Кому з волинських політиків Ви найбільше довіряєте: результати опитування

Кому з волинських політиків Ви найбільше довіряєте: результати опитування
Днями журналісти інтернет-видання ВолиньPost запропонували читачам дати відповідь на запитання "Кому з волинських політиків Ви найбільше довіряєте?". І ось що ми дізнались...

Більшість відвідувачів нашого сайту обрали варіант "Нікому" - 45% (393 голоси), що не стало несподіванкою, зважаючи на ситуацію в країні, зокрема й на Волині.

А ось лідером серед запропонованих політиків став Ігор Палиця - за нього проголосували 17% (147 осіб) опитаних. Тож волиняни знову підтвердили свій вибір.

На другій сходинці опинився Степан Івахів - 13% (112). За ним - Ігор Гузь з результатом 12% (106). Так виглядає трійка лідерів.

З великим відривом наступне місце розділили Володимир Гунчик - 2% (20 голосів), Анатолій Вітів - 2% (19 опитаних) та Юлія Вусенко - 2% (21 людина).

1% отримали Ігор Лапін та Олег Кіндер (9 і 11 голосів відповідно).

Сергій Мартиняк опинився на останній сходинці - за нього проголосували 3 людини (0%).

Ще 5% (41 людина) опитаних обрали варіант "Інший політик".

Ось так виглядає рейтинг довіри волинян за версією ВолиньPost.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знущаєтесь?"Волиняни знову підтвердили свій вибір" - аж 17% !!!А те, що 83% відсотки йому не довіряють - то це нічого, дрібниці?!Ви там за кого нас маєте?
Відповісти
Ви, хоть перед тим, як щось написати, включіть сіру реччовину, і не пишіть дурниці! Математика там дуже проста!!!
Відповісти
Однозначно Палиця
Відповісти
Кому довіряти Івахіву чи Гудзю з Лапіном ? Палиця хоч щось для людей зробив !
Відповісти
Просто Івахів перед тим як пукнути не пише 100 статей на ВН і після того ще 200))))Він в свому окрузі допомагав допомагає і всі надіються і далі на допомогу..А піар і добрі справи немають нічого спільного....хоча за стадіон Палиці також дякую...Але тут не смішно з Палиці бо він хоч якісь справи робить і якусь підтримку має..смішно з Гузя та Лапіна(рівень підримки останього очевидний) але дезнайшли таких дурнів які ще довіряють Гузю!!??)))чи це опитали всіх його родичів та помічників))))
Відповісти
маєте рацію - Палиця, вже давно багато чого зробив для міста і області, просто не кричить - "бачите,я зробив..." Є надія, що зробить більше, і трохи наведе порядок.
Відповісти
)))Чи ви не читаєте ВН чи дурачком притворюєтесь))))Та саме Палиця рекламує себе не менше ніж його побратими бандити Корбан і Ко.
Відповісти
Питання, що він зробив? Майданчик за 10 тис.грн. у 25% дворів + мат. допомога 1 тис. грн. (не усім і в основному як знижка в аптеці)... і чекати 3 місяці... Ви вважаєте, що це хоч щось для людей зробив?:)
Відповісти
До Мартиняка взагалі довіри немає - не думає він про округ і жителів округу. Це, по великому рахунку, фарбований лис: у 2012 році регіонали йому допомагали стати нардепом, у 2014 році він вже наче переметнувся на іншу сторону... Немає у нього чіткої громадянської позиції, а є лиш позиція "мертві американські президенти"... Більше не обиремо.
Відповісти
Згодна з вами на всі 100.
Відповісти
Не пишіть брєд. Соцдослідження де взяло участь аж менше як 700 людей? за Палицю аж 147??? А за Лапіна аж 9???? з усієї Волині? Ви знущаєтесь?
Відповісти
Ось так і живемо з такими продажними " виборцями". Коли ж ми прозріємо? Коли в нас запрацюють мізки? Напевне ніколи..........
Відповісти
Тобі дурню пишу) щоб ти трішки був мудріший ) розумніший ти вже не будеш)
Відповісти
Краще бути мудрим .Бо ,іноді,розумний не завжди правий і ВИХОВАНИЙ,
Відповісти
ще й за Гузя хтось голосував...напевно, він сам ;)
Відповісти
Це Гузь зі своїми помічниками собі голосів понаставляв? :) Сміхолюдник :)
Відповісти
Там було "нікому з представлених не довіряю" найбільше. Але про цей процент чомусь мовчать??
Відповісти
хто такий Кіндер?
Відповісти
Але, ми ж і дурні................
Відповісти
допоки всі українці будуть думати і мірятись політиками хто скільки побудував, хто скільки на школу дав хто скільки гречки дав допоки буде в країні те що є. Політики повинні створювати умови , щоб нормально фунціонувала держава і все буде будуватись і вікна будуть в школах вставлятись і гречку не потрібно буде безкоштовно роздавати. А будувати своїми фірмами і відкати платити так ми ще довго на одному місці будем стояти.
Відповісти
жаль нема вже дядька Єремеєва...
Відповісти
Я зрощумів що ця статья заказна!! Так як видаляють коментарі))пащенко знову мутить))
Відповісти
а ти рахував його нормальним ?? звернись до мене на обстеження
Відповісти
замовляють статті, починають піаритись - значить скоро вибори. а коли вже дійсно почнуть працювати?
Відповісти
бредні сивої кобили...
Відповісти
Судячи з цього опитування,якщо тільки воно не оплачене,гірко від результату,волиняни так і не зрозуміли,що грошовиті "політики"-аж ніяк не політики,а бариги.
Відповісти