На Волині жорстоке вбивство. Співмешканець закатував матір трьох дітей

На Волині жорстоке вбивство. Співмешканець закатував матір трьох дітей
У селі Чорниж Маневицкого району чоловік жорстоко убив співмешканку, матір трьох дітей.

Кривавий злочин убивця скоїв у ніч з 18-го на 19-те липня. Як стверджують очевидці, кров була по цілому подвір'ї. Жителі села вважають, що негідник катував жертву. Тіло було дуже понівечене. Також за словами односельчан, перед вбивством він її зґвалтував і голою витяг на вулицю. Жінці було 22 роки.

Убивця прожив з нею два роки. Найменшій дитині не виповнилося навіть місяця.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
мона у эвропу...
Відповісти
Це! мабуть твій брат по крові(До чого тут коментарі);(
Відповісти
його в тюрму спіймали?
Відповісти
Твій точно ні дочого(тиць пиздиць)
Відповісти
просто поцікавився
не знаєш -не відповідай, умнік
Відповісти
Люди!
Та побійтеся Бога!
Таке сталося, а ви тут коментарями сипите.
Відповісти
Бога нет !!!
Відповісти
Нєнє то бозя так захотів. На все ж воля бозі.
Відповісти
Горілка забирає не тільки розум в людей але й рідних(((
Відповісти
Сам признався що робив, а те що горілка то точно, знаю цього чоловіка і сім"я ця на обліку стояла.
Відповісти
Кажуть що потім він хотів її тіло хотів закопати...
Відповісти
він хотів щоб її машина переїхала,і мертву витягнув на дорогу, і пішов собі спати.а потім прийшов і затягнув її за хату накрив і пішов.
Відповісти
Його навіть людиною страшро назвати. Їй лише 21 рік, а вона прийняла муки , лишила троє ангеляток на муку вжитті без мами . Катувати його довго ,щоб помирав так ,як вона.І потім викинути собакам щоб доїли. Але в наш час влада часто закриває очі на катів , вони через місяць вийдуть і будуть далі вбивати і катувати своїх дружин . І говорять , що вона випивала . Жити з ттаким катом , що постійно п'є ,водить алкашів у хату ,б'є при кожній п'янці .Кожна може пити у такій ситуації . А коли їй було пити .Заміж вийшла у 17 років , народила за 4 роки троє діток ,Господарство тримала велике .Кругом встигала. Маму втратила рано .Підтримата не було кому ,боялася ката .А сьгодні її у всьому можна обвиняти ,що невістка погана ,і дружина погана , а він - просто золото , про все для сім'ї .
Люди- бійтеся його, судіть всім селом ката такого. Він - ДИЯВОЛ!
Відповісти
А хтось спитав за що бив? За постійні п'янки з такими самими подругами. Заміж у 17,і вже з дитиною то хочете сказати, що це так нормально
Всі знають яка була вона і який він. Якось жили разом ці роки, як так погано було, то чого ж вона не покинула його, чого не втікала треба було чортові дати як била раніше, та видно цього разу сили підвели.
Відповісти