9 пішоходів оштрафували патрульні Луцька за дві години. ФОТО

9 пішоходів оштрафували патрульні Луцька за дві години. ФОТО
Протягом двох годин поліцейські винесли на лучан дев’ять постанов за ч.1 ст. 127 КУпАП - повідомляється на офіційній сторінці ФБ партульної поліції Луцька.

А це - непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються.

Працювали по цих постановах патрульні в районі Північного ринку і ТЦ «Глобус», де є достатня кількість пішохідних переходів.

Також патруль провів кілька десятків профілактичних бесід з пішоходами, які перебігали дорогу у невстановлених місцях.

Водії, побачивши, що штрафують пішоходів, зупинялись і дякували поліцейським за роботу.

Патрульна поліція Луцька закликає громадян бути обачними, переходити дорогу лише у визначених місцях, адже невиконання цих вимог може коштувати життя.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
молодці поліцейські ,а то ходять як телята де хочуть і як хочуть,та щей з калясками мамаши біжать прямо під колеса,щей кулаками до водіїв махають.
Відповісти
Давно пора було цим зайнятись!Ходять де і як попало і думають шо за все має лише водій відповідати,біля проміня на переходв давно вже треба поставити світлофор!Поліції +
Відповісти
Ну нарешті! Давно пора штрафувати пішоходів, що кидаються під колеса, не думаючи про своє життя і здоров'я! Хоч може штраф заставить задуматись бігти чи не бігти
Відповісти
Наші закони не предназначені щоб штрафувати пішоходів.
Відповісти
А ти ч.1 ст. 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення читав, щоб стверджувати таку єрунду?
Відповісти
Велике прохання до ВР України прийняти закон, згідно з яким, водії, що вчинили наїзд не на пішоходному переході звільнялись від покарання.
Відповісти
це наврят. Я б на таких полював.
Відповісти
Ого...Оце так показник справжньої "роботи і героїзму" поліцаїв...А із злочинністю хто буде боротись?Слабо?
Відповісти
Зі злочинами міліція займається, відділи кр,св!
Відповісти
А закон про нац поліцію читав...???!!!. Там обов'язки поліцейського прописано
Відповісти
А навіщо ви потрібні?
Відповісти
Виходь і борись меснику!!
Відповісти
Виховання поваги до закону - це своєрідна прививка від злочинності. Усе вірно. Починати потрібно з малого. Молодці!
Відповісти
И правильно.Если пешеход не понимает сам, что не он главный на дороге, то давно пора ему это объяснить.Не доходит через голову,пусть дойдет через кошелек.Вот тут цель оправдывает средства.
Відповісти
А як на рахунок стоянки таксистів під маг."Троянда" і паркування на велосипедній доріжці? Слабо? Де поліція, ау!!!
Відповісти
Сьогодні їхали з сім'єю від батьків дружини по Львівській. Доїжджаємо до перехрестя на Потебні. Дивлюся жіночка переходить дорогу по переходу, я був далеченько, тому не гальмував. Вона б пройшла, я б спокійно проїхав, відстань була нормальна. Але дивлюся, вона раптово зупиняється, піднімає куртку догори, наче як спідницю підтягувати почала, і тут бачу, що то вона дістає з під куртки телефона, відводить трохи від себе, вчитуючись, бо видно далекозорість, хто ж це її турбує на дорозі. Мені хотілося відкрити вікно і щось сказати, але з нами їхала моя мама, яка теж була здивована цим дійством не менше ніж ми всі. Отакі бувають пішоходи.
Відповісти
Для Яйценюка і Пороха бюджет карманний набивають!!!
Нехай мусора на себе спочатку дивляться!
Відповісти
Ах, які непокірні! Бігають вони у невстановлених для цього місцях!
Ви б спочатку зробили нормальну дорожну розмітку, з цього треба починати!
Відповісти
ви це хто? Поліція не повинна розмітку малювати.
Відповісти
Молодці. Давно пора. Шкода що чя показуха буде одиночною. Навряд це буде щодня.
Відповісти
Давно пора за пішоходів і велосепедистів які без катафотів і маячків під колеса попадають через свою необачність ще є гужовий транспорт теж без світовідбивачів ще і пяніможуть льотати по дорозі.Але в першу чергу треба дітей наших вчити з дитсадка як дорогу переходити як себе вести біля проізноі частини бути уважним бо може і пяний за кермом бути
Відповісти
Нарешті! Ще на проспекті Волі подивіться та біля податкової, бо вже набридли. Вийшли на зупинці з маршрутки і перебігають між двома регульованими пішохідними переходами!
Відповісти
А коли почнуть штрафувати тих, шо палять в громадських місцях?!! Пішоходи-порушники ризикують своїм життям, а ті шо курять на зупинках завдають шкоди іншим і порушують чужі права!!!
Відповісти
Супер. Давно пора!
Відповісти
Я давно цього чекав! треба учити,і ще треба щоб штрафували тих хто іде на пішоході і потелефону говорить, посторонам даже не дивиться.
Відповісти