Герой Майдану розповів про свій досвід на посаді сільського голови

Герой Майдану розповів про свій досвід на посаді сільського голови
Олександр Гуч («друг Пегас») у коментарі ВолиньPOST розповів про свої перші дні на посаді сільського голови Дерно.

Нагадаємо, що 26-го жовтня героя Майдану обрали сільським головою у Дерно Ківерцівського району.

Гуч розповів, що вважає, що його підтримали виборці через хорошу славу. Зазначимо, що Олоександр був важко поранений під час подій на Майдані, на ноги його поставили в Ізраїлі.

«Люди також пам’ятають мої дії під час Євромайдану, та й розуміють, що при владі потрібно ставити молодих людей», - сказав він.

Стосовно свого першого робочого дня на новій посаді, то Олександр Гуч повідомив, що йому довелось стикнутись з паперовою роботою.

«Вже в перший день прийшов в раду, нас привітали, побажали хорошої праці, а потім я приступив до роботи. В перший день сидів за документами та ставив підписи. Бачу, що попереду багато роботи, багато проблем потрібно вирішувати», - розповів він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що особисто Ви зробили для того, щоб в країні стало краще жити? Написали коментар!? Критикувати завжди всі готові! І всі хочуть змін... А коли справа доходить до конкретних вчинків - всі ховають голову в пісок!
Відповісти
А що Ви зробили??? Кого привели до влади? Купку жидів і малолітніх голів сільрад???що вас критикувати і так все зрозуміло...намалюйте табличку ...два стовпчики і напишіть, як було до майдану і як стало після нього ....і все стане на свої місця...(((
Відповісти
цей, як ви кажете, "малолітній" голова сільради страшний вам тим, що його ніколи не завербує ординське фсб і Батьківщину він не продасть, на відміну від усієї вигнаної влади.
тому вам очі коле.
Відповісти
Не розумію...і в чому він герой???...в тому, що пораненим був??? Герой - це якби він дітей спас з під льоду чи з під вогню і т.д., а то вчитись не хотіло, ходило штани протирало, поперло на майдан бо немало більше чим зайнятись, отримало кулю, вижило і стало героєм...вибачте, може дуже цинічно звучить але у більшості випадків там саме такі герої
Відповісти
А в чому було порушення правил у коментарі Йода??? Чому видалили???
Відповісти
це просто модератор(и) живуть в паралельній реальності десь на планеті під назвою Roshen і думають що у них все добре та гарно. Попридумували собі якихось героїв....
Відповісти
Цілком з Вами згідний, вскаламутили воду все гівно з дна піднялось і ніхто не хоче бачити, що наламали дров.
Відповісти
отож то й воно
Відповісти
пламєний прівєт работнікам ольгіно!
нова методичка говорить, що треба постити посил, ніби до майдану було добре, а зараз пагано, бо винен майдан.
це ви ваті своїй розказуйте.
Крим анексував майдан? стрелкова і банду привів майдан? і на донбас озброєні расєйським воєнторгом прийшли "опупєнци" - теж з майдану?
всі розуміють, що пукін створює проблеми Україні, щоб ви підкріплювати свої посили. але правда переможе!
Відповісти
тут же не всі з ольгіно... Янукович - г@ндон, але ви згадайте з чого все почалось? Що не підписав угоду про асоціацію...так вона і досі не підписана, і ні в яку Европу нас не беруть, навіть в найближчій перспективі. То хай би той янукович добув на своїй посаді тих пару років, але не було б війни... чи я щось не так розумію? Нічого ж не змінилось, тільки гірше стало
Відповісти
тому нас і не беруть, бо в нас ідуть військові дії. це було головним завданням путіна - створити заморожений конфлікт, як наслідок суттєве ускладнення євроінтеграції, Україна опинилась в зоні інвестиційних ризиків, втратила привабливість і як наслідок, падіння економіки. тому і стало гірше.



Відповісти
Ви говорите, прям як Порошенко з телевізора )) Вірите в те що кажете? Я казав зовсім про інше... Ну не підписав янукович ту угоду, фіг з ним, почекали б два роки - обрали нового президента який би і підписав цю угоду, хіба не так? А так - угоди нема, країна втягнута у війну, зате - позбавились тирана... да кому той овоч взагалі мішав? жив собі в страусятнику своєму, нікого не чіпав...
Відповісти
А де Ви особисто в Європі були?і що знаєте?
Відповісти
Для чого нам той Євросоюз??? Вчепилися за нього, вигадали собі ідею...що там хорошого? Чому не будувати свою країну, не залежну не від волі Кремля так і від волі Брюселю чи Вашингтону???
Відповісти
тварина в тебе сода в голові!
Відповісти
Хлопче, про свій досвід на посаді голови відзвітуєшся за перше півріччя, це буде значно цікавіше.
Більше ніж впевнений сказати, щось суттєве не вдасться)
Відповісти
А хоч якусь освіту має? В школу трохи ходив, чи майдан дав освіту? А якби не майдан, то що, в бабусі корівчину пас би? Повернулися лихі 90-ті: виберемо начальником Івана, бо він "хароший" хлопець. Де б собі таку "спеціальність" придбати?
Відповісти
Їдь добровольцем в АТО, там таке роздають безвоздмездно.
Відповісти
Як я зрозумів, основна чеснота цього новоспеченого "керовніка"- участь у майдані? А що він ще вміє?
Відповісти
"В перший день сидів за документами та ставив підписи" ))
а Ви думаєте ставити підписи це не спеціальність?
Відповісти
Мабуть, так :-)!
Відповісти
Не знаю, як вчився Сашко, але здогадуюсь, як вчилися Ви.(з-під льоду, не мало,звучить, але і т.д.)А Сашко герой хоча б тому, що не побоявся. Молодчина!
Відповісти
молодець! Сідай! 5!
Відповісти
Сашко не святі горшки ліплять головне не соромся питати досвідчених керівників і простих дюдей аналізуй своі помилки і роби висновки всі так вчились і повір якщо хочеш бути хорошии керівником то необхідно все життя вчитись в тебе все попереду успіхів тобі
Відповісти
а на них ще й печатку - все, герой!
Відповісти
Коментарі вражають, люди, не знаючи хлопця, цькують його за те, що він молодий і був поранений. Ви б краще задумались чому його односельчани, які знають його набагато краще за вас, обрали головою села, мабуть не за те що він був поранений. Люди дружіть з головою! А висновки робіть не до, а після.
Відповісти
знаю Сашка Гуча особисто. Селу дійсно повезло з таким Головою. Вражають коментарі.. Не знаючи людину, її досягнень, освіти, клеймити за те що ще й на Майдані був!!(( Соромно і огидно. Гуч - вперед! і не звертай увагу на ці коменти людишек((
Відповісти
Час покаже...Тільки не думаю,що патріотизм переможе реальність...
Відповісти
І ПАРАШенко був на майдані. Він також герой?!
Відповісти
Так тримати, Пегасе! Покажемо всім з якого ми тіста. А всякі йоду хай уйодують. Бо зеленькою ригати будуть ;)
Відповісти
Вже ми маємо нардепів Гаврилюків, Поросюків,Семенів і інших безграмотних з майдану, які донищують Україну.До речі тоже хейрої.
Відповісти
от в тому і питання, чому вони у Раді, а люди які до майдану не мають ніякого відношення, повинні іти в АТО? Вони кашу заварили - хай тепер ідуть і виправляють...
Відповісти
Якщо будеш робити щось для села,то люди за тебе горло перегризуть, а якщо під себе,то будеш "під себе"люди змінились від того старого халуя Лисючка, не обісрись як він,а докажи що ти дійсно син свого села
Відповісти
Людській дурості немае меж! Знайшли ж голову! Що він вміе?горлопанити на майданах? Побачим що буде робити для села! Для себе точно працюватиме
Відповісти
гімно, так і будуть вибирати "хероїв майдауну", як правили кухарки в колхозах, так і далі будуть обиратися. Але винна безперечно буде влада
Відповісти
Хай хоч ремонт дороги в Дерно організує.
Відповісти