Лучани вшанували пам'ять Степана Бандери. ФОТО

Лучани вшанували пам'ять Степана Бандери. ФОТО
У Луцьку кілька десятків активістів зібралися біля постаменту майбутнього пам’ятника Степану Бандері.

Про це пише «Волинське Агентство Розслідувань».

1 січня вони прийшли сюди, щоб вшанувати пам’ять лідера Організації Українських Націоналістів.

Традиційно перед учасниками заходу виступив керівник місцевого Братства ветеранів ОУН-УПА Василь Кушнір. Завершували захід виконанням Гімну України.

Фото з заходу опублікував у Facebook Василь Гут.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Від загсу треба перемістити постамент до Зосі , там якраз логічне завершення центральної вулиці буде , ато там пуста площа .... в кінці лесі українки
Відповісти
і накінець зробити памятник)
Відповісти
ось такий http://cs4.pikabu.ru/images/big_size_comm/2014-04_3/1397391972368.png
Відповісти
Не треба пошлостей. Ставити пам*ятник "концу"-тобто однієй чоловічей анатомічной подробиці не етично. Це інтимне питання.
Відповісти
І сміх і гріх. Поспівали біля "трампліна",а де там що про бандеру? Хоч табличку якусь впечіть.
Відповісти
Та ну нафіг пам'ятник біля ЗАГСу , приберіть десь в інше місце.
Відповісти
А один ще й "під козирьок" взяв, як ніби військовий. Сміх і гріх, б*я буду.
Відповісти
Не густо народу. А где молодежь?
Відповісти
Недобитки прийшли...
Відповісти
да масовий мітинг мабуть люблять Бандеру в Луцьку Я проти того щоб молодята лучани виходячи з РАГСУ бачили дупу Бандери краще розмістити наприклад композицію з Святим Валентином чи фонтан або взагалі лишити так як є А Бандеру його прихильники спокійно можуть розмістити у парку за РАГСОМ зробивши там гарну центральну алею лавочки клумби а не на готове місце вліпити чергового боввана не поцікавившись при цьому думкою жителів міста. Ще не всіх попередніх ідолів позбулись як фізично так і в свідомості а нам вже нового навязують.
Відповісти
Волиняки не люблять нікого в тому числі і себе х... поважають. Совок ! Бандері слава!
Відповісти
Хто такий Бандера і що особисто він зробив для України,щоб його пошановувати?Перш ніж вшановувати потрібно читати,(а читати про Бандеру зараз є що),набиратись МУДРОСТІ!,а не пантеличити народ,особливо молодь,яка до речі і не знає,хто такий Бандера.І це дуже добре.Цей "герой" заслужив на забуття.
Відповісти
Лікуйся... бо буде пізно!!!
Відповісти
А сам то вже пролікувався? Немає чого робити пам'ятнику цьому покидьку у нас в Луцьку, а тим паче - навпроти РАГСу. Немає чого молодятам свято псувати!!!!
Відповісти
Нік ти, падло, вибрав неправильний і таких як ти ніколи ніхто не згадає.
Відповісти
Це фото з минулого року!Будьте уважніші, коли посилаєтеся на публікації Василя Гута.
Відповісти
а в цьому році мабуть один гут і прийшов
Відповісти
Моя мудрість тебе довела до істерики.Я_ правий,бо пишу правду про "героя" Бандеру.А люди ч и т а ю т ь!І запам"ятовують.В майбутньому будуть виховувати молоде покоління без знань про Бандеру.А тобі однобокому і лікування не допоможе.
Відповісти
все зрозуміло - глухий кут, вимираючі динозаври...
Відповісти
я б не сказав ...... як ніколи актуально... відроджується
Відповісти
Кацапам незручно.
Відповісти
як там кацапам, а українцям ця особа по-барабану... Нехай скачуть галіцаї.
Відповісти
а ще краще, якщо керуватись твоїм мисленням, поставити білборд з надписом - "облиш надію, кожний, хто сюди приперся".
Відповісти
бетонний "трамплін" біля ЗАГСу в самий раз! Цуцики маюь де попісяти...
Відповісти
всім критикам Бандери до нього рака лізти . чоловік відав життя за Україну. а ви моськи чого варті крім дзявкання.
Відповісти
Идеадизували Бандеру. А вин насправди сам же и винищував украинцив, прикриваючись незрозумилими идеями. Скильки бандеривци винищили люду,своих же нищили. А тепер памятники им ставити?.не розумно
Відповісти
А це що питання,за яку Україну він життя віддав. І скільки життів його підручні забрали. Українських ні в чому невинних життів, зомбований чоловіче. Історію вчить. Мельниківців почитайте. Спогади членів ОУН в "екзилі".
Відповісти
не зі слів історії чув про Бандеру. а від людей зі свого села. і невинних людей він не нищив. а тих зрадників які відсилани наших братів в тюрми , забирали їжу і все майно. які плазували перед радянською комуною і продавали чесних людей хліборобів. а Степан воював за незалежність України. і якби всі переживали і відстоювали Україну як він , то не були б ми на гачку в росіі чи Європи, не було б зрадників презедентів , депутатів і т.д. хтось знає Бандеру з історії чи казок. а я знаю від людей які творили справжню історію.
Відповісти