Новий губернатор Луганщини планує захопити російський Ростов

Новий губернатор Луганщини планує захопити російський Ростов
Новопризначений губернатор Луганської області Георгій Тука запропонував жителям області після перемоги над проросійськими бойовиками подумати про захоплення міста Росії Ростова-на-Дону.

Про це повідомляють «Подробности».

«Спочатку ми знищимо цю заразу, а потім, разом з вами, будемо думати: чи потрібен нам Ростов і що з ним робити», – сказав Тука 24 липня в Лисичанську на пам’ятному заході на честь річниці визволення міста від бойовиків.

Губернатор також пообіцяв, що ситуація, яка мала місце минулого року, не повториться.

«Мене страшенно розлючують ті діячі, які рік тому наші синьо-жовті прапори кидали на землю і змушували мирних людей по них топтатися. Сьогодні ці злочинці розгулюють по наших містах, але я вам обіцяю: цього не буде», – сказав він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
оце у Порошенка кадри!
Відповісти
саме такі зараз і треба, та, на жаль, насоящіх буйних мало, а дурних багато, можна піти й на Ростов з гаслом зажрались с...ки, а ми здєсь голодаєм.
Відповісти
Україна встала з колін.Слава Україні!!!
Відповісти
Ещё один неадекватный тип. Больной, что с него взять!
Відповісти
Треба не тільки ростов,а й Кубань повернути на історичну батьківщину!
Відповісти
Кишка тонка.
Відповісти
П***** не мішки з цементом від землі відривати.
Тука ще той боєць невидимого фронту.
До того ж всі вже втомлені від бойових дій. Цивілізована людина, яка живе у 21 сторіччі буде бажати миру.
Відповісти
А саме противне в цьому те, що через таких от ораторів-"воїнів" везуть на забій потім інших. Людей які далекі від мистетцтва війни. І вони покладуть найдорожче, що в них є. А воно й далі буде п****ти з високої трибуни.
Відповісти
Каждый народ достоин того правителя которого имеет.
Відповісти
ну ви ж точно достойні путлєра, правда))
Відповісти
Искренне уважаю ВВП. Это лидер. Поднял страну с колен. Россию боятся-значит уважают. В этом мире слабых не уважают. Ими пользуются.
Відповісти
разве "боятся психа" и "уважать мецената" одинаковые вещи ? вы что-то путаете ;)
Відповісти
О меценатстве никто и не говорит. За "уши" притянули реплику.
Відповісти
То їдь у кремль та молися на свого ввп) якого ти тут сидиш? Чи добре їсти українську бульбу з салом? Не стає поперек горла? Чи тобі ввп посилкі з кошерною квцапською їжею присилає, що ти його так облизуєш?)))
Відповісти
Я в Крыму. Проверь IP. Читаю запукровские сайты для развлекухи. Смешные вы.
Відповісти
Дурен думкой багатіє
Відповісти
"...и на Тихом океане свой закончили поход" была такая песня красноармейцев.
Відповісти
Дуже прикро що в нас стільки легко говорячи неадекватів,які абсолютно не думають про те що говорять "чув дзвін та не знаю де він",шкода що більшість населення веднться на медійні маніпуляціі,люди думайте!
Відповісти
"Бала"-по татарски -ребёнок. Детский лепет короче.
Відповісти
Вже один "парад перемоги" у Севастополі влаштовував
Відповісти
розбирись з початку із справами, які розглядає "Международный арбитражный суд", перш ніж писати свою дурню, тролю кацапський))
цей суд розглядає виключно комерційні спори і не може виносити рішення про "принадлежность Крыма к территории Российской Федерации".

Відповісти
Шановний, зверніть увагу на початок поста-це "copypast" з газети "Дзеркало тижня", і їдеться саме про господарськи претензії Українських бізнес структур до Россії.
Відповісти
Шановний, зверніть увагу на активне намагання кацапського троля будь яку інформацію викрутити на свій лад, навіть під час "copypast" з газети "Дзеркало тижня".
Якщо газета друкує дурницю, то не треба робити з цього вселенську правду.
Відповісти
Під "вселенськой правдой" Ви мабуть маєте на увазі форум"ВП"? Респект редакції. Палки шанувальники-читачи-дописувачи. Тільки сам пост чомусь "грохнули"-від гріха подалі, раптом правосєки в двері грюкнут.А?-страаашно.
Відповісти