Водій, що збив члена Правого сектору в Луцьку, був п'яний - наркологічний висновок

Водій, що збив члена Правого сектору в Луцьку, був п'яний - наркологічний висновок
Водій, який збив представника Добровольчого українського корпусу (ДУКу) Правого Сектору в Луцьку 25 лютого, був п'яний.

Це зафіксовано у висновку Волинського обласного накрологічного диспансера.

Там ідеться про те, що громадянин Віталій Соколовський "перебуває у стані алкогольного сп'яніння".

Ситуацію трагічної аварії в Луцьку прокоментував нардеп Ігор Лапін. Він вважає, що водій має відповідати за законом.

«Один із учасників «Самооборони» вночі скоїв ДТП, загинула людина. Мені позвонили о 5 годині ранку. Якщо людина винувата, то повинна відповідати по закону. В мене відповідь одна, якщо був випивший, то ніхто насильно за шию не заливав. Наскільки мені відомо, то є заключення, що людина була в нетверезому стані», - зазначив Лапін.

Він додав, що "перед законом всі рівні і не має різниці, які заслуги колись були".

Нагадаємо, У ДТП на місці аварії загинув представник Добровольчого українського корпусу (ДУКу) Правого Сектору 47-річний Юрій Федчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Отак воював-воював - Бог вберіг від ворожих куль, а тут якийсь довбо.об п'яний з самооборони, який вирішив що йому все можна, відправив на той світ.
Відповісти
шей підмогу визвав
Відповісти
разогнать их всех толку от них ни какого
Відповісти
Якщо Ви так кажете, значить ніколи не мали з ними справ і судити їх діядьність об’єктивно не можете. Мені не раз доводилось співпрацювати в тому числі і з "Самообороною" також. Зробив для себе висновок доки в країні ще є загроза зовнішньої агресії такі організації необхідні! Інша річ, що організації потребують реорганізацій та чисток від "паршивих овець"...
Відповісти
"Паршиві вівці" були скрізь і завжди.
Потрібно позбуватися їх.
Тому, що одна " вівця" може звести нанівець роки роботи багатьох людей.
І через діяння однієї людини, зникає довіра до інших, під осуд потрапляють всі.
Потрібно щось змінити!
Відповісти
Та яка різниця хто вони такі, факт є факт померла людина!
Відповісти
А що є інші варіанти? А то "Ситуацію трагічної аварії в Луцьку прокоментував нардеп Ігор Лапін. Він вважає, що водій має відповідати за законом." А якби пс завалив самооборонця, то відповідав би на 50%
Відповісти
8 років.
Відповісти
Випадок, як із дурного сценарію.
Це ж треба було , щоб якесь п'яне ...(цензура) вбило та почало горланити , що він , бачте, з певної організації.
А давайте постворюємо багато маленьких організацій, будемо робити, що душа забажає, порушувати всі закони, які можна, а потім казати:" а ти знаєш хто я і де я"
Покарати його по всій строгості закону.
Не можна дозволити, щоб все сходило з рук
Відповісти
Дуже гарно. Як так, що ніколи жодного прізвища винуватця не шукаєшся, а тут зразу злили все. Наступного разу не забувайте вказувати прізвища усіх про кого пишете -і посадовців, і крутеликів
Відповісти
Нащо ви його особисті дані публікуєте? Ніяк сенсаціями не наїстеся? Я розумію, що він скоїв страшний злочин, але хай би міліція з ним розбиралась. Ще пристрелять до холєри. Ви скажете,мовляв, так і треба. Але хай суд його судить, а потім - Бог. Зараз люди на емоціях, можуть самосудити, а потім картати себе за поспіх усе життя.
Відповісти
різниця хто він такий? Сів випивший за кермо - злочинець,
відповідальність має бути для всіх одна - чи ні?
Відповісти
Марина незнаэш не говори ок
Відповісти
ГРОМАДСЬКІСТЬ ДУЖЕ БАГАТО НА СЕБЕ БЕРЕ,ЗЕМЛІ ПІД НОГАМИ НЕ ЧУЮТЬ.
Відповісти
при такій ситуаціі має бути поставлений знак трикутника коли вони чіпляли машину і ще куча різних моментів які повині вони були зробити для початку буксировання! так можливо і небулоб аварії
Відповісти
Ага і ще забули добавити що особи ходили по проїзжій частині...і що буксирувати в нічний час авто заборонено...про це ніхто не згадав бо вони Люстратори!!!там дорога широка але чомусь поїхав вінв машину а не посередині дороги чи по зустрічній смузі....не все так чисто як тут роздувають!!!!Ядумаю з часом випливуть підводні камені і відповідатимуть усі!!!!!!
Відповісти
А інтересно, чому у іншихучасників ДТП не брали аналіз на алкоголь?????
Відповісти
Тому, що вони при ВЛАДІ, і лякають усіх люстрацією і шинами!!!!!!
Відповісти