Нововолинський притулок для тварин перетворився на «концтабір». ВІДЕО

Нововолинський притулок для тварин перетворився на «концтабір». ВІДЕО
У Нововолинську влаштували у притулку для тварин справжній концтабір.

Про це стало відомо зі звернення одного із жителів міста, яке розмістили на Нововолинському інформаційному порталі.

«Проблема в тому, що громадянка нашого міста влаштувала з притулку справжній концтабір для тварин! Вона їх погано та й практично не годує, собаки не вакциновані. Крім того, здихають з голоду, і це факт. Собаки в притулку не реабілітуються, а навпаки - здихають з голоду!» - йдеться у зверненні.

Зі звернення стало відомо, що власниця притулку «не вміє, не має змоги тримати тварин».

«Те, що вона називає притулок - це справжній концтабір! У тварин значно більше шансів вижити на волі, ніж у її концтаборі», - заявляє автор звернення.

«Заявник» від імені жителів міста звертається до мера Нововолинська із проханням «прийняти міри щодо долі даного притулку або створити новий притулок із захисту тварин, але не під керуванням цієї людини», а також просить «притянути керівника цього притулку до відповідальності через правоохоронні органи» за жорстоке поводження з тваринами.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це жах, шо за скотина таке робить? назвіть прізвище
Відповісти
Це притулок Камишнікової в Низкиничах, поблизу Нововолинська
Відповісти
А я бачу, як вона майже кожен день тягне відра з кашею і хліб, причому це за свої кошти (доречі безробітна). Влада не виділяє ні копійки на утримання собак, і мер,( з доходом понад 15 000 грн на місяць)також. По-вашому краще щоб ці стада голодних собак знову бігали по місту? Ви не бачили того видавища!
Відповісти
Наталю, перестань вже рахувати гроші мера і видумувати різну гидоту про людей, які чогось досягли в житті! і не муч собак!
Відповісти
майже кожний день? а в ті дні, коли не тягне собаки повітрям годуються????????
Відповісти
Хочу сказати від імені всіх сусідів собачниці, що засмерділа вона вже весь під'їзд давно і на зауваження не реагує. таких людей треба виселяти десь подалі в ліс, а взагалі добре було би зовсім ізолювати від суспільства. Набагато легше дихалося б у Нововолинську без камишнікової, і в прямому сенсі і в переносному
Відповісти
Не змогла додивитися відео до кінця. Це повний...піз...Що вона робить? На волі вони хоч на смітниках їсти знайдуть! Нехай відпустить собак!
Відповісти
Треба запросити в гості представників захисту тварин (з цивілізованої Європи), щоб врятували тварин.
Відповісти
бідні тваринки...
Відповісти
Це просто жах!!! Можливо, та жінка створювала так званий притулок з самих добрих побуджень допомогти безпритульним тваринкам Нововолинська, але те, що я побачила на відео показує геть зворотнє. Одна людина самотужки не може займатися такою серйьозною справою, потрібно шукати однодумців, створювати волонтерську команду, долучати місцеві органи влади, робити збір коштів на утримання та догляд тварин, просити допомоги ветеринарів. На відео видно, що тварини стали заручниками собачого гетто: вони виснажені, голодні, худі, можливо, навіть хворі, прикуті до ланцюнів, не маючи жодних шансів самотужки знайти собі їжу. Закордоном за таке поводження з живими істотами можна сісти за грати, навіть якщо це волонтерська діяльність. Хоча назвати ту жінку волонтеркою у мене язик не повертається. Вона хвора на голову, якщо не розуміє, що повільно доводить тварин до смерті. Головне завдання волонтерів - допомагати тваринам, знаходячи їм нових господарів. Ми з друзями допомагаємо безпритульним тваринам у своєму місті, підгодовуємо, прилаштовуємо по мірі можливостей цуценят, кошенят, мріємо створити громадську організацію і зробити цю справу актульною для громади. Нововолинці, не залишайтеся байдужі, допоможіть знайти нових господарів тим тваринам, інакше вони загинуть.
Відповісти
Це просто жах!!! Можливо, та жінка створювала так званий притулок з самих добрих побуджень допомогти безпритульним тваринкам Нововолинська, але те, що я побачила на відео показує геть зворотнє. Одна людина самотужки не може займатися такою серйьозною справою, потрібно шукати однодумців, створювати волонтерську команду, долучати місцеві органи влади, робити збір коштів на утримання та догляд тварин, просити допомоги ветеринарів. На відео видно, що тварини стали заручниками собачого гетто: вони виснажені, голодні, худі, можливо, навіть хворі, прикуті до ланцюнів, не маючи жодних шансів самотужки знайти собі їжу. Закордоном за таке поводження з живими істотами можна сісти за грати, навіть якщо це волонтерська діяльність. Хоча назвати ту жінку волонтеркою у мене язик не повертається. Вона хвора на голову, якщо не розуміє, що повільно доводить тварин до смерті. Головне завдання волонтерів - допомагати тваринам, знаходячи їм нових господарів. Ми з друзями допомагаємо безпритульним тваринам у своєму місті, підгодовуємо, прилаштовуємо по мірі можливостей цуценят, кошенят, мріємо створити громадську організацію і зробити цю справу актульною для громади. Нововолинці, не залишайтеся байдужі, допоможіть знайти нових господарів тим тваринам, інакше вони загинуть.
Відповісти
Шановні - це дешева "помста" Яреми. Це місцевий олігарх, "права рука" нововолинського мера, який з тріском нещодавно програв вибори до ВР. Тепер він мститься місцевій журналістці і громадській активістці за викривальні статті, яка та зробила під час виборчих перегонів. Це вона утримує цих собак за власний кошт.А вигляд у деяких собак-це той стан,який вона їх застала бродячими.Так що не треба нам тут закидувати чергову "джинсу".
Відповісти