Потап і Настя злякалися за своїх шанувальників

Потап і Настя злякалися за своїх шанувальників
Український дует "Потап і Настя" обурений інформаційною війною проти себе.

Колектив зібрав прес-конференцію стосовно скандалу та вимушеної відміни луцького концерту, - пише ТСН.ua.

"Зараз розпочалася якась інформаційна атака на нас, на наш гурт та на нас особисто. Ми хочемо про це розповісти, тому що на нашому прикладі можуть відмінити концерт будь-якої групи за будь-що. У Луцьку місцеві активісти дуже обурені тим, що "Потап і Настя" взагалі існують як колектив, зчинили галас, тому що приїздять Потап і Настя. На противагу їм є усі розпродані квитки на концерт.

Вони почали брати старі відеозаписи, наприклад, 2014-го року в проекті "Мирна сотня", вирізати наше відеозвергення до росіян, яке два роки тому було зроблено разом із іншими артистами, коли конфлікт ще не був в такому розпалі. Вони його взяли і почали видавати за нове та говорити, що ми виступали в Кремлі 23-го лютого на день радянської армії разом з Басковим, згадувати всі мої жарти, які вони не зрозуміли.

Ці люди все ж таки змусили нас відмінити концерт у Луцьку, тому що вони погрожували у будь-який момент конститутіційними чи неконституційними методами заборонити концерт. Ми непокоїмося через здоров'я людей, тому що ми із Настею нічого не боїмося: у нас кидали яйцями, ключами. Вони погрожували безпеці нашого глядача", - хвилюється артист та тренер "Голосу країни-6".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто дав право недалеким активістам вирішувати за всіх. Мені дуже подабається Потап і Настя!!!
Відповісти
То дивіться їх в інтернеті, як ви їх так любите - це високе московське мистецтво, 2 притопа, три прихлопа.
Відповісти
А те що "Потап" великий українофоб,то нічого??
Відповісти
Фашистські блазні нехай їздять до РФ заробляти.
Відповісти
так вони там заробляють а тут тратять.в бюджет держави пару копійок привозять
Відповісти
Повірте: нічого страшного не станеться, якщо одним поп-концертом у Луцьку стане менше )))
Відповісти
навпаки позитив.Лучани чи не вперше порадували!!!Браво!!!
Відповісти
Який він українофоб?Це ти так вирішив?
Мене постійно цікавить такий момент- чи то немає більш важливих питань ніж приїзд Потапа? Краще б так звані ,,активісти'' боролися за порядок в місті, та й впринципі займались чимось корисним...Це особисто моя думка...
Відповісти
квитки продані,а каса не зайшла по призначенню от і бісяться.
Відповісти
Геть з украіни щоб небуло таких придатілів хай на благо країни заробляють а не думають собі кармани набивати війна ж в країні а вони концерти дай що скажуть на сході ті що воюють?
Відповісти
кому не подобаються потап і настя хай не йдуть на концерт. а я хочу щоб вони приїхали. гидоття, а не люди.
Відповісти
підпис: потап енд каменьських)))
Відповісти
якщо мені не зраджує пам*ять,до нас зібралась лобода.так вона ж не менше виступає в тих. чому не чути активістів?де вони?
Відповісти
дійсно, чого незаборонити концерт Лободи. адже в її творчості недуже патріотичні кліпи...
Відповісти
Скоро слово активіст стане матюкливим.
Відповісти
Як під час перших хвиль "дикої" мобілізації "суперпатріотичні" львівяни і франківці цілими селами на автобусах і бусах тікали на заробітки до Росії, то це нічого! А коли Потап з Настею заробляють в Росії, то купка "псевдопатріотів" зчинила гвалт!
Відповісти
однакові всі: і перші,і другі,і треті
Відповісти
ой ой ой,Як Потапа це зачіпило)))
Відповісти
женіть цих активістів!!! постійно чимось не задоволені #
Відповісти
Вали і повоюй зі своїми росіянами __васычка
Відповісти
завдяки активістам та непродажним гадюкам ще й існує Україна, недоумку...
Відповісти
GETb Z LUZKA
Відповісти
Василіса ти дійсно василіса дотого ж і сліпа.
Відповісти
Сором, от і все... у нас в місті все гаразд, лишилось лише виступи відміняти... Патріотизм - це коли вишиванку одягаєш не лише тому, що в тренді, це коли вчишся сам і навчаєш інших любити та поважати тих, з ким живеш в одному будинку чи вулиці, коли не смітиш на вулицях рідного міста...
Відповісти
Особисто був на концерті Потапа і Насті в Одесі, і москальською пропагандою там і не пахло. Зірки відпрацювали по повній, люди були дуже задоволені. А на рахунок "прєдатєлєй" - то це не до артистів треба кричати, а до тих, хто допустив цю ситуацію в країні.
Відповісти