важко буде змінити. Бо бидлячіть, лінь і байдужість - це в генах.
Відповісти
А ти хотів, щоб пройшли такі як Красуля, що обвішав всі стовпи по 20 округу дулями. Люди недурні, бо знають- проголосуєш за балабола - отримаєщ дійсно дулю
Відповісти
Красуля ще за вибори2012 з боргами не розрахувався, а в раду знов лізе. Зате син Долара - це син долара
Відповісти
Він тобі винен гроші???
Відповісти
а за кого ж ти голосував по 20 окрузі?)))) Навіть дулі не отримаєш....в країні бракує багато чого...а особливо мозку людям.
Відповісти
Я повністю згідний з тобою.Ваша Каструля,а "наш" Ляпін це одне й те саме,різниця в тому,що Ляпін уже нардеп,а Каструлі дальше потрібно
балаболити і невідомо до чого добалаболиться.
Відповісти
Для таких безграмотних, як ти- це дуля. А для нормальних людей там ще є надпис, зі змістом.
Відповісти
Все вірно Красуля пі...р,хотів поспівати людям і в раду!!! Хрена со..ти і лохи голосували за його,правда їх вже менше)
Відповісти
лінива, байдужа і тупа бидлота, якій абсолютно байдуже за долю країни - це історія про тебе і твою родину. Я не фанат Мартиняка але він за свою каденцію зробив більше ніж пані Ващук за 20 років для 20 округу тому мабуть люди за нього і проголосували
Відповісти
Між Ващучкою і Мартиняком по-суті треба поставити знак рівності за рівнем ігнорування інтересів виборців і ненаситність у задаволенні своїх інтересів. Це перше. А друге, якщо Мартиняк робить в окрузі на копійку, то з бюджету тягне міліони, тому він так і заклято хапається за депутатське корито, власне, як і єремеєви, івахіви тощо. Це не знає хіба що такий лінивий, байдужий і тупий, як ти.
Відповісти
Конкретно, що з бюджету взяв Мартиняк? Факти, знавець бюджету, наведи..
Відповісти
Відірви свою ліниву дупу від "ящика" і спроможись заглянути в результати державних торгів. Там побачиш, хто їх регулярно виграє і за якими цінами. Олух ти наш тупо-лінивий!
Відповісти
Ай, молодець ! Вмієшь переконувати. З такою культурою спілкування зразу в Європу, без Шенгена, в зоопарк. Європа буде в захваті. Начитаний ти наш
Відповісти
А конкретні факти? Бо язиком тріпати не важко, а конкретно факти привести - інше. Маєш факти - в студію. В іншому випадку ти такий же пи..бол як і багато інших
Відповісти
без каті та даниличів і курей би не було..фіг їх знає хто там ше..
Відповісти
А якби з Данильчука, то все було б добре, так?
Відповісти
А скажи, було кого обирати? Ці хоч вікно в школі чи в садочку вставлять, дадуть 10 тис. на музичний центр, а повисувалися такі перці, що просто штани протруть. Жодного закону не підготують, жодної поправки не внесуть, як та непогана колись піонервожата й голова колгоспу з Горохівщини. А скільки в Раді просиділа? Шукаймо самі достойних, ініціативних, пробивних. Закон це дозволяє. Я б узагалі відмінив таку форму як самовисування. Раніше такого й не було. Кого ти маєш представляти, якщо сам себе висунув, сам вніс заставу, сам організував і оплатив кампанію? Звісно кого. Самого себе, коханого.
Відповісти
ВАМ САМИМ НЕ СОРОМНО ЗА ТІ ВІКНА В САДОЧКАХ ПРОДАВАТИСЬ? ЧЕСНО, ВЖЕ ПОСОРОМИЛИСЬ Б ЦЕ ПИСАТИ, ТОШНИТЬ, ПОЛІШУКИ-ВОНИІ В АФРИЦІ ТУПІ ПОЛІШУКИ! Господи,оце на ваших душах всі померлі, всі закони від 16 грудня 2013 року і так далі, Ви, мабуть, дійсно вже настійльки тим салом заплели,що диву даюсь, краще інші, ніж ті, для кого Ви ж самі бидломаса, але я з ними,доречі, згідна, бо ви і є бидломаса сільська безграмотна!Хай Вам ще в сараї поставлять ті віна і ви ногі мийте язиком своїм їм, н да... Вольнь в своєму репертуарі, но па сара! Дякуємо з гру з дурнями, Івахів, Мартиняк, Палиця і Єрєємєєв сидять і думають,як ви... і сміються з вас попиваючи віскарю в Швейцарії....
Відповісти
Цене вікно і не музичний центр це їхнім дітям квиток в Елевайський котел,вДонецький аеропорт,в Волноваху. Який полішук- така і влада.
Відповісти
То ти не сільська бидломаса, а міська бидломаса, а може селищна бидломаса.. Розкидаєшся образами, іди , голосуй за Красулю, поцілуй його дулю
Відповісти
Абсолютно з Вами згідна.....Волинь і Полісся неможливо змінити, недарма Галіція нас вважає недо.......людьми і москалаями.....
Відповісти
Вікно в садочку - це і є рабство. А щоб діяти правильно, треба не обмежуватись актом вкидання бюлетеню в урну, а створювати громадські організації, йти в антиолігархічні партії, активо боротися з корупцією, яка є в кожному місті і в кожному селі, не платити даїшникам, не порушувати правил дорожнього руху, зрештою, переходити дорогу в установлених місцях. Давайте почнемо з малих справ і в нас усе вийде.
Відповісти
Треба було обирати мордатого Бондаря. Він в очко класно грає. Більше ніяких талантів.
Відповісти
А бюджет як чистить..? Красава
Відповісти
таке ж відношення, як і івахів до 21-го округу
Відповісти
Лапін? Народився на Волині, мешкав і працював у Луцьку, посля Майдану пішов в Айдар. А Констанкевич задрала нав’язливою рекламою усюди, навіть на ютюбі запустишь плейліст, а там перед піснями лізе "Я голосую за Ірину Констанкевич".
Відповісти
А Пані Костанкевич має велике відношення??? Вона протеже Палиці, після виборів 2012 я його тут не бачив. Хай гуляє разом зі своїм Палицею
Відповісти
Якщо мені після цих виборів хоч хтось скаже, що після Майдану2014 українці змінилися я тупо дам в морду. Я завжди знала, що ватнікі не тільки на територіі ДНР і ЛНР, ну але я і гадки не мав що українці наскільки пропащі. Я просто в ступорі.
Відповісти
Я взагалі їм ті руки відрізати хотіла,що вони там галочки ставила, це .... ну це бракує слів, я казала, дайте нам країну не з 24 облестей і Криму, а з 4 областей, але з толковими та мудрими людьми і досить буде, заживемо краще Норвегії, Швеції, США, Швейцарії, Данії..., бо це не народ, а..., Гсоподи прости, але люди ватнікі наші, то що вже про даунбас казати?
Відповісти
Українка, ти що гермофродит, що пишеш "я і гадки не мав". Чи ти тіпа Марко Вовчок.
Відповісти
Я теж...думав після всіх подій подій суспільство змінилось..чи фальсифікація знов....а ні....люди не міняються.тупими були.такими ж залишились.(
Відповісти
Син долара , то мабуть "ЦЕНТ"?
Відповісти
хахахаах Иванюк пролетел как фанера над парижем
Відповісти
Іванюк?) Отак як він незаконно балатувався-так і пролетів),як і батько його))) у ВТБ,як фанера над Парижем і в додачу з Романюком))),не забувайте)
Відповісти
Волинь обрала "гідних" представників у Верховну Раду: три олігарха і два довбойоба
Відповісти
ти маць не провоціруй...вам завжди не буде за кого голосувати(в лапках)..вова маладєц-чоткій!чотко заряжає банкі з водою вам на стабільность та дабробут.думати не тре!человєк прийде та накормить трьома хлібами.гібридні мозгі-гібридні війни.чуда ждіть-як батькє учили,а батькє батьків.худоба.
Відповісти
Краще бути олігархом )))
Відповісти
Мда, оце так вибори пройшли, люди,схаменіться, Семенченко-щоза екземпляр, де воно вилізло, так самоі лапін,це якійсь пздц просто...
Відповісти
Та всі вони однакові, соплєжуї,олігархи і бидло Романюк
Відповісти
ВИБОРИ ЗАКІНЧЕНІ! ЗАСПОКОЙТЕСЬ! ГАЛАСУВАТИ ТРЕБА БУЛО РАНІШЕ. РОЗХОДЬТЕСЯ ПО КНАЙПАХ, ПОЛІТОЛОГИ СТУРБОВАНІ..
Відповісти
Все ще тільки починається.
Відповісти
А я вже третю добу не просихаю від горілки. Пю від щастя, що Констанкевич програла вибори.
Відповісти
Івахів У кожну школу чотирьох районів дав одного тупого китайського електрочайника (горять як вата), набір чашок, маленьку мікрохвильовку (перестають працювати через одну) і холодильника -карлика "Норд".Усі вчителі попадали в ноги йому, поцілували і проголосували.Учіться купляти оптом, вчительський синок вміє. Ницо дуже чинить....сором не дим, очі не виїсть7
Відповісти
Івахів об"їздив такі села де до цих пір - 21 століття!! - не ступала нога жодного депутата (навіть сільради) через це люди його знають і готові голосувати. Можна обгадити поганим язиком яку завгодно добру справу, ви самі спробуйте зробіть бодай зайвий рух
Відповісти
Якраз в Івахіва зайвих рухів не було і не буде. Це люди які давним давно обікрали Україну на мільйони доларів.Вони зайвих рухів не роблять.Ці банкомати лише слухають сваїх добре проплачених піарменеджерів. Вони людей не помічають, люди для них- букашкі. Тому і бояться приземлення.А воно буде)
Відповісти
Єремєєв та Івахів - тут сумнівів не було. Ніщеброди їм не конкуренти. Реально кормлять пів нашої області (і значну кількість людей в інших областях). А лапіни-шмапіни - то шпана, яка крім дешевих понтів ні на що не здатна. Кількість реклами цієї шпани відразу говорить про те, що вони ТУШКИ типо ляшка. Я за таких не голосував. Прийшлося власноруч добавити пункт "проти всіх" )
Відповісти
Ну ти й крутий
Відповісти
Шановні "товариші",що висловлювались нижче,прошу: якщо вас не задовільняють результати виборів,балотуйтесь на наступний раз самі(це не так важко:подати документи),якщо справді хочете змінити НАШУ державу, і побачите....що нічого в вас не вийде...доки при владі буде Єремєєвщина,Порохівщина,Івахівщина....ітд.ітп....Зміни мають бути скрізь Не треба боятись голосувати за когось нового.
Відповісти
нехай наші нові депутати олігархи памятають,кому вони зобовязані,що знов біля корита; тим полішукам-голим,босим, які йдуть на смерть. Помагайте завчасно,щоб не повторити помилки,які були з 51 бригадою.
Відповісти