У Луцьку на місці військчастини побудують студмістечко

У Луцьку на місці військчастини побудують студмістечко
На території колишньої військової частини, що розташована на розі вулиць Червоного Хреста і Львівської, можуть побудувати студентське містечко - науково-технічний парк СНУ імені Лесі Українки.

Про це стало відомо під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у четвер, 20 листопада.

Розробник проекту, архітектор Андрош Бідзіля розповів, що на території студентського містечка облаштують науково-технічні центри європейського зразка, спортивні майданчики, актову залу, басейн, гуртожитки для викладацько-професорського складу тощо.

За його словами, загальна площа парку становить 8 гектарів. Вартість проекту коливатиметься в межах 50 мільйонів євро.

«Це цілий комплекс, де студенти зможуть не тільки навчатися, а й жити… Сьогодні ми приймаємо таки історичне рішення», - наголосив міський голова Микола Романюк.

Варто зауважити, що детальний план території під студмістечко розробило приватне підприємство «Спецпроект».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вже який рік рішення приймають
Відповісти
Ось де, люде, наша слава - слава Волинi!
Відповісти
Можуть побудувати,але не знають, чи варто.
Відповісти
Головне, що за проект уже заплатили, відкати отримали, напевно, а далі хай лежить той проект, він же їсти не просить.
Відповісти
тільки з часом від "найбільшого на Волині" залишаться ріжки та ніжки. Кому потрібна така освіта?
Відповісти
Про цей проект говорив ще колшній декан юрфаку в 2005 році, проте за 10 років ця тема піднялась уперше.Так, що за років 20 може і щось побудують...Головне щоб 8 га землі випадково в приватних руках не залишилися)))))
Відповісти
Це містечко повинен будувати тільки Луцьксантехмонтаж №536, бо у Луцьку немає кращих будівельників.Головне розподілити правильно відкати.
Відповісти
50 мільйоній євро - це десь 1 млрд гривень. - Хто це все буде фінансувати? Якісь Нью-Васюки...
Відповісти
Що цей старпер може спроектувати? Буде чергове прямокутне приміщення з євроремонтом.
Відповісти
Так-так, як казав мій колишній головний інженер - "клуня".
Відповісти
1. Прикордонні війська КГБ СРСР - не ділились на армії.
2. Дана військава частина, чи підрозділ підпорядковувались Західному прикордонному округу Прикордонних військ КГБ СРСР.
3. Військовий округ МО СРСР називався Прикарпатським.
4. Двійчники, читайте книжки, або хоча б Вікіпедію!
Відповісти
Понабирали дітваків. Що вони знають? Їхні пізнання з історії країни вичерпується помаранчевих революцією. І то в кращому випадку. Дехто й про неї не пам'ятає, бо ще тоді під стіл пішки ходив.
Відповісти
схема..нювасюки..а колаюдер ядрьоний комсомолець не бабахне..саме перше що появиться то супермаркет над дорогою і буратін-мол бавшляти будуть за землю на студєнство аренду..і дійсно будуть.пару місяців по пару тис. гривень а дальше гороховській народний суд ..і по схємє по схємє..на пенсію вже готується чи ще горгутам буде помагати доробити начатоє?
Відповісти
Даний проект дійсно є унікальним,аналогів якому в Україні не має!!! І я впевнений , що Коцан доведе даний проект до завершення, як і всі попередні. Це перспектива не тільки університету,але і міста, і регіону в цілому. Тому давайте, враховуючи, що ми будуємо нову країну, будемо всіляко допомагати, а хто проти НЕ ЗАВАЖАЙТЕ!!!!!!!!!!!
Відповісти
Блажен, хто вірує.
Відповісти
вєщій...рік який на вулиці..Ющенко не пройде...8 га ..є 8 га..під 9 етажку треба 30 сотих..а земля коштує тчетверту частину від вартості квартир в будинку..хто хоч за одну заплатив коли
Відповісти
так можуть побудувати чи побудують ???
В назві статті по одному, а в першому абзаці вже по іншому...
Відповісти
У Львові аналогічний проект вже втілений у життя на базі Католицького Університету, досить сучасний та функціональний комплекс. Втілення у життя даного проекту стало можливим з-за підтримки та активної позиції мера Андрія Садового та благодійників. Різниця між Львовом та Луцьком лише в тому, що львівяни пишаються своїм містом а луцьки полішуки лише патякають про те хто скільки заробив та метають ікру ящо в когось щось людське вдалось.СОРОМНО !!!
Відповісти
міліонів доларів..тролику..глянь в гуглі є..
Відповісти
чернух львовам ще махати і махати.в двадцятці за минулий рік по асвоєнію держкоштів..
Відповісти
Католицький університет і в Луцьку можна так само побудувати. А на державний Папа грошей не дасть. А Палиця ще подумає. Де Палиця, там ні Єремєєв, ні Івахів не підпряжуться. Назви ще потенційних благодійників. Ах забув, Гузь з Коцаном. Найбільші популісти волинського краю.
Відповісти