Гунчика не звільнять, бо його робота безсумнівна, - кажуть в оточені голови Волинської ОДА

Гунчика не звільнять, бо його робота безсумнівна, - кажуть в оточені голови Волинської ОДА
За останні дні ЗМІ неодноразово повідомляли про звільнення з посади голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика.

Більше того, вже були названі претенденти на місце Гунчика. З власних джерел у ОДА "Конкуренту" вдалося дізнатися, що звільнення голови не відбудеться.

На думку оточення очільника області на це немає підстав, оскільки Гунчик заяви про звільнення не писав, а його робота не викликає сумнівів: Волинь має нормальні показники, а не котиться у прірву.
Як повідомляють власні джерела "Конкурента", створення ажіотажу навколо можливого звільнення Гунчика може бути вигідне особам, яким цікава переміна виконавчої влади в області або дестабілізація ситуації у обласній адміністрації.

Нагадаємо, 12 січня видання "Апостроф" повідомило про можливу відставку Володимира Гунчика.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Гунчик, ОДА
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Коментарі
волинянин

2016-01-13, 08:35:00
Якщо Порошенко прийме таке рішення, він дуже допоможе Волинському краю! (Відповісти)
волинянин

2016-01-13, 08:36:56
Сам мучиться на цій посаді і людей мучить! (Відповісти)
непередбачувані рішення

2016-01-13, 12:36:20
Преса Сьогодні 07:59 відповісти + 7 - 1 Гунчик - некомпетентна, вперта людина, чиряк на тлі волинської громади. Такі люди страшніші за бандитів. Проти бандита можна вибудувати захист, проти дурнів і впертих козлів - ні. Їх рішення непередбачені, тому небезпечні. Після нього одна руйнація. Погляньте на скорочення в ОДА і зробіть висновки! Погляньте на ставлення до АПК області - як ніби він для аграрної регіону не існує. Погляньте на його оточення в ОДА: дубняк, мишковець, кошарук, якась прибиральниця в помічниках, головачук з плоскою, як у форелі, головою. Волосся дибом встає! Гунчик схильний переоцінювати свої можливості, що ще більш небезпечне. Такі люди приймають невдалі рішення, нездатні усвідомити свої помилки внаслідок відсутності компетенції, що тягне за собою нові, ще більш руйнівні помилки. Нехай йде нах з Богом, а то будуть бити голову не тільки яйцями, а й кувалдою. (Відповісти)
Відповісти
Вище в "преси" перераховане його "оточення". Читайте уважніше і щастя вам буде.
Відповісти
Помойму старому пердуну давно пора на пенсію!!!
Відповісти
Автозавод довів він до зубожіння! Тепер взявся за Луцька
Відповісти
А Апостроф звідки таку інформацію взяв? З тих же волинських ЗМІ! :))) І пішло по колу...:))) А те що Україна у прірву летить і який курс долара кожен день і що МВФ грошей не дає... - це нікого не хвилює і писати про це забороняють!!!
Відповісти
Поверни УКСу вкраденний компютер !Перестань грати в тетріс на нарадах! Не прозивайся на підлеглих! Вчися говорити, а то вийде на трибуну 150 кг живої ваги, а белькоче як трьохрічна дитина. Щоб уникнути покарання - вже взавтра пиши заяву на звільнення, а то Гунчику скажу!
Відповісти
Ох ти , злий гномик . Перевтомився ? йди на заслужений відпочинок , бо пошлють .
Відповісти
комсомольський гунчик дуже чітко вилизуэє зад порошенку.
Відповісти