ВолиньPost святкував 3-річчя. ВІДЕО

ВолиньPost святкував 3-річчя. ВІДЕО
Інтернет-видання ВолиньPost відсвяткувало третю річницю.

Видання було засноване 16 грудня 2011 року.

На святкування у ресторані високої кухні Patio di fiori зібралося багато гостей - політики, депутати, посадовці, друзі видання.

Кожен приносив подарунки та висловлював побажання для редакції та власника.

Громадський діяч Володимир Пащенко висловився щодо чуток про продаж видання.

"Це не чутка. Володимир Пащенко завжди щось хоче продати. Я займаюся комерцією. Я хочу заспокоїти читачів, що ВолиньPost є , був і буде власністю тих людей, які його розпочинали", - зазначив Пащенко.

Він анонсував, що в новому році на виданні будуть нові рубрики, наприклад, "битва кухарів" тощо.

Дивіться відеосюжет про святкування на телеканалі "Нова Волинь" 22 грудня о 20:30 та 23 грудня о 08:10.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ВолиньPost
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
багєма
Відповісти
Я реально прифієл від офісу Волиньпосту. Молодець Пащенко, всі інші видання сидять по забутих квартирах і гниленьких офісах, а тут реально шик, все аж блищить. Респект!!!
Відповісти
це не офіс видання, а ресторан
Відповісти
все було смачно та красиво))
Відповісти
Галина - молодець
Відповісти
Ведуча класна.
Відповісти
"Якби ви знали, як складно робити новини і робити це професійно", - сказала Галя... Їй то це звідки знати?
Відповісти
Вітання колегам!!!
Відповісти
Галя - молодець. Маєш велике майбутнє. Всі заздрісники тільки слинки поковтали.
Відповісти
Галя виходь за мене заміж)))
Відповісти
Ох,який класний цей Киричук!
Відповісти
Непоганий Сюжет+ вдала розкрутка ресторану. Верзуну за піііііііііііі АНТИреспект
Відповісти
Взагалі ВП успіху, удосконалюйтесь у всіх аспектах!!!!!
Відповісти
Зі святом ВолиньPost, успіхів у всьому! Галина super!
Відповісти
А, що, не вдалося загнати ВолиньПОСТ? Сдєлка зірвалася? Шкода. Було б цікаво подивитися що зміниться.
Відповісти
хвали мене моя губонько...
Відповісти
А хтось на Сході воює, а хтось на Волинь святкує....
Відповісти
А чого не було Грицюка кума? Уже не потрібен? Вовчик вміє підлаштуватись під потрібних в потрібний час.
Відповісти
СВЯТО то звісно супер, позапрошував перших осіб, депутатиків, які в мікрофон деферамби співали. Може краще хлопцям - солдатам виділили гроші, на чоботи, приміром, гумові, які зараз там в окопах сидять під дощем. Чи плащ від дощу. Одні веселетья, грошики транжирать для піару. інші - рахують як вижити, або на бронижилет хлопцям збирають. країно країно,які у тебе різні люди(((((
Відповісти
Неодноразово звертався до Пащенко за пальним і іншою допомогою
Завжди помагає і я не один такий. Просто чоловік не піариться на цьому
Відповісти
Спробуйте щось зрозумійте зі слів Пащенка. Він завжди говорить ребусами, софізмами, паралогізмами, біблейською притчею "У кожного своя правда". Сказав, що він залишає видання, прощається з відвідувачами сайту, залишає Валентину Черниш, а тут про інше. Немає звязку між словом і ділом. А так - нічого. Нормальна веселушка і виключно для чиновників. Крім них, цей грішний світ більше ніхто не населяє. 99%, не рахуючи Ваймана і Киричука.
Відповісти
Сергій Григоренко знову подарував себе)))
Відповісти
творцям сюжету:хочете нормально зкопіювати Світьске Життя-знімайте в 2(дві) камери.Бо оператор через зміну крупності планів та ракурсів не встигав слідкувати за фокусом,довірився автомату,і не вгадав-більшість говорящих голів були у розфокусі...Не пошкодуйте,візьміть другу камеру і автофокус вимкніть-все буде пучьком.У оператора задатки є хороші-захоче вдосконалитись-будуть з нього люде!!Може,на Аверс візьмуть.
Відповісти
Хочу познайомитись з Падалко. Дайте хтось її номер.
Відповісти
Галюня молочинка! Дуже професійно! У Луцьку їй рівних немає! Пам'ятаю її перші відео у ранку нової волині на волинському гарячий репортаж називався. Ще тоді було помітно що їй тісно у болоті волинського телебачення з старпьорами кузьмичями... Зараз вона явно підросла і стала ще крутішою!
Це кльово, що у нас є така Галя =)
Відповісти
Гонорово, Волинь-Пост.

Якби не знав хто такий Лапін, то подумав би, що то чийсь водій.
Відповісти
Жирно, Волиньпост...
Самий сок. Дуже цікавий репортаж. Хочу ще.
Відповісти
Це, мабуть, тільки Падалко так вміє. І сюжет цікавий зробити з легким тролінгом, щоб люди дійсно дивилися і ресторан з волиньпостом шикарно пропіарити. Так треба вміти, не кожен зможе. Так тримати!
Відповісти
Шо то Коцан перестав платити Падалко, то вона вже Пащенка піарить... Посварились шолі? Чі Коцан памаложе нашов? Галя вже 2 курс, не перший всьо таки...
Ну, вопшєм, подводім ітог: Падалко мала- не промах
Відповісти
Ведуча цікава, для мене стала приємним відкриттям.
Відповісти
І шо такого особистого в тій вашій Падалко, шо ви так її розхвалюєте?! Та пів Луцька таких дівчат ходить!!! Я в свої 18 ще краще була!!! Хватить писати про неї!!!
Відповісти
старість, не радість!!!
Жаба давить! не чули про тебе в твої 18, і зараз не хочемо чути, а Галину хочемо
Відповісти
А Кирику !!! Респект !!!
Відповісти
Там був мартин чи мені здалося?
Відповісти
який власник - таке і видання. ще гірше ніж жовта преса.. фуууууууу
Відповісти
Жаба велика українська жаба
Відповісти
Який ж неприємний голос, ще й Галя...
Відповісти
Ведуча приємна, харизматична та цікава персона, і зняли доволі непоганий репортаж,нашому місту такого не вистачає. Всі адекватно та нормально відповідали,за винятком Киричука,неприємний персонаж(
Відповісти
Пащенко, купіть дівчинці шубку, а то не личить гламурній кобіті в такому лахмітті...
Відповісти
Лахміття? Ви, видно, дуже розбираєтесь у хутрі. Шуба дівчини явно не з дешевих. Не скажу, що соболь, але декількох Ваших місячних зарплат буде явно замало.
Інше питання як вона її отримала...
Відповісти