Скандальний путінський канал розповів про луцьких танцюристок

Скандальний путінський канал розповів про луцьких танцюристок
Сайт пропагандистського російського телеканалу "Звезда" 17 квітня розмістив повідомлення про те, як "жительницы Луцка в купальниках, выполненных в цветах национального флага Украины, станцевали вблизи известных исторических мест древнейшего города Западной Украины".

Про це інформує Таблоїд Волині.

Йдеться про відео, зняте учасницями луцького танцювального колективу Diva Dance Family на початку березня.

"Большинство зрителей, видевших ролик, возмущены: выступление выглядит как издевательство над историей Незалежной", - йдеться у повідомленні телеканалу "Звезда".

При цьому автори уточняють, що цей танець на території Росії называють "попотряс".

Російський телеканал "Звезда" належить до 15-ти російських телеканалів, трансляція яких заборонена в Україні відповідним рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Влітку 2014 року співробітників каналу «Звезда» кореспондента Євгена Давидова і звукорежисера Микиту Конашенкова затримали у Дніпропетровську. Російський канал Russia Today при цьому повідомив, що «Правий сектор» нібито вимагає за звільнення журналістів 200 тисяч доларів. Журналістів тоді видворили за межі країни і на три роки заборонили в'їзд в Україну. Жодного викупу ніхто нікому не платив, це підтвердила і російська сторона.

12 червня телеканал «Звезда» повідомив про бомбардування української авіацією Семенівки на околиці м.Слов'янська (Донецька обл.) фосфорними бомбами. Сюжет був проілюстрований відеозаписом, зробленим в Іраку в 2004 році.

Як повідомляла «Телекритика», Євген Давидов під час допиту в СБУзізнався, що він в ефірі свого каналу повідомив про фосфорні бомби у м.Славянську (Донецька обл.), хоча на місці він не був і таких бомб не бачив.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну ці хоть школу закінчили на відміну від бджілок)
Відповісти
ти впевнений що вони ВСІ її закінчили??
Відповісти
справа в тому шо не закінчили всі школу))
Відповісти
тупі курки тепер "зірки" і де вас таких тупих тільки беруть?
Відповісти
А вот в наше врем’я так гузицями нихто не трас.Полька,краков’як ото танцульки,а то якаясь срамота,тьху холєра би вас побрала.
Відповісти
Це тверкінг, старпьор.
Це - стиль. Це ТАНЕЦЬ, а не срамота.
Відповісти
...і ковбаса була по руб-двадцять
Відповісти
Шось ти того,склірозом мусить то страдаєш.Кубаса була по 2,20крб.
Відповісти
Красиві дівчатка, дуже красиві попи.
Відповісти
я напевно сліпий, де ти бач гарних дівчат і гарні попи?????
Відповісти
мабуть ти таки сліпий;)
Відповісти
діду,та тобі після 80 всі дівки файні стали,а я ще пам"ятаю,як замолоду ти б на них і не глянув.Та ти крім мене тільки на Параску облизувався,всі інші були мізинця твого не варті
Відповісти
.....навіть нема слів...мабуть треба їх на передову...перед сепарами потрясти дупами...а взагалі, такий целюліт не варто на людях показувати...девчонки, мерщій у спасалон......
Відповісти
Хоч раз правдиві новини висвітлили)
Відповісти
А Вы регулярно это канал смотрите?
Відповісти
Немає тут целюліту. Тут все натуральне, як має бути. Красуні, з розуму можуть будь-якого чоловіка звести.
Відповісти
Ну,я тож так мислю. ящик пива і я від них бєз ума.А може ящика й мало буде...
Відповісти
А что тут скажешь? И аргументов нет.
Реально дуры, страшные как смерть и целлюлит волнами ходит.
Еще и ума хватило флаг своей страны в такое время на опу натянуть.
Браво! Зал рукоплещит стоя!
Відповісти
А мені сподобалось :)
Відповісти
ну прапор на дупі.... шось не вельми патріотично...
і я от не хотів би, щоб дівчина моя отак перед всіма трусила
Відповісти
одна з них навчається в 11 класі , та що з права
Відповісти
Шо йо...нутий?
Відповісти
До чого тут купальники в національних кольорах?! А *танець* ну дуууже на *любітеля*!!!!!!!
Відповісти
Все правильно Звєзда показав - прапор на дупі, на фоні замку. І целюліту хватає :)
Відповісти
Це в черговий раз доводить що скризь е ризни люди з ризними поглядами на життя В такому ризноманитти и полягае божественний задум А нашим "патриотам" що килька днив смакували танець росийських бджилок показуе що перш ниж смиятись з когось подивись на себе Думаю и ти и инши дивчата мали право так самовиразитись це ихне бачення а то наши майдановськи патриоти що так цураються "савдепу" на дили виявляються самими агресивними його послидовниками що всих хочуть загнати у придумани ними рамки повединки висловлювань мислення
Відповісти
тупорилі курки.. невже бракує розуму дотнути, що вони огидні..)))
Відповісти
Кончєних скрізь хватає
Відповісти
вульгарщіна...
Відповісти
http://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D0%B4_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8_%28%D0%9A%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%29
Відповісти
Жах! Невже лучанки докотилися до таких танцiв!! Зустрiчають по одязi)), а проводять по...
У варiантi дiвчат не маэ рiзницi)))))
Відповісти
З одним згідний.. що на на дупи прапори державні могли одягти лише безмозглі кури. Особливо в цей час.
Відповісти
Боже,оце ж позорище!До чого докотилися дівчата!А прапор України на дупі це занадто!
Відповісти