Луцького комуніста схопили в центрі міста. ВІДЕО

Луцького комуніста схопили в центрі міста. ВІДЕО
Активісти здали до СБУ другого секретаря Волинського обкому Компартії Олександра Кононовича, якого звинувачують у підтримці сепаратистів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Спочатку в Інтернеті з’явилося відео, де один із лідерів комсомолу Михайло Кононович заявив про викрадення свого рідного брата – другого секретаря Волинського обкому КПУ Олександра. Мовляв, чоловіка схопили просто в центрі міста.

Однак, згодом у Facebook депутат Луцької міськради Павло Данильчук повідомив, що Кононовича здали в СБУ.

«Деталі згодом», – написав він.

Наразі в УСБУ Волині інформацію не коментують. Із власних джерел IA ZIK стало відомо, що найближчим часом комуніста мають відпустити.

Свою чергою, Павло Данильчук у соцмережі закликає людей іди до будівлі СБУ.

«Хто може, підтягуйтесь до обласного управління СБУ. Мудака відпускають», - йдеться у повідомленні.

Нагадаймо, СБУ розпочала досудове розслідування за сепаратизм щодо комуністів Олександра і Михайла Кононовича.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Комуняку на гіляку!!!

Відповісти
гарні рими:
комуніста - в центрі міста
комуняку - на гілляку
читав би і читав
Відповісти
кожному - своє.
Відповісти
http://www.politnavigator.net/v-lucke-zhurnalistka-gromadskogo-tb-napisala-donos-v-sbu-s-desyatkami-grammaticheskikh-oshibok-video.html
Відповісти
Данильчуку нє хрєн робити?
Відповісти
І хто ж їх такими повноваженнями наділив? Є кримінальне провадження, а правосєкі бєзпрєдєльнічають
Відповісти
тепер для данильчуків. Та це не вічно...
Відповісти
а данильчука в тюрму
Відповісти
Кононович звичайно падлюка, але Данильчуку зі своєю активністю пора в зону АТО тільки не так як в минулому році на березі моря імітувати навчання і викладати селфі в соцмережі, а реально пороху понюхати....
Відповісти
І правильно зробили, що притащили в СБУ, бо влада сама не поворушиться. А ті хто критикують Данильчука - скажіть, чи ви щось доброго зробили для суспільства. чи може ви пишете з фронта? чи може поїхали туди хоча б просто там побути? і - комуняку на гіляку! позор для Волині.
Відповісти
Я пишу з фронту, Приїду Данильчуку відіб'ю бошку.
Відповісти
із дупи собачої ти пишеш
Відповісти
кононовичів-шо буцигарні на 15 років!
Відповісти
бандерівця й комуняку, душогуба й злодіяку в одну яму посадити...
Відповісти
душогубів на ножі
Відповісти
і данильчуків з менами даунами посадять. Не поспішайте.
Відповісти
Що за подвійні стандарти? В цивілізованому так не роблять... чи може нашим революціонерам цивілізована Україна не потрібна?
Відповісти
у нас все - від Сяну - до Дону!
Відповісти
Відпускати цю пад.юку не потрібно, за свої сепарські дії воно має відповісти
Відповісти
Ого! В тебе повний ссср головного мозку
Відповісти
Яке право мають викрадати людину в центрі міста? Повинні викликати міліцію і здати, Данильчука за грати.
Відповісти
Сказать по правде, таких ублюдков, как братцы, надо было бы просто привселюдно повесить... Но лишь по решению суда. Суд Линча не катит:-)
Відповісти
Та у бібліотеці він - як Лєнін! Крупська думала що Лєніна пахітіла Іннеса Арманд, Арманд думала що його как всєгда пахітіл Зіновьєв, Зіновьєв думав, що він десь знову з Троцьким гульнув, а Ілліч тим часом в бібіотеці. Ось так любі комсомольці!
Відповісти
..мудак це данильчук....ото ровенський прижився у Луцьку....але життя йде по кругу..і ще ця гнида своє отримає...
Відповісти
Боже бережи червоних козаків, не дай пропасти!
Відповісти