Як молодіжна рада Луцька «засідала» в кріслі мера. ФОТО

Як молодіжна рада Луцька «засідала» в кріслі мера. ФОТО
У середу, 4 лютого, відбулося засідання Молодіжної ради при Луцькому міському голові.

У її роботі взяли участь міський голова Микола Романюк, начальник управління туризму і промоції міста Луцька Наталія Бунда, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що співпраця з Молодіжною радою є дуже важливої для міської влади, адже ініціативи, пропозиції молодих людей є цікавими і креативними. Він закликав молодих людей підтримувати своїх колег, батьки яких перебувають в АТО, пам’ятати та вшановувати у навчальних закладах загиблих у війні на сході України.

Також мер дав доручення управлінню міжнародного співробітництва та проектної діяльності запрошувати членів Молодіжної ради до участі у зустрічах з міжнародними делегаціями.

Молодіжна рада під головуванням Євгена Ковальчука затвердила план роботи на перше півріччя 2015 року, створила комісії та обрала заступником голови Молодіжної ради Анастасію Галяс, членами секретаріату Молодіжної ради Віру Алфьорову та Володимира Короля.

Також Молодіжна рада при Луцькому міському голові прийняла звернення і щодо визнання Російської Федерації державою-агресором.

Потому усі охочі мали можливість сфотографуватися у “мерському кріслі” та з міським головою Миколою Романюком.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Красіво!
Відповісти
Все бывшие регионалы!
Помню как они ходили с "колорадскими" лентами по Луцку.
Предатель мер с маленькими предателями.
Відповісти
Не знаю чи всі, але той пацанчик-керовник - точно колишній риг
Відповісти
Вже пройшов рік від створення тієї Молодіжної ради, а тепер розкажіть мені, що вони зробили, крім безтолкового збирання в залі Міської ради і фотографування з мером, щоб повипендрюватись перед однокласниками?
Відповісти
Впевнена, що вони зробили більше аніж ви)
Якщо ви не слідкуєте за тим, що відбувається в місті, то це не означає, що нічого не відбувається!
Відповісти
Молодці. так тримати. Ви майбутнє міста
Відповісти
Молодіжна рада нічого не робить взагалі, я чую лише про СГО "Молодіжна Платфома", яка робить заходи та долучає молодь та людей старшого віку. Для чого збиратись в тій мерії? Щоб нічого не робити, це як студрада волині вже їхній стиль! чувакі в країні війна, а ви з мером фоткаєтесь, робіть хоч шось!!!
Відповісти
Молодіжна рада нічого не робить взагалі, я чую лише про СГО "Молодіжна Платфома", яка робить заходи та долучає молодь та людей старшого віку. Для чого збиратись в тій мерії? Щоб нічого не робити, це як студрада волині вже їхній стиль! чувакі в країні війна, а ви з мером фоткаєтесь, робіть хоч шось!!!
Відповісти
Ви що прізвищ не читаєте чи их людей не знаєте!!??Це ж діти луцьких бізнесменів,збираються для піару.А що вони роблять-піараться.Та молодь це люди до 30 років а не 17 річні школярі.Такі якби й могли щось зробити то наробили б точно.
Відповісти
Якщо був затверджений план заходів на рік, то прошу опублікувати його. Громадськість цікавить чим ви там, всетаки, займаєтеся. Вам же виділяють гроші з обл.бюджету.
Відповісти
Алфьорови і їм подібні запроданці потім будуть помічниками єрємєєвих і івахівих. Нехай би звернулися до них, щоб думали про країну а не про свою кишеню. А роману кок треба перестати вже хилитися той злощасний хеннесі...
Відповісти
Ковальчук це цей пітух що на психологічному вчиться і взяв на виборах блюдо від Роми Іванюка і цим так йому допоміг?
Відповісти
Цікаво, а чому ж всі такі впевнені, що Молодіжна рада нічого не робить? що це діти бізнесменів? що вони там лише піаряться?
Ви краще б самі щось робили для міста та країни загалом, а не сидіти вдома в інтернеті протирати штани і грубити іншим за їх ДІЯЛЬНІСТЬ!!!
Молодіжна рада зробила багато акцій на користь міста. Учасники Молодіжної ради не діти бізнесменів а звичайні учні та студенти. Перш ніж писати скарги в їхню сторону то спершу розберіться по суті справи!
Відповісти