У Луцьку позмагалися юні гімнастки. ФОТО

Щороку напередодні Дня Святого Миколая львівський спортивний клуб «Багіра» проводить традиційний відкритий турнір з художньої гімнастики.

Цьогоріч турнір «Багіра - 2015» став ювілейним, оскільки відбувався вже двадцятий рік поспіль, - повідомляють на сайті міськради.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 230 гімнасток із 23 осередків художньої гімнастики України, а також гості з Польщі.

Змагання проводилися у 13 вікових категоріях для спортсменок від чотирьох до двадцяти одного року.

Команду міста на цих змаганнях представляли 6 юних грацій, вихованок тренерів-викладачів відділення художньої гімнастики КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради» Валентини Габідуліної та Оксани Заліщук.

Зважаючи на чисельність учасників і їх майстерність, луцькі спортсменки успішно виступили на цих змаганнях і вкотре були серед найсильніших. Ніка Ковальчук, 2008 року народження, зайняла друге місце у своїй віковій категорії, а Богдана Кротік, 2003 року народження, стала у підсумку третьою.

Абсолютною чемпіонкою турніру стала вихованка львівського спортивного клубу «Багіра», кандидат в майстри спорту України з художньої гімнастики львів’янка Оксана Сапунова.

Усі учасники змагань були нагороджені цінними подарунками, а переможці і призери – кубками та медалями.

Вітаємо юних луцьких грацій та їх тренерів з успішним виступом на престижних змаганнях і зичимо нових перемог.