На Волині судиться за посаду люстрований міліціонер

На Волині судиться за посаду люстрований міліціонер
Екс-заступник начальника управління МВС у Волинській області Михайло Руденко судиться за поновлення на посаді. Його люстрували у жовтні 2014 року.

Як повідомив активіст Самооборони Волині Богдан Климчук, продовжать розглядати позов Руденка об 11:00 11 лютого у Волинському окружному адміністративному суді.

«Нагадаю, пан Руденко сприяв переслідуванню майданівців і вірно служив режиму Януковичу. Є пропозиція відвідати даний суд. Плакати вітаються», - закликав Климчук.

Звільнення Михайла Руденка із посади першого заступника начальника Управління МВС України в Житомирській області відбудеться відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 27.10.2014 і положень Закону України «Про очищення влади». Відповідно до положень Закону України «Про очищення влади» чоловікові забороняється займати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація) протягом 10 років.

Нагадаємо, що Михайло Руденко із квітня 2012-го до вересня 2014-го обіймав посаду першого заступника начальника Управління МВС у Волинській області. Звільнення Михайла Руденка із посади кілька місяців вимагали волинські активісти, оскільки, за їхніми словами, він чинив репресії проти євромайданівців, а згодом виявилося, що й їздить міліціонер на автомобілі за понад 1,5 мільйона гривень і носить годинник за кілька тисяч євро. Руденко заявив, що їздить на машині матері, а годинник - подарували.

У вересні 2014 року міліціонера таки звільнили, однак перевели працювати на ту ж посаду в Житомирську область.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Миша Руденко пример для подражания. Культурный, никогда не ругается, ведет трезвый образ жизни,проффэсор или кандидат наук, никогда не позволял себе брать взятки. Уважал темных волынян, особенно тех, что с полесья. Майдановцев щемил не по собственной воле, его заставлял парака. Ребята простите Мишу и поймите. Не виноватый он!!!!!!
Відповісти
Взятки не брал? Я смеюсь вам в лицо!
Відповісти
Руденка может так защищать только Руденко или то шобло которое он поставил. Миша отстань от милиции ты уже свое заработал все отделение участковых за 20 лет столько не сколотит. Продай часы и живы спокойно лет 30 на зарплату обычного милиционера.
Відповісти
Такси, встановлював за кожне кримінальне провадження про це всі знають!Вихвалявся що приїхав а Волинь за генеральськими пагонами. Не будьте байдужі, приходьте на суд, таким хапугам не місце в органах внутрішніх справ.
Відповісти
Всі знають, це з опери "народ хоче", "русских войск там нет", "майдан думає".
Відповісти
Руденко фахівець своєї професії, а такі, як Богдан Климчук ніколи в житті пальцем у палець не вдарили((( вчитись не хотіли, працювати відповідно теж "не вдалося"....але язиками своїми брудними плескати спеціалісти.....фу!!! Тошнить вже від них!!!! Чому такі розумні патріоти і у воєнкомат добровільно не йдуть???
Відповісти
По твоей логике и Путин и Гитлер тоже класные фахивци, а Ганибал Лектор так вообще от Бога доктор!!!
Відповісти
Та в міліції всі начальникі з айфонами 7!!! Перевірте!!
Відповісти
я не проти люстрації
але її, як і будь-яку іншу відповідальну справу, мають проводити професіонали, а не ш....-....бло, яке всплило з дна під час шторму.
Руденко - фахівець, і у такий важкий для нас час нехтувати цінними людьми - теж злочин.
дав Климчук йому хабар чи може за руку привезти кого, хто це робив - будь-ласка, хай виконає свій громадянський обов'язок і виставить це на загал, а закидати заїздженими фразами з-за рогу... фу.
Відповісти
А що вже роботи знайти не може? Охоронцем в супермаркет думаю візьмуть
Відповісти
Хто тобі сказав, що він не може знайти роботи? Поки він "?втратив?" службу, а за розум і освідченість ще платять гроші на викладацькій ниві.
Відповісти
Що таке айфон 7?
Відповісти
Ціна близько 16000тис.грн. а з їхньою зарплатою ...., а прості мі... бумагу ходять клянчять!!!
Відповісти
А ще йому мамка ні з того ні з сього машину за кілька мільйонів підігнала ...! Хотіла лише, щоби її синко мав на чому на роботу свою важку та небезпечну міг сі дістатися ...! А виявляється, що таким чином лише його підставила перед Волинською громадою злою! Але Мишко, її синко люблячий! Він сі на мамку свою за таку підставу ображатися не буде, а тим більше сі до суду звертися до неї за такий невчасний подарунок!
Відповісти

А ще мені дуже сильно цікаво про те, чи всі наші волинські прокурорські теж в долі з Мишком, та його мамкою? Бо інакше зовсім незрозуміло, чому наш славетний Мишко, ще до цього часу не гріє своїм "працьовитим" організмом дуже холодні нари волинського СІЗО ….? Але це запитання вже до волинських прокурорських … Чи у них теж, поки що немає на це часу, бо вони "бідаки" вимушені нашвидкоруч своє, непосильною працею нажите рухоме та нерухоме майно, по сімейним деклараціям рохпихнути! А нажили стільки, що родаків не вистачає! Певно ще й Мищкові нашому заздрять, бо у нього все на мамку помістилось!
Відповісти
Если бы мир не думал только о своей индивидуальной заднице, а проявлял заботу о своих ближних, то мы были бы уже в Раю Земном, а так предлагаю почитать следующее:
Maxim Goryunov
ангела меркель и франсуа олладн, как только за ними закрыли дверь и они остались вдвоём в комнате с владимиром путиным,
отбежали к восточной стене, достали из карманов мел,
подаренный порошенко, и начертили вокруг себя круг.
путин, не видя их, летал верхом на стуле под потолком, страшно выл,
кричал по-немецки с сильным гэдээровским акцентом
- ангела, ангела! камм цу мир, шайсе!
когда его стул ударился о святую ограду и рассыпался в щепки
он пришёл в ярость, схватил стол и принялся молотить им о стену.
ангела, дрожа от страха, вынула из кармана
личный молитвенник петра могилы,
тоже подарок порошенко на случай визита в москву.
чин изгнания бесов с первых слов отбросил путина к западной стене.
франсуа, забыв о своих симпатиях к учению карла маркса,
размашисто крестился, сложив персты по-православному.
путин, пылая красными очами, ритуальным ножом начертил на полу пентаграмму и прорычал неестественно низким голосом
- ко мне, упыри! ко мне, вурдалаки!
из щелей в комнату полезли черти и сотрудники московской патриархии числом около шестисот шестидесяти шести.
запахло козлиными испражнениями и серой.
- где они? ищите их? пробейте стену!
черти, попы, дьякона и пономари, толкаясь,
безуспешно ходили туда сюда, вытянув вперёд руки.
- мы не видим их, повелитель! мерзкий хохлацкий мел скрывает!
- тогда приведите мне гундяя!
- гундяя! гундяя! - черти, попы, дьякона и пономари, задрав рясы,
от радости плясали дикий танец и ржали, словно ополоумевшие звери.
два рослых беса в золотых иподьячьих облачениях ввели патриарха.
- ты видишь их, чернейший?
патриарх прищурился, в зрачках разгорелось геенское пламя.
медленно обвёл комнату взглядом.
- не вижу, но чую. они у восточной стороны.
франсуа посмотрел на ангелу
- пора?
- давай. мольфар нечай именно об этом моменте и говорил.
олланд достаёт из-за пазухи белого галльского петуха и швыряет его в толпу, шепча алхимическое заклинание на латыни.
птица подлетела к патриарху и клюнула его в лоб. патриарх упал замертво. ужас исказил лица чертей и сотрудников патриархии.
- утренняя птица, утренняя птица! спасайся кто может! - нечисть полезла обратно в щели, дерясь и кусая друг друга.
через мгновение комната опустела.
остались, ангела, франсуа и владимир, забившийся в угол.
- франсуа, ты крещенскую воду не забыл? доставай.
Відповісти
кацапський троль, ти не в тємє.
Відповісти